Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionقابل توجه مدیریت محترم ایران فروم Emptyقابل توجه مدیریت محترم ایران فروم

more_horiz
مدیریت محترم و دوست بزرگوار محمد علی اقا.

باتشکر وسپاس به حضرتعالی که جهت مدیریت و وفراهم نمودن این بستر ودانشگاه مجازی

زحمات زیادی را متقبل میشوید.

خواستم خدمت شما عرض کنم که قالب فعلی نمودارهای منو و... سایت به نظر من الا در وضعیت

مطلوبی قرار دارد چون هم عناوین موضوعی وهم منو و هم فونت وسایز انها دارای کیفیتی بهتر

ومتفاوت از فبل هستند ودر صورت امکان البته با توافق شما ودگر دوستان این موارد استمرار یابد

وبه همین وضعیت زیبا و خوانا وشکیل باقی بماند

این تاپیک را در اینجا گذاشتم تا دگر دوستان هم اگر نظری دارند بیان دارند

با سپاس از زحمات شما دوست مکرم

descriptionقابل توجه مدیریت محترم ایران فروم EmptyRe: قابل توجه مدیریت محترم ایران فروم

more_horiz
سلام و خسته نباشید
بنده هم با نظر جنا ب حیران کاملا" موافق هستم

descriptionقابل توجه مدیریت محترم ایران فروم EmptyRe: قابل توجه مدیریت محترم ایران فروم

more_horiz
من هم موافقم. قالب شسته و رفته ایه.
رنگ پس زمینه هم طوریه که چشم ها رو ناراحت نمیکنه.
ولی اگه چت باکس رو میشد به صفحه اول انجمن آورد خیلی خوب میشد

more_horiz
قالب خوب ،نوشته ها واضح و خوانا هستند.البته دوستان براوزرشان راقید کنند بهتر میشود.firefox 3.6.3

more_horiz
من هم از فایر فاکس استفاده میکنم
firefox 3.6.3

more_horiz
سلام امیر رضای عزیز خوبی دوست خوبم

پیوسته قرین شادی و موفقیت باشی
16 16

more_horiz
درود بر آقا ظهراب ، حیران دوست داشتنی ایران فروم
جا داره که از شما برای ایجاد این تاپیک سپاسگزاری کنم.
امیدوارم که ایران فروم به زودی و با همت آقای خداپرست، دارای " وی بالتین" شود تا به زیبایی و کارایی آن افزوده شود
vBulletin
هر چند که هزینه نسبتاً بالایی دارد
به امید روزهای بهتر

more_horiz
اره موافقم هم با قالب و هم با اينكه چت باكس بياد صفحه اول
16

more_horiz
چت باکس دیگه چه صیغه ایه ، یعنی جعبه ای که میرن توش و با هم می گپند؟
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply