Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionتصاویری شگفت انگیز از پسر لاستیکی ! Emptyتصاویری شگفت انگیز از پسر لاستیکی !

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionتصاویری شگفت انگیز از پسر لاستیکی ! EmptyRe: تصاویری شگفت انگیز از پسر لاستیکی !

more_horiz
خیلی جالبه فکر کنم تو بدنش استخون نباشه19 . البته من قبلا دیده بودم 61

descriptionتصاویری شگفت انگیز از پسر لاستیکی ! EmptyRe: تصاویری شگفت انگیز از پسر لاستیکی !

more_horiz
واااااااااای چه بدن نرمی 13

more_horiz
این آدمه یا لاستیک ؟!

more_horiz
فکر کنم اینگونه افراد بیشتر از تمرین بدنی وفیزیکی با تمرکز ذهنی ویوگا به اینگونه انعطاف پذیری میرسند.

باور کنید همینجوری یک چیزی نپرندیم یخورده خبرایی هم داریم در موارد فرا روانی وبه جاهایی هم رسیدیم ولی قدرش ندونستیم

more_horiz
استاد حیران ، شما درست می فرمایید ، همه ی این مسایل به فلسفه ی ذن بر می گرده و
برون زایی توانایی های درون .

more_horiz
بله دوست عزیز قدرت فکر وذهن از قدرت فیزیکی ومیکانیکی اگر تقویت گردد فراتر است 16

more_horiz
استاد ؛ ذن ، ذنکوتسو داچی ، شخصیت نشیمن گاهی ، تسلط بر روح و ذهن ، شناخت کریشناها ، نقاط حساس بدن ، ترتیب و توالی بسیارمنظم بر رفتارها و گرایش ها ، شیر بودن و همچون بره ای مظلوم از کنار انسان ضعیف گذشتن ، حمایت از ضعفا ، اجتناب شدید و اکید از خود نمایی ، تطبیق تراوش ذهن با خطوط و ترسیمات برون ذهنی است . تایی شی ( تمرین قلب و تنفس ) ، پرواز روح و شکست جسم در حالیکه در یک جا نشسته ای ، تفوق خیال روحانی بر تجسم جسمانی ( تجسم عینی اجسام در فضا و گراف زدن توسط ذهن بی آن که سنجه ی فیزیکی در کار باشد ) ، خوردن برای نمردن و زیستن برای درست مردن . ببخشید از توضیحاتی که دادم . 16

more_horiz
سلطانی جان من یک تجربه عملی از اینگونه قدرتهای روحی دارم که در این مجال به جهت عمومی بودن نمیشه بیان داشت در یک فرصتی برات خصوصی میذارم

more_horiz
hiran wrote:
سلطانی جان من یک تجربه عملی از اینگونه قدرتهای روحی دارم که در این مجال به جهت عمومی بودن نمیشه بیان داشت در یک فرصتی برات خصوصی میذارم

خوشحال میشم که هم ببینم و هم اگه لایق باشم و شرایطشم داشته باشم ، یاد بگیرم و از این بابت از شما ممنونم . 16

more_horiz
مي گم احتمالاً اسم استاد حاج رضا به گوشتون نخورده 3

more_horiz
شما که استاد همه اید حاج رضا ، بر منکرش نع لت !
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply