Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionعامل افزایش جراحی‌های زیبایی بینی در ایران مد بودن نیست بلکه…؟! Emptyعامل افزایش جراحی‌های زیبایی بینی در ایران مد بودن نیست بلکه…؟!

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

یک جراح و متخصص بیماری‌های گوش و حلق و بینی گفت: جراحی زیبایی بینی در ایران مد نشده بلکه سایز بزرگ بینی در نژاد ایرانی، یکی از دلایل تعداد بالای جراحی زیبایی بینی در ایران است.
دکتر سید علیرضا مصباحی عضو انجمن راینولوژی ایران با اشاره به این مقوله که گاه در رسانه‌ها تعداد بالای جراحی زیبایی بینی در ایران، اشکال یا مد دانسته شده و مورد سوال قرار می‌گیرد، گفت: تعداد بالای جراحی‌های زیبایی بینی در ایران را انکار نمی‌کنم اما علت آن “مد شدن” نیست.

این عضو آکادمی جراحان پلاستیک صورت و بینی اروپا گفت: در حالی که اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها از نظر آناتومی، خلقت و ژنتیک، اغلب بینی‌ زیبایی داشته و نیازی به عمل زیبایی بینی ندارند، فرم بینی در کشورهای شرق آسیا به گونه‌ای است که معمولاً کار زیادی نمی‌توان برای افراد انجام داد.
دکتر مصباحی ادامه داد: این در حالی است که در کشورهایی چون ایران، ترکیه، کشورهای اطراف مدیترانه و کشورهای عربی، با وجود زیبایی تمام اجزای صورت همچون پلک، ابرو، لب و دهان، به علت ژنتیک، سایز بینی بزرگ است و به همین علت تعداد افرادی که تمایل به عمل زیبایی بینی دارند در جامعه ما بالاتر است.

descriptionعامل افزایش جراحی‌های زیبایی بینی در ایران مد بودن نیست بلکه…؟! EmptyRe: عامل افزایش جراحی‌های زیبایی بینی در ایران مد بودن نیست بلکه…؟!

more_horiz
من مي گم عامل اصليش براي دخترا بي خواستگاريه 3

descriptionعامل افزایش جراحی‌های زیبایی بینی در ایران مد بودن نیست بلکه…؟! EmptyRe: عامل افزایش جراحی‌های زیبایی بینی در ایران مد بودن نیست بلکه…؟!

more_horiz
به نظر شما دلیل پسرها چی میتونه باشه؟

more_horiz
شنيدن جواب رد بعد از خواستار شماره ي دختري و پاره شدن شمارش توسط دخترا
و يكي از علل مهم آن زنگ خور نبودن گوشيش
و در مواردي مشاهده شده بدليل جواب رد شنيدن بعد از خواستگاري هاي متعدد يك پسر دست به چنين كاري ميزنه 3

more_horiz
من خودم يكي از افرادي هستم كه به عمل بيني نياز دارم 3

more_horiz
خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد.

more_horiz
به به چه جمله ي زيبايي 3
شوخي كردما من بينيم عمل نمي خواد ميگن پول تو بينيه
مگه نگفتن هركه بامش بيش برفش بيشتر؟؟؟ 3
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply