Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionخودکشی آبی Emptyخودکشی آبی

more_horiz
یک زن اسپانیایی وقتی دید شوهرش از حمام رفتن بیزار است و بیشتراز ماهی یک بار برای نظافت خود به حمام نمیرود در جریان یک پیک نیک هفتگی،برای اینکه شوهرش را باآب آشتی دهد خودش را داخل رودخانه انداخت تا همسرش او را نجات دهد ،درحالیکه شنا کردن بلد نبود. او درکمال ترس دید که مرد جوان به دلیل بیزاری از آب حتی حاضر نیست برای نجات او تقلایی بکند زن هرچه فریاد کشید کمترین عکس العمل ندید تا اینکه صدای زن خاموش شد و به این ترتیب زن جوان برای آشتی همسرش با آب ؛خود رابه کشتن داد. 13

descriptionخودکشی آبی EmptyRe: خودکشی آبی

more_horiz
:{قاه قاه}: :{قاه قاه}: :{قاه قاه}: :{قاه قاه}:
زن بیچاره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
...........................

سلام منا جان
ببخشین منا خانوم نیلوفر جون ما الان داره رو یه پروژه ی خیلی خیلی مهم کار میکنه و فرصت نداره سر بزنه و بهتون خیر مقدم بگن " علی الحساب خوش امدگویی صمیمانه ی من رو از طرف اهالی ایران فروم پذیرا باشید 53 53

descriptionخودکشی آبی EmptyRe: خودکشی آبی

more_horiz
عرض سلام و ادب :flower:
به عقيده من بهتر بود اون سركار خانم براي آشتي همسرش با آب از مادر شوهرش استفاده مي كرد :[نیشخند]: من شنيدم بعضي مرداي ايراني مادرشون رو بيشتر از همسرشون دوست دارن :{قاه قاه}: رو اين حساب اگه مادر اون آقا اگه در حال غرق شدن بود حتما نجاتش مي داد اما خب قبول كنيد كه همسر خيلي ارزش اين حرفا رو نداشته 21 حالا همسر كه خوبه اگه مادر زنش بود كه اصلا حرفشو نزن :[نیشخند]: :{قاه قاه}: 21
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply