Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionبیشماریم !!! اما باختیم ! Emptyبیشماریم !!! اما باختیم !

more_horiz

[You must be registered and logged in to see this image.]

استقبال درخور شایسته !!! از داماد لرستان...

زمانی که توهم بیشماری و اعلام پیروزی زود هنگام ، بر جریان موج سوار سیاسیون ، گریز از مرکز قاطبه اراده مردم ، قالب شد . دیگر عقل را برای ماندن در اردگاه رقابتهای سالم سیاسی و گردش آزاد قدرت در میان نخبگان جای و کرسی برای انتخاب آزاد و احترام بر مدنیت و حقوق مردم را نداشت ...

سیاسیون که به فراخور شرایط پس از جنگ ، و دو دهه رانت خواری سیاسی و اقتصادی ، خود را بر سرنوشت ، مال و ناموس مردم حاکم و فارق می دانستند ، دیگر تحمل تکرار ششمین شکست متولی انتخاباتی را از مردم در برقراری دموکراسی غربی برای مقبولیت بخشیدن بر افکار و رفتار متناقص خود در برخورد با ولی نعمتان و  پابرهنگان حضرت آقا روح الله را نداشته اند ...

پس خشونت مدنی و زهر چشم گرفتن از طبقه متوسط  و ذاغه نشین با تحریم آذقه اولیه و اختلال در بازار عرضه و تقاضای مسکن و معاش در سالهای ابتدایی دولت نهم  و فشار سیاسی و تبانی با دولتهای منطقه عربی حاشیه خلیج عربی !!! و شیخوخ سازشکار برای سرنگونی شش ماهه دولت قانونی و حتی دریافت دلارهای سعودی توسط رئیس بنیاد باران و قرار ازدواج شاهزاده سعدی با دختر یکی از خواص بی بصیرت ، آب رفته قدرت را به خاندان مافیای زر و زور باز نگرداند ...

و مردم کوچه و بازار را مصمم تر از دیروز فداکارتر بر آرمانها و منویات رهبری امین یار خراسانی کرد...

و دیگر راه حلی برای اردوگاه آشفته و بحران زده جریان کوپنیسم آزادی انتخاب مردم ، جز اجرای تز وزن کشی خیابانی و عربده کشی های سیاسی و فشار از پائین و چانه زنی در بالا در قالب تسلیم استعفا های دسته جمعی  نمایندگان منتخب شهرام جزایری !!! به شیخ بی بصیرت مجلس ششم و انتشار نامه سعید امامی در روزی نامه جریان چپ توسط مردخاکستری نفاق ، سید محمد خوئینی ها درروزهای منتهی به حوادث تلخ اهانت به رهبری در ١٨ تیر ٨٧ نبود ...

که با رونمایی از عقده ها و کینه های دوران حیات امام راحل ، آتش زیر خاکستر فتنه و تزویر از اولین ساعات سال ٨٨ با ترسیم ، هدایت و پیاده سازی نظریات مبتکران انقلابات رنگین و مخملی بنیاد سوروس کلید خورد ...

اجرای پروتکلهای صهیونیستی نافرمانی های مدنی ازمفاد کتاب مقدس !!! جین شارپ برای کودتاچیان مدعیان احیای جامعه مدنی ، پدیده و دیدگاه حاکمیت دموکراسی را به دیکتاتوری مدنی در خیابانهای تهران ، پایتخت جهان اسلام  منتهی ساخت ...

پس باور کنیم که اقدامات گسترده و بی نتیجه سران قتنه برای عقب بردن خواسته های منطقی و عدالت خواهانه مردم ، بیشمار و از توان شمارش بی حد و حصر بوده است ...

ولی قئرت بصیرت و آگاهی حماسه سازان حضور حداکثری  آرای ٢٢خرداد ٨٨ و نهایتا اقدام انقلابی و درک نیازلحظه های حیاتی انفلاب در ٩ دی ٨٨ ، توسط مردم منجر به قبول باخت در اردوگاه شکست خورده سبز لجنی دوم خردادی ها شد..

که اگر باور ندارید به این گفتگوی کوتاه و گپ دوستانه و منصفانه سربازان و کوته های سیاسی شکست خورده جریان نقاق به دقت گوش دهید. تا باورتان شود که رمز تقلب برای تکرار کودتای همراهان کیف انگلیسی ٢٨ مرداد پس از گذشت ۵۶ سال درست و واقعی بوده است ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionبیشماریم !!! اما باختیم ! EmptyRe: بیشماریم !!! اما باختیم !

more_horiz
افرین دوست من
خوشم اومد

more_horiz
سلام اقا بیول

دوست عزیزیم ماه عزیزی وماه ضیافت الله است ماهی است که ما باید در گفتار و رفتار خود

خیلی دقت کنیم

و خدای ناکرده با تشویق تهمت وغیبت در ان شریک نشویم

فکر نکنم که هیج کدام از گروهای سیاسی انقدر در راستای حق وحقیقت باشند که در این

ماه عزیز که فکر نکنم من قادر به بیان عظمت ان و وسواس ما

جهت دوری ار انجه ما را در این ماه مبارک از وادی انصاف به دور میبرد باشم ولی

من باب دوستی و وظیفه امر به معروف شاید

وان اینکه دوست من فکر نکنم اتهام وغیبت هایی و افترا.

هایی در این مقوله به بعضی اشخاص وافراد وارد است در حالی که ما دارای ظابطین

قضایی و در کشوری اسلامی و حکومت وقانون

موظف به پیگیری و مواخذه اینگونه موارد هستند از دو حالت خارج نیست

یا اینگونه موارد عین مصادیق گناهان یاد شده اند ویا در صورت صحت

ما از بالاترین مقامهای مسول و حکومتی نه داناتریم ونه دارای درجات فقهی و علمی ویا اطاعانی

هستیم که بخواهیم اینگونه موارد را در بوق وکرنا کنیم

و دچاره گناه شویم

ویا با تایید ان در ان سهیم شویم

more_horiz
سلام ظهراب عزیز
اگر ما معتقد به ازادی عقیده باشیم. ایشان نیز بیان عقیده نموده اند
در جامعه ایی که به هر صورت ممکن به شخصیت رئیس جمهور توهین می شود چه با پیامک چه با ساخت کلیپ های توهین امیز و بلوتوسهای انچنانی که یقینا شما بسیار به انهابر خورده اید
انتظار دارید افرادی که خود را از جناح ایشان می دانند سکوت کنند؟
من گر چه خود حرکت موسوم به جنبش سبز را جریانی انحرافی می دانم ولی هیچ وقت در بحث های سیاسی شرکت نمی کنم.
فقط در سطح بله یا خیر نظر داده ام.
ظهراب عزیز
در زمان ریاست جمهوری اقای خاتمی که یکی از هم فکران جناب موسوی بودند
بشترین حمایتها از طرف مقام معظم رهبری از ایشان می شد. گرچه تفکرات او را منفی می دانستند ولی بخاطر مصالح نظام از ایشان جانبداری می نمودند .که خود اقای خاتمی نیز به این نکته واقف بودند و در مصاحبه های پایان دوره اش هم بیان فر مودند
ما نیز باید در این زمان از رئیس جمهور حمایت کنیم .

به نظر من اقای موسوی یکی از مهره های انقلاب بود که دشمن انرا سوخت و مهره سوخته بدرد هیچ کس نمی خورددر اصل هدفی را که دشمنان ما دنبال می کردند برای انها موفقیت امیز بوده چرا که اگر در انتخابات به پیروزی می رسید به این اندازه به اهداف خودشان نزدیک نمی شدند
یاران انقلاب را به جان هم انداختن کار ساده ای نبود که تحقق پیدا کرد

more_horiz
سلام دوست عزیز

اگر دقت کرده باشید من در مطلبم هیچگونه طرفداری جنهایی وکلا نظره سیاسی را

ابراز نکرده ام

ونیت من وقت همون بوده که به شما به عنوان یک دوست هرچند مجاری گفته ام

که اگر در سخنان رهبری که امشب پخش شد همین چریان غیبت و تهمت که خدمتتون عرض کردم در مورد ان بیان فرمودند

دوست من بیان عقیده و نظر با تهمت وغیبت متفاوت هستش واز طرف هرکسبی باشد

از روی عدالت وانصاف نیست

مرا ببخشید اگر باعث ناراحتی شدم

16

more_horiz
سلام
ممنون آقای حیران که حق سخن رو درست و بجا ادا نمودید
متاسفانه بزرگترین گردابی که کشور ما در اون افتاده و داره غرق میشه
بازار تهمت دروغ و ........... هست
به نظر من این آزادی بیان نیست
من نمیخوام از کسی طرفداری کنم ولی باید بگم آقای خاتمی بد بود دوره اول رئیس جمهور شد اگه بد بود چرا در دوره دوم بیشتر رای آورد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در جامعه ای که دروغ شده مثل نقل که هر روز مردم دارن بین هم پخش میکنن
از اون کسانی که اون بالا نشستن و چه بقیه مردم
خداوند همه انسانهای خارج شده را به راه راست هدایت فرماید

حضرت علی میفرماید: روزها و شبهایی فرا رسد که از اسلام جز نامی نشنوید و از قرآن جز نشانی نجویید
حکایت جامعه امروز ما
رنگ سبز حرمت داره اقلا حرمت این رنگ رو نگه دارید
پیروز باشید و سربلند

more_horiz
خب ، حالا چی ...یکی بگه ! ... چی...؟!آفرین
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply