Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionبولینگ هم به همت متخصصان ایرانی بومی شد !!! Emptyبولینگ هم به همت متخصصان ایرانی بومی شد !!!

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionبولینگ هم به همت متخصصان ایرانی بومی شد !!! EmptyRe: بولینگ هم به همت متخصصان ایرانی بومی شد !!!

more_horiz
واقعا" از بولینگ اصلی قشنگ تره ، توی هوای آزاد و بدون امکانات ، هم تفریحه هم خنده

descriptionبولینگ هم به همت متخصصان ایرانی بومی شد !!! EmptyRe: بولینگ هم به همت متخصصان ایرانی بومی شد !!!

more_horiz
اتفاقا خيلي فكر خوبيه من ديگه نمي رم سالن بولينگ و كلي پول بليط نمي دم از اين به بعد با بچه ها مي ريم تو كوچه بازي مي كنيم
ولي من با بلوز دامن نمي رم چون يه وقت مردي يا پسري تو كوچه وايساده......
3

more_horiz
اینا که ایرانی نیستند احتمالآ یا ترکیه یا یه کشور دیگه هستش.

more_horiz
نه از كجا مي دوني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
.
.
معلومه آقا سزار همه ي دهات هاي ايراني مي شناسه ها....
7

more_horiz
آره میدونی ما دهاتی ها از شما روستایی ها بیشتر ایران رو میشناسیم

تابلوی که ایران نیست.

more_horiz
آفرین آقا سزار اینا ترک اند ، اما احتمالا" ترک های مناطق کوهستانی ترکیه

more_horiz
سزار به روستا ودهاتاي ايران مسلطه
سهيل هم به كوه هاي تركيه 19
.
.
.
.
شوخي مي كنما 16

more_horiz
خواهش می کنم نسرین خانوم هرچی شما بگید همونه
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply