Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionدر باره ی سخنان رییس جمهور چه نظری دارید؟ Emptyدر باره ی سخنان رییس جمهور چه نظری دارید؟

more_horiz
جناب آقای احمدی نژاد ، رییس جمهور در یک برنامه ی تلویزیونی مطالبی رو بیان کردند که برای من جای ابهام بسیار گذاشت. ایشان به همه ی مسایل خیلی ساده می نگرند و دیدگاه هایشان به گونه ای است که گاه موجب نگرانی است. البته این نظر شخصی من است . به طور مثال در باره ای اینکه مثلا" در ایران صد و پنجاه میلیون نفر می توانند زندگی کنند و یا اینکه جمعیت ایران باید صد و بیست میلیون نفر باشد ، من با دو تابچه کافیه مخالفم و اعطای یک میلیون تومان به هر نوزاد در یک بازه ی زمانی و پیشنهاد طرح آتیه با این گفته ، یا اینکه آمریکا باید از ما یعنی ایران کمک بگیرد تا از انزوا بیرون بیاید و این خنده دار است که آمریکا به ما بگوید ما ایران را منزوی کرده ایم و یا منزوی خواهیم کرد؟یا این گفته که ما طرح هدفمند کردن یارانه ها را تا پایان سال 89 اجرایی و یا به قولی به پایان خواهیم رساند و از این دست مباحث.
من نمی خواهم این مباحث را تحلیل کنم ، چرا که به تفسیر و تعبیر و اوقات بسیاری نیاز دارد ، اما به نظر من بچه های ایران فروم ، چه مخالف و چه موافق باید در این مباحث با رعایت همه ی موازین اخلاقی و البته با ارایه ی دلایل و مستندات عقلی و نقلی یا شواهد و قراین و نظریات اکابر سیاست و اقتصاد در سطح جهان شرکت بجویند و نظرات خودشان را مطرح کنند. قصد به هیچ و جه خدای نخواسته تحقیر و تخریب و این چیزها نیست و اصولا" بنده به هیچ وجه مباحث غیر عقلانی و احساسی و افراطی رو قبول ندارم و تلاش می کنم که نظریات مختلفی رو در جامعه بشنوم و از بین آنها بهترین را انتخاب کنم :
فبشر عبادی الذین یستمعون القول فیتبعون احسنه
شاید جناب رییس جمهور هم از این نظریات شما بالاخره به نحوی دیدند و شنیدند و پذیرفتند و یا دلسوزان مملکت به نکات انتقادی علمی که تنها از سر دلسوزی مطرح می شود ، وقعی نهادندو به نتیجه ای برای ضرورت تغییر در برخی دیدگاه ها و روش ها رسیدند.

descriptionدر باره ی سخنان رییس جمهور چه نظری دارید؟ EmptyRe: در باره ی سخنان رییس جمهور چه نظری دارید؟

more_horiz
سهيل جان تو اين دوره و زمونه كسي جرات نظر دادنو نداره....
(منظورم نظرهاي عمقي وانتقاد هايي كه واقعا خيلي از ماهارو داره ...)
اكثرا سكوت مي كنند و چشمشونو به روي خيلي چيزا مي بندند خطابم اين سخنراني نيست كلا براي تمامي اتفاقاتي كه از سوي دولت و جامعه و سياست و... مي افتد رو مي گم...
مقصر هم خودمونيما....به خاطر سكوت و سهل انگاري هامون....
من فقط در همين حد مي تونم بگم
.
.
.
.
.
.
.
البته من اين حرفو باتوجه به برداشتي كه از اكثريت اطرافم داشتم بيان كردم
16

descriptionدر باره ی سخنان رییس جمهور چه نظری دارید؟ EmptyRe: در باره ی سخنان رییس جمهور چه نظری دارید؟

more_horiz
کی که به حرفای محمود اهمیت بده.

اون همین جوری یه چیزی میگه. زیاد به حرفاش توجه نکنید.

more_horiz
با حرفت موافقم سزار
ما شايد گوش نديم ولي فعلا كه روال مملكت تا حدودي بايد رو حرفاش بچرخه و مي چرخه..

more_horiz
بله وقتی اون میاد تو ر اس مملکت قرار میگیره و تو دنیا حرفای گنده تر از دهنش میزنه اکثر کشورهای جهان هم اونو دست میندازنو به حرفاش و به ملت ایران میخندند که یک چنین فردی رو به عنوان رئس جمهور خودشون انتخاب کردند.
جناب سلطانی میگه شاید رئیس جمهوئر از این نظرات و. انتقادات ما رو دیدند و پذیرفتند و نتیجه ای برای ضرورت تغییر در برخی دیدگاه ها و روش ها رسیدند.

من که میگم اگه این حرفای منو ببینه میگه اعدام.
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply