Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionازدواج جن با انسان. Emptyازدواج جن با انسان.

more_horiz
کتاب دانستنيهايي درباره جن ، تا ليف حضرت حجته السلام والمسلمين حاج شيخ ابوعلي خداکرمي ماجرايي واقعي درباره ي ازدواج جن با انسان نقل شده که از اين قرار است:

ماجرايي در تاريخ 1359 شمسي مطابق با 1980 ميلادي ماه آوريل بوقوع پيوست، که اهالي کشور مصر به شهرهاي نزديک و روستا هاي مجا ور را به خود معطوف داشت ، و آنرا نويسنده معروف ، استاد اسماعيل ، در کتاب خود به نام ((انسان و اشباح جن)) چنين مي نويسد:

مرد 33 ساله اي ، به نام عبدالعزيز مسلم شديد ، ملقب به <ابوکف> که در دوم راهنمايي ترک تحصيل کرده بود ، به نيروهاي مسلح پيوست و در جنگ خونين جبهه ي کانال سو ئز ، به ستون فقراتش ترکش اصابت کرد واين مجروحيت او منجر به فلج شدن دو پايش گرديد ، نا چار جبهه را ترک کرده به شهر خود بازگشت تا در کنار مادر و برادرانش با پاي فلج به زندگي خود ادامه دهد. در همان شب اول که از غم و اندوه رنج مي برد، ناگاه زني را ديد که لباس سفيد و بلندي پوشيده و سر را با پارچه سفيدي پيچيده، در اولين ديدار او همچون شبحي که برديوار نقش بسته مشاهده کرد.زماني نگذشت که همان شبح در نظرش مانند يک جسم جلوه نموده ، و به بستر (ابوکف) نزديک شد و گفت:اي جوان اسم من (حاجت ) است و قادر هستم به زودي بيماري تو را درمان نمايم . لکن به يک شرط که با دختر من ازدواج کني. ابوکف جوابي نداد ، زيرا که وحشت ، قدرت بيان را از اوگرفته بود و اورا در عرق غوطه ورکرده بود. زن دوباره سخن خود را تکرار نمود ه اضافه کرد که من از نسل جن مومن هستم و قصد کمک به شما و به نوع انسانها را دارم ، و در همين حال از ديواري که بيرون آمده بود ناپديد شد .

ابو کف اين قضيه را به کسي اظهار نکرد زيرا مي ترسيد او را به ديوانگي متهم سازند . باز شب دوم دوباره(حاجت) آمد و تقاضاي شب اول را تکرار کرد ، ابو کف نتوانست جواب قاطعي بدهد . شب سوم باز آمد و گفت: تنها کسي که ميتواند خوشبختي تو را فراهم کند دختر من است ، ابو کف مهلت خواست که در اين خصوص فکر کند ، بعد تصميم گرفت که اول شب ، در اتاقش را از داخل قفل کند و به رختخواب برود تا کسي نتواند وارو شود اما يکدفعه ديد ( حاجت) ودخترش از درون ديوار عبور کردند و نزد او آمدند و تا صبح با او مشغول شب نشيني بودند . در همان شب وقتي که ابوکف به چهره ي دختر نگاه کرد ، ديد چهره ي جذاب ،بدن لطيف قد کشيده ، گردن بلند و مثل نقره مي درخشيد.رو کرد به (حاجت ) و گفت: ((من شرط شما را پذيرفتم )) ، (حاجت) وسيله ي عروسي را فراهم کرد . شب بعد با موسيقي و ساز و دهل عروسي را انجام دادند، در حالي که کسي از انسانها آن آواز را نمي شنيدند ، عروس را با اين وضع وارد خانه کردند .(حاجت)عروس و داماد را به يکديگر سپرد و از خانه بيرون رفت هنوز داماد عروسش را در بستر به آغوش نکشيده بود که احساس کرد پاهايش جان گرفته است

.روز بعد هنگامي که مادر و برادران متوجه شدند که (ابوکف )سلامتي خود را بازيافته و با پاي خود راه مي رود خوشحال شدند ليکن او سر را به کسي نگفت.اين شادي بطول نينانجاميد،زيرا که به زوديروش و رفتار ابوکف تغيير کرد او در اتاقش مي نشست و بجز موارد محدود بيرون نمي آمد.تمام کارهاي لازم را مانند غذا خوردن و استحمام را همانجا انجام مي داد ،تمام روز و شبش را در پشت در سپري کرد.آخرالامر برادران متوجه شدندکه او با کسي که قابل رويت نيست صحبت مي کند. گمان کردند که عقلش را از دست داده ،اما او با عروس زيبايش در عيش و نوش و خوشبختي بود

descriptionازدواج جن با انسان. EmptyRe: ازدواج جن با انسان.

more_horiz
وجود جن در قران به صراحت بیان واثبات شده است واینگونه اتفاقها نیز بسیار روی داده و
بعضی از انها نیز کتابت ودر دسترس مردم قرار گرفته ویا سینه بهسینه از گذشته به حال حکایت وابراز شده است وجن نیز مانند انسان دارای دین وپیامبیر ودر نهایت مذاهب گوناگون و مشرک ویکتاپرستی هم در بین اقوالم مختلف جنیان وجود دارد و
با تشکر از سزار

more_horiz
این حکایت را البته قبلا" شنیده بودم . صرف نظر از اینکه جن مومن و غیر مومن هست یا خیر و با چه کیفیتی، چون قرآن بالصراحه اعلام نموده که جن از آتش آفریده شده ، اما وجود انسان منعطف به اجرام زمینی و فیزیکی است ، لذا ازدواج این دو عقلانی و طبیعی به نظر نمی رسدو بروز تغییرات در هریک از این دو نیز بنا به باور خدا پرستان منوط به اذن الهی است

more_horiz
خداوند در قرآن كريم می فرمايد: «و ما فرزندان آدم را بر بسياری از مخلوقات خود برتری و فضيلت كامل بخشيديم.» (سوره اسرا، آيه ۷۰)

1- جن از شعله آتش آفریده شده؛ بر خلاف انسان که از خاک آفریده شده است. (سوره الرحمن، آیه 15)
2- جنیان دارای علم و ادراک و تشخیص حق از باطل و قدرت منطق و استدلال است. آیات مختلفی از سوره جن بر این مطلب دلالت می کند.
3- دارای تکلیف و مسئولیت هستند. آیات سوره جن و آیاتی از سوره الرحمن دلالت بر این دارند.
4- گروهی از آنان مؤمن صالح و گروهی کافر هستند. (و انّا منا الصالحون و منّا دون ذلک ) (سوره جن، آیه 11 )
5- آنان نیز چون آدمیان دارای حشر و نشر و معادند. (و امّا القاسطون نکانوا لجهنم حطباً) (سوره جن، آیه 15 )
6- آنان قدرت نفوذ در آسمان ها و خبرگیری و استراق سمع داشته‌اند ولی بعداً ممنوع شدند. (جن، آیه 9 )
7- در میان آنها جن‌هایی یافت می‌شوند که از قدرت زیادی برخوردارند، همان گونه که در میان انسان ها نیز چنین است. (سوره نمل،‌ آیه 39 )
8- آنها قدرت انجام بعضی از کارهای انسان را دارند. (سوره سباء،‌آیه 12 و 13 )
9- خلقت آنها بر روی زمین قبل از خلقت انسان‌ها بوده. (سوره هجر، آیه 27 )

more_horiz
بله جناب آقای سزار این مطالب همه درست ، اما بحث حقیر مترتب بر این فرضیه است که چون جن از آتش آفریده شده و انسان از خاک و یا غیر آن که بنده به فیزیک تعبیر نموده ام ، لذا ازدواج این دو غیر عقلانی به نظر می رسد ، مگر اینکه منوط به اموری ماوراء فیزیک باشد که آن هم به اذن الهی است . با این وجود ، از اطلاعات قرآنی شما در این باره سپاسگزارم.

more_horiz
باريكلا آقا سزار چه قشنگ آمار قرآنو دادي؟؟؟؟؟؟؟
من به شخصه خيلي كنجكاوم كه از جنيان بدونم و يهشون علاقه مندم و هر زماني كه فرصت داشته باشم به دنبال اينم كه اونارو ببينم و اطلاعات اين چنيني كسب كنم....
وهر مطلبي ازشون مي شونم چه راست و چه دروغ ولي نمي دونم چرا خوشحال مي شوم و دوست دارم در موردشون بشنوم ولي درعين حال دوست ندارم كسي ازشون بد بگه....
ولي نمي تونم ازدواج انسان و جن رو باور كنم ....

more_horiz
48

more_horiz
)
جنيان چون انسانها دسته دسته به دنيا آمده اند، تا زمان مرگ زندگی كرده و بعد به جهان آخرت خواهند رفت. (سروره فصلت، آيه ۲۵)
آنها نيز نر و ماده دارند. (سوره جن، آيه ۶)
آن ها نيز تمايلات نفسانی دارند. (سوره الرحمن، آيه ۵۶)
تعداد جنيان بيش از آدميان است. (سوره انعام، آيه ۱۲۸)

همان طور كه پيش از اين گفته شد، جن موجودی است مادی كه از آتش خلق شده است. از آنجايی كه ماده است، بنابراين حيات دارد و از آنجايی كه دارای حيات است و طبق آيات الهی زاد و ولد می كند پس نر و ماده دارد، خواب و خوراك دارد و پايان زندگی اش با مرگ توام است و باز بنا بر آيات كريمه، زندگی پس از مرگ نيز خواهد داشت

خواب جنیان

«الله خدايی است كه هيچ خدايی جز او نيست. زنده و پاينده است. نه خواب سبك او را در برمی گيرد و نه خواب سنگين». (سوره بقره، آيه ۲۵۵) و از حضرت صادق (ع) روايت است كه می‌فرمايند: «به غير از خداوند متعال همه خواب دارند، حتی فرشتگان». (ميزان الحكمه، ص ۲۵) و حديثی است از رسول خدا(ص) كه می‌فرمايند: «خواب به چهار گونه است، پيامبران به پشت می‌خوابند، مومنين به دست راست، كافرين و منافقين به دست چپ و شياطين به رو می‌خوابند». (شيخ حر عاملي، ص ۱۰۶۷) آنچه از اين مطالب می‌توان دريافت اين است كه به غير از ذات اقدس الهی همه موجودات دارای خواب هستند.

more_horiz
خوب من عادت دارم به رو بخوابم.....

پس شيطانم؟؟؟؟ 73

more_horiz
طالع اگر داري برو دمر بخواب !

more_horiz
sezar wrote:
طالع اگر داري برو دمر بخواب !

؟؟؟؟؟؟؟؟منظورتو نفهميدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

more_horiz
هویجوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
اصلا همچین چیزی واقعیت ندارد هر که میگه واقعیت داره پیام خصوصی بده تا قانعش کنم

more_horiz
حساب ما با کرام الکاتبین است ، این موضوع جن چه قشقرقی انداخته توی فروم

more_horiz
سهیل جان هرچیه داداش بحثی شیرینه من هم حن وهم همه علوم غریبه ومتافیزیک وروح گرایی وهیپنوتیزم و ذن و .....همه را دست دارم
[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
سلام ما هم هرچه را که شما دوست دارید ، دوست می داریم ، یا علی مدد [You must be registered and logged in to see this image.]
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply