Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionتبلیغ مسیحیت خانه به خانه Emptyتبلیغ مسیحیت خانه به خانه

more_horiz
گزارش های دریافتی از شدت گرفتن تبلیغات سازمان یافته مسیحیت در برخی مناطق تهران حکایت دارد.

به گزارش جوان ،اخیرا در برخی مناطق تهران که دامنه آن حتی به مناطق جنوبی و جنوب غربی نیز کشیده شده ،پکیج هایی مبنی بر تبلیغات دین مسیحیت به صندوق پستی خانواده ها انداخته شده است.

این پکیج ها شامل یک جلد انجیل،سه جزوه برای آشنایی با مسیحیت و 3 حلقه سی دی شامل سخنرانی و معجزات مسیح می باشد که فقط در منطقه 17 وطی مدت یک هفته طبق آمارگیری صورت گرفته ،توزیع حدود 10000پکیج گزارش شده است

descriptionتبلیغ مسیحیت خانه به خانه EmptyRe: تبلیغ مسیحیت خانه به خانه

more_horiz
بله درست میفرمایید اخیرا نیز در برخی سایت های تحت عنوان هایی نظیر
تفریحی وسرگرمی ویا دوستیلبی هم مبلغین مسیحی سعی بر فراخوان جوانان مسلمان وایرانی به دین مسیحیت دارند

[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
این وضعیت واقعا" هشدار دهنده است ، نه اینکه بخواهیم به مردم بگوییم چه دینی را انتخاب کنند ، اما این موضوع در محیط های علمی و دانشگاهی هم رواج پیدا کرده و جوانان زیادی به این سمت گرایش پیدا می کنند و نمی توان با شعار و خوش بینی و یا انگ ضد انقلابی بودن به برخی که چنین هشدارهایی می دهند ، مطلب را خاتمه یافته تلقی و یاکم اهمیت جلوه داد.بنده برنابا ، متی ، لوقا ؛ مرقس و یوحنا را مطالعه کرده ام و وقتی با قرآن کریم مقایسه می کنم ، اصولا" می بینم که قیاس مع الفارق است و مسیحیت هیچ حرفی از نظر دینی و مذهبی در مقابل اسلام ندارد و چیزخاصی در مسیحیت یافت نمی شود و شما اگر عهد عتیق - تورات - را هم مطالعه بکنید به وضوح می بینید که مطلب خاصی ندارد و این کتب آسمانی حالا با تحریفاتی هم که شده اند ، به هیچ وجه توان مقابله و مواجهه ی علمی با قرآن را ندارند اما متاسفانه برخوردهای بسیار اشتباه و غلط برخی مدیران و مسئولان مملکتی و بی سوادی و کم سوادی تعدادی ازآنان که باز هم متاسفانه مناصب فرهنگی و دانشگاهی را به دست گرفته اند و بی عدالتی ها و تبعیض ها و دروغ گویی ها و سعی در پیش بردن جامعه به سمت جامعه ی دیکتاتوری و تک صدایی ، خروجی اش همین گرایش ها و تمایلات می شود

more_horiz
سلام دوستان
ممنون از حضورتون
وقتی این مطلب رو خوندم واقعا برام باعث تاسف بود
به نظر من باید این تبلیغها رو ریشه یابی کرد
فقط دور کردن ذهن افراد از دین اسلام نیست

more_horiz
خواهر گرامی یاسی خانم سلام علیکم
من میگم ما از چی میترسیم از اینکه دینمونو از مون بگیرن
مگه ما نمیگیم اسلام کامل ترین دینه اگه دینه من با چند هزار شب نامه بخواد در خطر باشه بزار بشه اون وقت هم در کشوری که تبلیغات دینی ان شبانه روزیه وچندین برنامه که روزانه از شبکه های مختلف صدا وسیما پخش میشه ودر مساجد روزی چند بار در بلند گوها این ندا را فریاد می زنند بزار دینه اونا را هم ببینیم و بشنویم
شبکه های اونا هم همیشه در دسترسند کسی که با تحقیق به ادیان الهی بنگرد مسلما اسلام را انتخاب می کند.از اینکه ما ایرانیا سابقه تغیر عقیده را داریم که شکی نیست ما براحتی دین زرتشت را با اسلام عوض کردیم ولی ان موقع صدا وسیمای ضرغامی وجود نداشت. حالا که هست دیگه از چی می ترسیم/در کل بنظر من ما باید همانند ابراهیم خلیل در مورد ادیان تحقیق کنیم و نباید به حساسیتی که ایجاد شده توجهی کنیم.

more_horiz
بیول جان شما درست میفرمایید انسانها باید مطابق دستورات الهی دین خود را با تحقیق وبا عقل ودل خود

پذیرا باشند وبه ان گرایش پیدا کنند چنانچه در اسلام تقلید در اصول دین واصل دین

پذیرفتنی نیست . ولی همانگونه که یاسی خانم میفرماییند اینگونه تبلیغات نه در جهت اراییه ودعوت و معرفی دین مسیحیت هستش بلکه فکر کنم هدف جدی تر وورای اینگونه موارد هست

انها در جهت حذف اسلام و دین گریزی جوانان برنامه ریزی دارند

و همچنین سوق دادن انها به روابط نامشروع و هویت ستیزی و... است

more_horiz
بله دین اسلام کامل ترین دینه
الیوم اکملت لکم دینکم و اتممت علیکم نعمتی و رضیت لکم الاسلام دینا"
ان الدین عند الله الاسلام
الاسلام یعلوا و لا یعلی علیه
دین ما کامله ، اما خودمون که کامل نیستیم ، پس می توانیم در جاده ی انحراف قرار بگیریم .مگه حضرت موسی کلیم الله ، مدت کوتاهی برادرش هارون را با مصریان تنها نگذاشت و به کوه طور رفت بنا به قولی برای آوردن فرمان و وقتی که برگشت دید آنهمه زحمتی که برای قوم خود کشیده بود ، در مدت کوتاهی از بین رفته و حجم عظیم تبلیغ حضرت ، برباد رفته و همه ی آنان سامری را می پرستند ، که بنا به قولی با هارون دعوایش می شود . این یعنی اینکه ما انسان ها خیلی زود تحت تاثیرتبلیغات قرار می گیریم و این ربطی به کیفیت و منطق قوی دین ما ندار ه ، بلکه این خود ِ ما هستیم که کیفیت نداریم
مگر در دوران حضرت علی علیه السلام و متعاقب آن در دوره اما م حسین علیه السلام مردم به جایی نرسیدند که خاندان پیامبر ص را به قتل می رساندند و به آن افتخار می کردند و اعلام می کردند که اینها خارجی هستند ، یعنی اینکه از دین خارج شده اند و فرمان امیرالمومنین را بر نمی تابند ، آنها که همه مسلمان بودند ، اما جالب بود که تبلیغات دستگاه اموی و عباسی آن قدر وسیع و زهر آلود بود که مسلمین را به خطا می انداخت

Last edited by sohailsoltani on Sat May 15, 2010 9:42 pm; edited 1 time in total

more_horiz
ممنون از همه

من تردیدی ندارم که دین اسلام از بین رفتنی نیست ولی باید دقت بیشتری به عمل بیاد
به قول آقای سلطانی ما خطا پذیریم و امکان لغزش هر لحظه برامون هست

more_horiz
با عرض معذرت از همه دوستان
من قلبا با شما موافقم ولی همیشه که نباید حرفهای همدیگه را تایید کنیم حرفای مخالفو کی بزنه من مخصوصا بعضی مواقع جبهه مخالف میگیرم که به یقین برسم ودر این مورد نیز با عرض معذرت با نظر شما مخالفم لطفا مرا قانع فرمایید
فرمودید الیوم اکملت لکم دینکم............ که خدمتتان عرض کنم این ایه برای اعلام جانشین بعد از پیغمبر نازل شده که البته وصد البته از نظر من شیعی ولایت مولا علی را برای کامل کردن و به اتمام رساندن رسالتی که خدا بر دوش نبی مکرم نهاده بود نازل گردیده دلیل بر کامل بودن دین اسلام قران به تنهایی کافیست
و در ثانی ما در مورد کامل بودن یا نبودن بحثی ندار یم حرف من اینه که با وجود این کمال چرا اجازه ابراز عقیده به هیچ دینی را نمی دهیم ما حتی اجازه ابراز عقیده به اهل تسنن را هم نمی دهیم. که هم دین خودمان هستند/ من دنبال یک حدیث در کتاب صحیح بخاری بودم در هیچ جا این کتاب را نیافتم وبعد از دو ماه جستجو گفتند در کتابخانه استان قدس رضوی پیدا میشه از اهواز تا مشهد رفتم کتاب را پیدا کردم ولی با زبان عربی و اجازه تر جمه نداده بودند چرا
مگه نه اینکه حرف انها را هم باید شنید
دوم اینکه از تغیر عقیده ها فرمودید و گوساله سامری و شهادت امام حسین را مثال اوردید در مورد یهود که باید خدمتتان عرض کنم که موسی قوم خود را نفرین کرد واینکه یهود در برابر اسلام چیزی برای گفتن ندارد. ولی پیغمبر مابرای امتش دعا کرد و وعده شفاعت داد انهایی که تیغ بر حسین کشیدند گول تبلیغات دستگاه اموی را خوردند انها نگفتند تیغ بر حسین نوه پیغمبر می کشیم انها غسل کردند و بر کسی که از نظر انها ناعوضو بالله از دین خارج گردیده و مرتد گردیده بودشمشیر کشیدند.در کل تبلیغات هیئت حاکمه همیشه حرف اول را می زند چون از تمام امکانات در جهت نیل به اهدافشان استفاده می شود ودر زمان ما نیز هیت حاکمه مسلمان وشیعه می باشد وبا این همه تبلیغات گسترده چرا باید فکر کنیم که این شب نامه ها خطر ناکه
در زمانه ایی که در استانی مثل کردستان که 90 درصد ان اهل تسنن می باشد کتب اهل تسنن یافت نمی شود ویا اگر دنبال حدیثی باشیم به زبان فارسی نمی توانیم بیا بیم چرا باید از در خطر بودن دینمان هراس داشته باشیم .
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply