Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionیک پاسخ به یک پرسش Emptyیک پاسخ به یک پرسش

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.]
----
[You must be registered and logged in to see this link.]

سلاااااااااااااام به
دوستان ایران فرومیجات
یه سوال ؟
به نظرتون راهی هست که بشه با
تفکر مثبت و رفتاری که انعکاس این تفکره یه آدمیو که ظاهرا خودشو خوب نشون
میده ولی شما واقعیت باطن اون رو نمیدونین و حتی چه بسا اون بخواد شما رو
با حرفاش فریب بده " رو با خودتون همراه کنین ؟ اگه جوابتون مثبته برام
توضیح بدین که چه جوری ..ا
مرسی [You must be registered and logged in to see this image.]
ا
سلام فائزه خانوم
سووال شما کمی پیچیده و البته تا حدودی القایی هم هست ! پاسخ دادن به چنین سووالی به درایت و درک بالایی از روابط اجتماعی و تجربیات قابل توجهی از این روابط نیاز داره . با این اوصاف من سعی می کنم نظر خودم رو تحت عنوان پاسخ به این سووال مطرح کنم .نکته ی اول ؛ رسیدن به این معنا که یکی تفکرش منفی یا مثبته ، امر خیلی دشواری است و اصولا" تفکر پدیده ای است که به ساحت کنش وری در نمیاد ، ساده تر اینکه کنش و واکنش تنها وقتی صورت می گیره که یک اندیشه ، خروجی ملموس داشته باشه و بنده و شما اثرات استخراجی یا خروجی عملیاتی اون رو احساس کنیم و یا ببینیم .به نظر من اعمال و افکار ما انسان ها ، به ویژه انسان های امروزی با هم مغایرت های فراوانی دارند و دلیلش هم پیچیده شدن زندگی و روابط اجتماعیه .فهم انطباق یا عدم انطباق فکر با عمل ، واقعا" فهم مشکلی است و کم تر کسی می تواند به خوبی این مساله رو بفهمه و درک بکنه یک راه می ماند و آن - این که انسان با استفاده از تجربیاتی که به دست میاره و با تست های متعدد در زمان های مختلف ، نیات و تمنیات درونی و اهداف طرف خودش رو با حرف ها و ادعاهاش محک بزنه و مطابقت بده . همراه کردن کسی که به نظر شما کارش همراه با فریب و حیله و نیرنگه چه سودی می تونه برای شما داشته باشه ، یک انسان فریب کار - فریبکاره و کاریش هم نمیشه کرد ، چون که اقتضاء طبیعتش اینه و اصلاحش کار حضرت فیله .ببینید که احساستون به شما چی میگه . احساس رو با بدبینی مطلق یا قراین و شواهد ظاهری که مبتنی برمستندات و استدلالات منطقی نیست اشتباه نگیرید
موفق باشید و اگه تمایل داشتید این بحث رو در پیغام های خصوصی ادامه بدیم و اگه که نخواستید ، همین مطلب شاید کفایت بکنه . .

descriptionیک پاسخ به یک پرسش EmptyRe: یک پاسخ به یک پرسش

more_horiz
سلام اقا سهیل دوست ادیب ما

عصر به خیر ما که این روزا در منزل ومحل کار

همش توی نت هستیم و بیشتر تو فروم

اما دوست عزیز خوبتر این بود که پاسخ این سوال را در ذیل پرسش ودر تاپیک قدرت ذهن میفرمودید

تا همه مباحث مربوط به ان موضوع در یک جا بحث میشد

واما من نظری متفاوت از نظر حضرت عالی دارم که نیاز به تمرکز بیشتر دارد

ودر ادامه پاسخ به پرسش مطرح شده در ان تاپیک تکمیلی بحث خود را در یک فرصت دیگر میذارم

که امیدوارم شما دوست عزیز هم ان را ببینید ونظر زرنگار خود را بیاندارید

متشکرم از حضرت عالی

[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
salam. khasteh nabashid ostad, bandeh khosh-hal misham nazare hazrate-aali ro ham beshnavam va albatteh ke sa-eb tar khaahad bud. [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
ممنونم دآش سهیل و همینطور از داش حیران " از توضیحاتتون ؛
آقا سهیل شما درست میگین کسی که واقعا حیله گر باشه که حسابش جداست و کاری از دست کسی بر نمیاد جز دوری ؛ ولی خب موضوع اینه که از کجا میشه فهمید واقعا اون ادم دروغ گو هست یا نه ؟ و البته خب به نظرم این تستا و ازمونو خطاها زمان زیادی میخواد و چه بسا تو این بازه ی زمانی خیلی چیزا رو از دست بدیم که شاید در نهایت چیزیو که به دست میاریم ارزش چیزای از دست دادمونو نداشته باشن ..

جسارتا اگه اجازه بدین چون تاپیک راز قدرت ذهن باعث شد من موضوعو مطرح کنم " سوالمو همونجا باز کنم ..ا
بازم عذر خواهی میکنم " و اونجا منتظر شنیدن نظراتتون هستم
اثر انگشت : ابجی فائزه ی اشفته
[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
سلام در تاپیک را زقدرت ذهن در این مورد توضیح کاملی داده ام .
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply