Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionآموزش و پرورش Emptyآموزش و پرورش

more_horiz
آموزش و پرورش در کشورما ، خصوصا" پس از پیروزی انقلاب ، همواره دستخوش تغییرات و تحولاتی بوده که هیچ کدام جزتحمیل هزینه های گزاف به ملت ، نتیجه ی خاص و متناسبی را به بار نیاورده است . در حالی که اکثر کشورهای توسعه یافته ، آموزش و پرورش را رکن اساسی توسعه به شمار می آورند و بهترین برنامه ها را برای آن طرح ریزی و کارآمد ترین و قوی ترین مدیران علمی ؛ آموزشی و فرهنگی را به این کار بسیار مهم می گمارند، اما در کشورهای جهان سوم و توسعه نیافته و یا در حال توسعه این امر خیلی کم رنگ و گاه بسیار کم اهمیت تلقی می شود .
شما قطعا" با نظر من موافقید که آموزش و پرورش در هر کشور ، پایه های توسعه ی همه جانبه و پایدار آن کشور محسوب می شود ، تعریف شما چه از نظر علمی و چه ذهنی و تجربی از آموزش و پرورش چیست ، این مساله چقدر برای شما اهمیت دارد و چه پیشنهاد ها و راه کارهای مهم و موءثری برای گریز از وضعیت وخیم کنونی آموزش و پرورش کشور را ارائه می دهید . این موضوع در تمامی مباحث مربوط به آموزش ، پرورش ، فرهنگ ، انتخاب و به کارگیری آموزگاران و دبیران ، سنخیت رشته ای و سنخیت تدریس ،
شیوه ها ی تدریس، ابزارهای و وسایل کمک آموزشی ، تکنیک های آموزش فردی و گروهی ، روندهای آموزشی برای سنین مختلف ، مسایل حقوقی و رفاهی آموزگاران و دبیران ، وجود پارتی بازی و جناح بازی در آموزش و پرورش و تاثیرات آن بر روند توسعه ی کشور ، مسایل تربیتی و فرهنگی و غیره قابل تامل و بررسی است . اگر مطلب جدیدی نیز به ذهن تان می رسد که من فراموش کرده ام می توانید بدان بیافزایید و در این بحث مهم و اساسی برای دست یافتن به راه کارهای مناسب و علمی شرکت پویا و فعال داشته باشید .
پیشاپیش از حسن توجه و پاسخ گویی های فنی و علمی شما کمال تشکر را دارم [You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionآموزش و پرورش EmptyRe: آموزش و پرورش

more_horiz
عجب استقبالی از مسایل مبتلابه جامعه میشه ، این یعنی توجه به اصول زندگی و شاخص های توسعه که شاید هرگز بهش نرسیم ، متشکرم
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply