Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionاگه مي خواين دوباره متولد بشين كاري رو كه من كردم رو تجربه كنيد Emptyاگه مي خواين دوباره متولد بشين كاري رو كه من كردم رو تجربه كنيد

more_horiz
سلام
سلام به اونايي كه هرروز دنبال تازه ها وتجربه هاي نو وعالي هستن
يكسال پيش توي دوره اي شركت كردم كه بهش مي گفتن " تحليل رفتار متقابل" بعد از گذروندن دوره مقدماتي وارد "سه روزه " مي شديم .
نمي تونم بگم كه توي سه روزه چه اتفاقاتي مي افته فقط همين قدر مي گم كه تازه مي فهمم كه زندگي يعني چي؟ واينكه كي هستم؟
تولد دوباره من در آبان ماه سال87 با شركت توي اين دوره بود كه اتفاق افتاد .
نمي دونم چند تا كتاب بايد مي خوندم يا چند فيلم درست وحسابي مي ديدم تا بتونم درعرض اين مدت اين قدر تغييرات اساسي بكنم .
فضاي رشد وسرعت اون برام خيلي مهيج بود . اگه دنبال تغيرات اساسي ورشد مطلوب هستين حتما دوره رو تجربه كنيد.
من خودم موسسه فرابران پويش (ta-pooyesh.com)مي رفتم ولي مي دونم موسسه هاي ديگه اي هم هست كه اين دوره ها رو برگزار مي كنه .
هرجا كه باشه فقط سه روزه رو از دست ندين.
هزگز نگو وقت نداري. به تو دقيقا همان مقدار زمان داده شده كه به ميكل آنژ وآلبرت انيشتن داده شده است.

descriptionاگه مي خواين دوباره متولد بشين كاري رو كه من كردم رو تجربه كنيد EmptyRe: اگه مي خواين دوباره متولد بشين كاري رو كه من كردم رو تجربه كنيد

more_horiz
قربونت مریم جون
والا ما اون یه بارم تو رو در واسی مامان موندیمو اومدیم " و الا که ما رو چه به این غلطا :embarassed:

:[نیشخند]:

descriptionاگه مي خواين دوباره متولد بشين كاري رو كه من كردم رو تجربه كنيد EmptyRe: اگه مي خواين دوباره متولد بشين كاري رو كه من كردم رو تجربه كنيد

more_horiz
عرض سلام و ادب و احترام خدمت خانم هداوند :flower:
حالا خداییش این تاپیک شما تبلیغاتی بود یا نه واقعا شما شرکت کردید و جواب گرفتید؟ :[نیشخند]:

more_horiz
سلام :D
به نظر من برای دوباره متولد شدن، اراده خود انسان و توکل و امیدش به خدا کافیه 53
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply