Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionنرخ رو به رشد بیکاری در لرستان Emptyنرخ رو به رشد بیکاری در لرستان

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.]طبق آمارهای به دست آمده از سال 1384 تا 1388 نرخ بیکاری در استان لرستان از 16% به 2/18% و در پایان سال 88 به 20% رسیده، که نشان دهنده رشد بیکاری در این استان است.
طبق نظر استاندار، تعریف بیکاری به این صورت است که اگر شخص در طول یک هفته حداقل یک ساعت کار نکرده باشد بیکار است.
امااین آمارها بر اساس این تعریف تهیه نشده است.

آنچه که نمی توان به راحتی از کنار آن عبور کرد، واقعیت تلخ بیکاری در بین جوانان این استان است، که البته به قول استاندار محترم، بیکاری دردی است که کمش هم زیاد است! برای شنیدن و دانلود صوت مورد نظر به سایت رادیو اینترنتی ایران صدا به ا ین آدرس مراجعه نمایید.

descriptionنرخ رو به رشد بیکاری در لرستان EmptyRe: نرخ رو به رشد بیکاری در لرستان

more_horiz
لرستان که یه استان نیمه صنعتیه ، من تصور نمی کنم که نرخ بیکاری در لرستان به این شدت باشه ، اما بیکاری در این استان هست و به طور ملموس جوان ها و تحصیل کرده ها اکثرا" بازار کار خاصی پیدا
نمی کنند ، این در حالی است که لرستان در جنگ تحمیلی واقعا" زحمت کشید و از خود مایه گذاشت .نرخ بیکاری در استان کرمانشاه هم خیلی بالاست و من به آمارهایی که مسوولان استانی اعلام می کنند اصلا" اعتقاد و باورندارم زیرا که از هرچند جوان که در سطح شهر می بینم و می شناسم ، شاید تعداد زیادی از آنها بیکارند..
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply