Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionدختر افغانی ملکه زیبایی نیو ویست برتش کلمبیا کانادا Emptyدختر افغانی ملکه زیبایی نیو ویست برتش کلمبیا کانادا

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]
مرجان کاظم زاده دختر افغانی متولد مشهد

Last edited by hiran on Sat May 15, 2010 11:32 pm; edited 1 time in total

descriptionدختر افغانی ملکه زیبایی نیو ویست برتش کلمبیا کانادا EmptyRe: دختر افغانی ملکه زیبایی نیو ویست برتش کلمبیا کانادا

more_horiz
من حیرانم ار این دختر افغان ایرانی الاصل

descriptionدختر افغانی ملکه زیبایی نیو ویست برتش کلمبیا کانادا EmptyRe: دختر افغانی ملکه زیبایی نیو ویست برتش کلمبیا کانادا

more_horiz
اي كاش عكسشم ميذاشتيد

more_horiz
شما نسیرین خانم فکر کنم اینترنتت مشکل داره چون عکس ها اینجا لود میشه و ان سلیت تست روانشناسی

عشق هم فیلتر نیست احتمالا با مرورگر اکسپلورر کار میکنی ودر قشمت اپشن گزینه ای هست که بیشتر

سایتها را نشون نمیده خصوصا تصاویر را تیک زدید

ویا پیروکسی دارد مرورگر شما

more_horiz
نه اين سري باز شد
عكسا رو باز كرد ممنون.........
دختره كه توفه نيست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من 100000000000000000000000نفر خوشگلتر از اونو ديدم تو كوچه خيابون

more_horiz
تو مو میبینی من پیچش مو ..توابرو من اشارتهای ابرو

داوران حتما پیچش مو را دیده اند

more_horiz
خدا مي دونه داوران كجا رو ديدن و چه فكري كردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 24 3
ولي انتخاب ملكه ي زيبايي اصل اولش زيبايي چهرست...
اتفاقا به منم گفتن بيا ملكه ي زيبايي شوها......... من گفتم نه من حالو حوصلشو ندارم
تازه چشمم هم ميزنن برا همين قبول نكردم كه اسم منو اعلام كنند
3 3 3 3 3 3 :1
0:

more_horiz
کجایی نسرین خان ابجی جان

تو مگه خبر نداری اول شما را اتخاب کرده بودند

ولی چون گفتند هویت ایرانی داره قبول نیست

والا شما را در سایه انتخاب کرده بودند

کاش افغانی بودی
[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
نه بابا با اينكه ايراني بودم قبول كرده بودند به خاطر زيبايي بيش از حد 7 7

more_horiz
نه بابا همون بهتر که انتخابت نکردن ، اونوقت بیا و دعوای توی کوچه و خیابون خواستگارها رو درست کن ، ما هم که اساسا" بی حالیم و حال و حوصله ی دعوا رو نداریم ، پس کی میامد ازت دفاع بکنه و در مقابل اون همه خواستگار قد علم بکنه و از شما محافظت بکنه ؟
نه خودت بگو [You must be registered and logged in to see this image.]
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply