Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionکشتن یک زن جلوی چشمای شوهرش (دل نداری نبین Emptyکشتن یک زن جلوی چشمای شوهرش (دل نداری نبین

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

کشتن یک زن جلوی چشمای شوهرش

descriptionکشتن یک زن جلوی چشمای شوهرش (دل نداری نبین EmptyRe: کشتن یک زن جلوی چشمای شوهرش (دل نداری نبین

more_horiz
9 9 9

descriptionکشتن یک زن جلوی چشمای شوهرش (دل نداری نبین EmptyRe: کشتن یک زن جلوی چشمای شوهرش (دل نداری نبین

more_horiz
خیلی بامزه بود نسرین جون [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
سلام نسرین جون [You must be registered and logged in to see this image.]
به فائزه جونم سلام برسون [You must be registered and logged in to see this image.]
باز رفت شیراز و ما رو فراموش کرد ولی من همیشه به یادش هستم

more_horiz
niloofar wrote:
سلام نسرین جون [You must be registered and logged in to see this image.]
به فائزه جونم سلام برسون [You must be registered and logged in to see this image.]
باز رفت شیراز و ما رو فراموش کرد ولی من همیشه به یادش هستم
.

سلام عزيزم [You must be registered and logged in to see this image.]
خاله فائزه هم به ياد شماست اتفاقا ديروز كه داشتم باهاش حرف مي زدم احوال بچه هاي ايران فرومو گرفت منم چندتا از پيام هايي كه براش گذاشته بودنو خوندم واسش
منم دلم برا خاله فائزه تنگ شده آخه من كل تعطيلاتو تا دهم فروردين پيشش بودم [You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
چه جالب ، البته من حدس می زدم یه کاسه ای زیر دو تا قابلمه س!!یعنی سر کاریه

more_horiz
آقا سهيل به نظرتون اين سر كاريه؟؟؟؟؟؟؟
مي دونيد چيه الان بد زمونه اي شده اونقدر قتل رخ مي ده كه ديگه با ديدنش هيچ حسي بهمون دست نميده
سر زن بدبختو بريدن.... كلي ازش خون داره ميره اونوقت مي خنديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

descriptionکشتن یک زن جلوی چشمای شوهرش (دل نداری نبین Emptyاناری گریان در پی از دست دادن همسر خود !!!

more_horiz

more_horiz
متاسفم که بگم چند روز پیش خاندان خنو رو در کرمانشاه و در دل شب سربریدندو من طی این چند روز از همه چیز ناراحتم kheno,s family

more_horiz
sohailsoltani wrote:
متاسفم که بگم چند روز پیش خاندان خنو رو در کرمانشاه و در دل شب سربریدندو من طی این چند روز از همه چیز ناراحتم kheno,s family

سلام دوست من
منظورتون رو متوجه نشدم
می شه بیشتر توضیح بدید؟

more_horiz
سلام . خوب خانواده ی " خنو " رو توی کرمانشاه نمی دونم به چه دلیلی توی دل شب سربریدند. بیچاره ها سه نفر بودند.
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply