من زن میخوام با این مشخصات

از انجا که امرازدواج یکی از اصول اجتماعی،همچنین تشکیل خانواده یکی از مهمترین و بنیادین ترین ساختارهای اجتماعی میباشد و همانطورکه می دانید حضور یک پسر مجرد در میان جمعی برای آن جمع موجبات معصیت را فراهم میدارد،لذا اینجانب از این سايت رسمی اعلام میکنم که من اصلا قصد ازدواج ندارم منتها دیگه خیلی اصرار میکنند...چی بگم؟رشد قارچی آمارطلاق و رشد منفی ازدواج درجامعه ما،همچنین عدم تناسب تعداد دختران نسبت به پسران(یعنی به ازای هر پسر پنج دختر)بنده از جان گذشتگی می کنم و تن به ازدواج میدهم! :D :D

در همین راستا،از تمامی علاقه مندان و واجدین شرایط دعوت به عمل می آید مشخصات خود را تا پایان وقت اداری تابستان سال آينده به همين سايت ارسال نمایید تا ۳۰ سال بعد که من پولدار شدم عقد بگیریم.

مهم : محدودیت سنی : ۱۵ تا ۱۹

حداقل مشخصات

الف) مشخصات ظاهری

-قد ۱۶۰ سانتیمتر

-وزن ۵۰ تا ۶۰ کیلو گرم

-چهره متناسب و دوست داشتنی

-لباس مارک پوش حتما

-تمایل به عطرهای زنانه(خوشم نمیاد مردونه بزنه)

-حتما دامن پوش باشه اونم بلند(آخه شلوار برای مرده،دامن برای زن...)

-رنگ پوست برنزه یا سفید وسط نداره بگی من سبزه ام نه التماس نکن سبزه هم با برنزه فرق داره منو اینجا سیاه نکن...من از تو بهتر مارک لوازم آرایشو بلدم... برو خودتو سیاه کن

-رنگ چشم ترجیحا رنگی (آبی باشه بهتره)

-دماغ عملی نباشه

-مادرش نباید چاق باشه(این خیلی مربوط میشه چون این دسته گل به همسایه نکشیده که...علم ژنتیک ثابت کرده به مادرش میکشه...پس اگه مادرش پا به سن گذاشته چاق شده یعنی اینم پا به سن بگذاره چاق میشه...

-استخوان درشت حتما(پس فردا پسرمون میکشه به این دیگه....)

-مو حتما بلند اکیدا عرض میکنم بلند(زن باید موهاش بلند باشه یعنی چی جدیدا مد شده...

-حتما رنگ روشن بپوشه-صبح تا شب عزادار نباشه همش سیاه...

-ابروهاش پر باشه که بعد از یه مدت بتونه این مدلشو عوض کنه حوصلمون سر نره

-رویش موهاش کم باشه (من پول ندارم هر روز بدم آرایشگاه)

-صداش نرم باشه چطوری بگم ...ناز داشته باشه

-پیشونیش بلند باشه،پاهاش(انگشتای پاش)قشنگ باشه که پس فردا تابستون صندل پوشید آدم یاده پاهای اون یارو چی بود اسمش؟(این تو ارباب حلقه هابود...اسمش یادم رفته)نیفته

ب)مشخصات مالی

-تک دختر باشه(حالا داشتم خواهر داشته باشه برادر نداشته باشه پس فردا میراث خور بشه)

-ترجیحا پدرش بالای ۶۵ سال باشه سیگاری باشه یا سابقه سکته قلبی یا هم سرطان داشته باشه

-باباش یا پرادو یا ماکسیما یا سوناتا داشته باشه

-دیگه هیچی هیچی یه زانتیایی،مزدایی چیزی داشته باشه پس فردا ماشین عروس آبروریزی نشه

پيشاپيش از همكاري عزيزان سپاسگزارم :D :D :D :D :D :D :D :D