Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionهركس خودشو ايران فرومي ميدونه بخونه Emptyهركس خودشو ايران فرومي ميدونه بخونه

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.] سلام به همه
[You must be registered and logged in to see this image.] من نميدونم چرا ولي وقتي ميام ايران فروم انگاري با دوستايه 10 15 سالم حرف ميزنم من از دوستام ميخام شماره هايه تماسشون به من بدن خانم آ نه حال دردسر ندارم اگه مشكلي نيست البته فكر نمي كنم مشكلي باشه ولي شايد بعضي آ كلاس ميزارن حالا هركس مايل بود من ميخوام روابط نزديكتر بشه من ببخشيد اگر خواسته [You must be registered and logged in to see this image.] نابجايي هست نمي دونم ولي فكر نمي كنم نابجا باشه بس منتظرم آآآآآآآآآآآآآآآ

descriptionهركس خودشو ايران فرومي ميدونه بخونه EmptyRe: هركس خودشو ايران فرومي ميدونه بخونه

more_horiz
مهدی جون شما که شماره ما رو داری چه گلی به سرت زدی که شماره بقیه هم داشته باشی تا حالا یه اس ام اس هم ندادی نا لوطی.

descriptionهركس خودشو ايران فرومي ميدونه بخونه EmptyRe: هركس خودشو ايران فرومي ميدونه بخونه

more_horiz
برو بابا هر روز كه دروغ ولي هفته اي 2 يا3بار مي بينيمت حالمون خراب ميشه بسه ديگ اس ام اس لازم نيست

more_horiz
ای نمک نشناس این دفعه میای میگی کلید و.یلا رو بده اون موقع میفهمی چه خبره
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply