Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionمعجزه عکاسی شما را شگفت زده می‌کند! می‌توانید حدس بزنید اینها چه هستند؟! Emptyمعجزه عکاسی شما را شگفت زده می‌کند! می‌توانید حدس بزنید اینها چه هستند؟!

more_horiz
بدون شرح!

به این تصاویر جالب نگاه کنید؛ آیا می‌توانید حدس بزنید که به چه چیزی نگاه می‌کنید!؟
[You must be registered and logged in to see this image.]
دقت کنید!

متوجه نشدید؟

بله! اینها دانه‌های شکر در یک فنجان قهوه هستند!!

Last edited by N@3RIN on Sat Mar 27, 2010 2:33 pm; edited 1 time in total

descriptionمعجزه عکاسی شما را شگفت زده می‌کند! می‌توانید حدس بزنید اینها چه هستند؟! EmptyRe: معجزه عکاسی شما را شگفت زده می‌کند! می‌توانید حدس بزنید اینها چه هستند؟!

more_horiz
من اولش حدس نزدم و اصلا" نفهمیدم چیه ، بعد که اومدم پایین و دیدم ، برام حل شد ! آخه میگن :
معما چو حل گشت ، آسان شود ، ولی چیز جالبی بود . سپاس . 16

descriptionمعجزه عکاسی شما را شگفت زده می‌کند! می‌توانید حدس بزنید اینها چه هستند؟! EmptyRe: معجزه عکاسی شما را شگفت زده می‌کند! می‌توانید حدس بزنید اینها چه هستند؟!

more_horiz
مرسی عزیزم " خیلی جالب بود 1

more_horiz
faezeh wrote:
مرسی عزیزم " خیلی جالب بود 1

قررررربونت برم خواهش 1

more_horiz
sohailsoltani wrote:
من اولش حدس نزدم و اصلا" نفهمیدم چیه ، بعد که اومدم پایین و دیدم ، برام حل شد ! آخه میگن :
معما چو حل گشت ، آسان شود ، ولی چیز جالبی بود . سپاس . 16

اره برا منم هوووویجوری بود...... 16

more_horiz
خوشحالم که برای شما هم هوووویجوری بود ، چون خیال کردم این فقط خودم بودم که اول اونو نفهمیدم.
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply