Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionیه سوال ..!!؟ Emptyیه سوال ..!!؟

more_horiz
چرا چند روزه بعضی از عنوانای سایت به عربی ان ؟ 24

descriptionیه سوال ..!!؟ EmptyRe: یه سوال ..!!؟

more_horiz
برای اینکه اصالت مارو به یادمون بیارند تا نکنه اشتباهی فکر بکنیم که عجم تشریف داریم و عرب و عجم آبشون توی یک جوب نمیره و قس علیهذا.....!!!!!!!!!!!!!
من فکر می کنم که چون عرب ها در بحث اینترنت از ما ایرانیا پیشی گرفته اند ، مثل هندی ها ، و تحریم هم نیستند ، خب در طراحی و تدوین شبکه ها و گسترده کردن آنها دست دارند و حالا دیگه عربی و انگلیسی در این خصوص با هم یکی هستند و بعضی وقتا که به دلایل نرم افزاری و یا شبکه ای بامشکل مواجه میشه ، خب عربی قاطی ش میشه دیگه تازه ساده تر هم هست کاری نداره که

more_horiz
من كه نفهميدم منظور آقاي سلطاني چي بود ولي اميدوارم اين مشكل به زودي برطرف بشه، چون من اصلا از عربي خوشم نمياد

more_horiz
پوپک خانوم منظورم اینه که مثلا" شما امکان داره یه نرم افزار ( مثل یک برنامه ی کامپیوتری ) رو وقتی میخوای نصبش کنی ، با کلماتی مثل " موافق " به معنای (next ) برخورد کنی و اینقدر موافق - موافق بزنی تا بالاخره (install ) بشه ، اما امکان نداره که به کلمه ای فارسی بر بخوری و مثلا" موقع نصب نرم افزار ببینی که این کلمه به جای نکست ، ( باشه یا نباشه ) بیاد یا بله و خیر باشه ،
چون که جماعت انگلیسی زبان با عرب ها علیه ایرانی ها دست به یکی فرموده اند تا در مبارزه ی اینتر نتی و سایبری بنده و شما و کلهم اجمعین عجم رو از پای در بیاورند ،

more_horiz
ولی به نظر من اگه قراره فارسی نباشه همون انگلیسی باشه " بهتر تره (لااقل آدم دیگه زورش نمیگیره ) 74

more_horiz
چه فرقی با تفاوت می کنه اصلا"؟!

more_horiz
واسه من که 5 تا زبان بلدم فرفی نمیکنه!!!!!!!!!!!. ولی اگه فارسی باشه بهتررره ه ه!!!!!!!!!! 3

more_horiz
من که به شخصه عربی می فهمم 3
ولی لج آدم در میاد
فقط فارسیو عشقه 3

more_horiz
این بی احترامیه برگیه که سایت فارسی فونت عربی بشه ...مگه فارسی چشه!!!!!!! 24

more_horiz
سلام دوستان
سرورهای ایران فروم در کشور آمریکا واقع اند و مشکل پیش آمده ( عربی شدن برخی قسمت های سایت ) به دلیل تحریم های اخیر است.

در حال حاضر محمدعلی عزیز داره تلاش می کنه که سرورهای سایت رو از آمریکا به کانادا انتقال بده و اینکار مقداری زمان می بره، به شما اطمینان می دم که به زودی مشکل پیش آمده برطرف خواهد شد.

موفق و سربلند باشید و سال جدید مبارک.

more_horiz
omid wrote:
سلام دوستان
سرورهای ایران فروم در کشور آمریکا واقع اند و مشکل پیش آمده ( عربی شدن برخی قسمت های سایت ) به دلیل تحریم های اخیر است.

در حال حاضر محمدعلی عزیز داره تلاش می کنه که سرورهای سایت رو از آمریکا به کانادا انتقال بده و اینکار مقداری زمان می بره، به شما اطمینان می دم که به زودی مشکل پیش آمده برطرف خواهد شد.

موفق و سربلند باشید و سال جدید مبارک.

آخی ی ی ی ی ی ی ی 43
چقدر دردناک 9
ولی شما غصه نخورینا محمد علی اقا " ما همه هواتونو داریم ؛ اصلا چرا دوباره میخواین ببرین ولایت غربت (کانادا !!) ؛ من که میگم بیارین همینجا یزد " تازه مام زیر زمینمونو خالی میکنیم ؛ سروراتونو بیارین همینجا " همینجا دور هم باشیم دیگه 61
74

more_horiz
4 ولی خب بدون مزاح " از این بابت کلی غصه دار شدم ؛ امیدواریم که این مشکلم مثل بقیه ی مشکلای مملکت که یکی یکی داره حل میشه و به سرو سامون میرسه!! 74 ؛ نیز حل بشه ..
والبته از محمد علی آقام به خاطر زحمتی که دارن میکشن هم ممنونیم و صمیمانه براشون ارزوی موفقیت میکنیم
از طرف کلیه ی اهالی با سبات و بی سبات ایران فروم 16 16

more_horiz
ما هم از مدیر کل سایت سپاس گزاریم ، بلکه زودتر این عربیه به حالت اولش برگرده .

more_horiz
واقعاً خدا اجرتون بده
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply