علی صادقی تکیه کلام «خوش‌گیل موش‌گیل» را با حفظ کپی‌رایت از رفیقش در جزیره کیش و در جریان تفریحات غواصانه‌اش برای سریال نوروزی شبکه سوم سیما آورد.
علی صادقی بازیگر سریال «زن‌بابا» که همواره بازی خودش را در سریال‌های مختلف ارائه می‌دهد و سبک بیان و بازی خاص خود را هم دارد، در گفتگویی با همشهری جوان ضمن تاکید بر علاقه خاصش به کارهای عجیب و غریب و همچنین علاقه شدید به اکشن از جمله «بانجی جامپینگ، اسکی، موتورسواری و...» گفت: «قبل از اینکه سر کار بیایم در کیش غواصی می‌کردم. دوستم علی ـ علی موسوی ـ از قدیمی‌ترین غواصان کیش است. او این تکه کلام را گفت و من هم خیلی خوشم آمد. به او گفتم سر کار زن‌بابا این تکه کلام را می‌گویم و بعد از پایان سریال هم اسم تو را می‌آورم و تشکر می کنم.»
وی در این گفتگو از تولید یک آلبوم موزیک الکترونیک و بی کلام توسط خودش و پیگری برای نهادی جهت تکثیر آن خبر داده و گفته است: «در بازیگری چیزی نیست که من بخواهم با نقش‌هایم تاثیرگذار باشم. به من دستمزد می دهند و می‌گویند خودت جلوی دوربین یه کاری بکن. من هم فقط همین قدر می‌توانم انرژی بگذارم. عقل کل نیستم که بخواهم در هر فیلمی بهترین شرایط را فراهم کنم فقط تلاش می‌کنم همین طور که هستم بمانم و ضعیف‌تر عمل نکنم.»
علی صادقی عنوان کرده که وقتی کارها کاسب‌کارانه است و از هنر دور‌شده‌ایم و سیستم اینچنین است، برای من هم دستمزد مهم می‌شود و نمی‌توانم با سیستم کاسبی، هنری برخورد کنم.
وی تاکید کرده است: «من زمانی بازیگری را دوست داشتم ولی این نقش‌های تکراری، فقط جنبه کاری پیدا کرده نهعلاقه. خیلی دلم می‌خواهد سر کاری بروم که چتربازی، ماشین، انفجار و جلوه‌های ویژه داشته باشد.»