Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionموتور جست‌وجوی جدید مایکروسافت راه اندازی شد Emptyموتور جست‌وجوی جدید مایکروسافت راه اندازی شد

more_horiz
با سلام خدمت همه ای بچه های ایران فرم

راستش چند وقت هست که مشکلات بسیار زیادی دارم.
برام دعا کنید تا یک جوری این مشکلات حل بشن 🇳🇴

چون چند وقت هست مشکل دارم خیلی کم انلاین میشم
خوب بگذریم.
یک خبر یک جا دیدم گفتم اینجا هم قرارش بدم بد نیست

طی روزهای گذشته، بسیاری از کارشناسان در حال بحث و گفتگو درباره موتور جست‌وجوی جدید مایکروسافت بودند با این عقیده که قادر نخواهد بود در بازار موتورهای جست‌وجو موجود خود نمایی کند. بسیاری نیز بر این باور بودند که باید منتظر آمدن آن بمانند و پس از آزمایش آن نظر خود را ارائه دهند که این امر هم اکنون میسر شده است. Bing.com موتور جستجوگر جدید و شاید بتوان گفت متحول شده مایکروسافت هم اکنون در دسترس همه قرار گرفته است. جستجوهای گوناگون آن را مورد آزمایش قرار دادم و با نتایج جالبی روبرو شدم .
یکی از امکانات جالب آن نشان دادن مختصری از موضوع سایت یافت شده در سمت راست صفحه برای شما می باشد که در پیدا کردن مطلب مورد نظر کار را آسان می کند.
جست‌وجوی عکس و فیلم آن بسیار جالب می باشد، در جست‌وجوی فیلم شما می توانید در صفحه یافته ها کمی از فیلم را مشاهده کنید و اگر مورد تائید شما بود برای دیدن آن قدام نمائید.
امکان دیگر جستجوگر Bing مایکروسافت که قابل اشاره می باشد، آن است که در سمت چپ با قرار دادن فهرستی، شما می توانید از جست‌وجو های قبلی خود مطلع شوید.

فعلان یا علی

descriptionموتور جست‌وجوی جدید مایکروسافت راه اندازی شد EmptyRe: موتور جست‌وجوی جدید مایکروسافت راه اندازی شد

more_horiz
سلام علي جان
اميدوارم زودتر مشكلاتت تموم بشن و البته اگه فكر مي كني كاري از من ساخته هستش خوشحال مي شم بتونم كمكي بكنم.
در مورد موتور جستجو bing.com هم نمي دونم قبول داري يا نه اما به نظر من حتي با وجود ارائه اين موتور جستجو قدرتمند از طرف مايكروسافت باز هم چيزي از محبوبيت google.com كم نمي شه ( هر چند الان براي قضاوت كمي زوده )
واقعا راز محبوبيت و ماندگاري گوگل چي مي تونه باشه؟ :?:

descriptionموتور جست‌وجوی جدید مایکروسافت راه اندازی شد EmptyRe: موتور جست‌وجوی جدید مایکروسافت راه اندازی شد

more_horiz
سلام خدوت همه ای بچه ها

مرسی بابک جان 53

مشکل من یکم زیادی بزرگ هست. و از دست خودمم کاری بر نمیاد. فقط میگم خدایا خودت کمکم کن.
به هر حال مرسی که قصد کمک داری

راستی سایت چه خلوت شده

بچه ها کمتر از روزای قبل میان انگار
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply