Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionمعاوضه مهريه هزار سكه‌ای با یک ساعت مچی! Emptyمعاوضه مهريه هزار سكه‌ای با یک ساعت مچی!

more_horiz
فارس: زن جوان در دادگاه خانواده، يك هزار سكه طلا مهريه خود را در مقابل به دست آوردن ساعت مچي مورد علاقه‌اش بخشيد.

زني با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواستي را به قاضي يكي از شعب ارائه كرد.

اين زن 27 ساله در حضور قاضي شعبه 240 اين مجتمع مدعي شد كه مهريه هزار سكه‌اي خود را در مقابل ساعت طلاي شوهرش كه از پدرش به ارث رسيده است، مي‌بخشد.

وي ادامه داد: من مهريه‌ام را مطالبه كرده‌ام ولي مي‌دانم شوهرم توانايي پرداخت آن را ندارد و تنها موضوعي كه باعث مي‌شود من اين ساعت را به دست بياورم، همين درخواست مهريه است.

مرد 32 ساله در دادگاه حضور داشت و گفت: من نمي‌توانم ارثيه و هديه پدر فوت شده‌ام را به همسرم بدهم. اين ساعت براي من سرشار از خوشبختي و شانس بوده است و حالا اگر او را به همسرم بدهم، شانس از من دور مي‌شود.

وي ادامه داد: اگر همسرم ساعت طلاي مرا بخواهد، من او را طلاق مي‌دهم؛ مهريه‌اش را نمي‌توانم نقدا پرداخت كنم ولي حاضر هستم به زندان بيافتم تا ساعت را از دست ندهم.

زن در حضور قاضي تصريح كرد: با تمام وجود و به هر قيمتي، ساعت طلاي شوهرم را مي‌خواهم و مهريه‌ام را هم براي به‌دست آوردن آن مي‌بخشم.

وي در ادامه اظهاراتش گفت: تنها خواسته من اين است كه شوهرم اين ساعت را به من بدهد و قصد آزار او يا مهريه گرفتن ندارم و شوهرم بايد با اين موضوع كنار آمده و ساعتش را به من بدهد.

مرد جوان در نهايت تسليم خواسته همسرش شد و خطاب به قاضي دادگاه گفت: با اين موضوع كنار مي‌آيم ولي ديگر مهريه و نفقه به او نمي‌دهم و بايد اين موضوع را همسرم قبول كند.

زن جوان هم با شروط شوهرش موافقت كرد و گفت: من فقط ساعت‌ مچي طلاي همسرم را مي‌خواهم و مهريه خود را بخشيده و نفقه نمي‌خواهم.

قاضي رسيدگي‌كننده به اين پرونده، بعد از شنيدن اظهارات اين زوج، مرد جوان را محكوم به دادن ساعت مچي طلاي ارث پدرش، به همسرش كرد.

descriptionمعاوضه مهريه هزار سكه‌ای با یک ساعت مچی! EmptyRe: معاوضه مهريه هزار سكه‌ای با یک ساعت مچی!

more_horiz
man namidoonam ke in saat chi dashte ke in khanoom inghad be in gir dade
shayd ..................... 65

descriptionمعاوضه مهريه هزار سكه‌ای با یک ساعت مچی! EmptyRe: معاوضه مهريه هزار سكه‌ای با یک ساعت مچی!

more_horiz
man namidoonam ke in saat chi dashte ke in khanoom inghad be in gir dade
shayd ..................... 65
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply