Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionخداوند از بعضی از چیزهاي ما آدما در عجب است Emptyخداوند از بعضی از چیزهاي ما آدما در عجب است

more_horiz
1- فردی که با زبان استغفار میکند ولی با قلبش نادم نیست (گناه می کند)
2- فردی که از خداوند توفیق می خواهد اما در مسیر آن نمیکوشد
3- فردی که از خدابهشت می خواهد اما طاقت مشکلات را ندارد
4- فردی که خدا, خدامی کند اما شوق دیدار با خدا را ندارد
5- کسی که یاد مرگ می کند اما خودش را آماده مرگ نمی کند

descriptionخداوند از بعضی از چیزهاي ما آدما در عجب است EmptyRe: خداوند از بعضی از چیزهاي ما آدما در عجب است

more_horiz
خدا خیلی مهربان تر از این حرف هاست ، و البته این مطالب درست است و خیلی از ما انسان ها ، در غفلت به سر می بریم و فقط وقتی که به مشکلی گرفتار می شویم و یک ناراحتی بزرگ برایمان پیش می آید به یاد خدا می افتیم و این متاسفانه از خصلت انسان فراموش کار است ، اما اگر انسان در هر حرکت و فکر خود بداند که خداوند همه چیز را می بیند و می داند و بر سرو علن آگاه است ، و هموست که بسیار بخشاینده و بسیار مهربان است ، هیچ گاه نه بغی می ورزد و نه طغیان می کند ،
الم یعلم بان الله یری ؟!
آیا تو می اندیشی که خداوند ترا نمی بیند و نمی داند که چه می کنی ؟!
و این یعنی هیهات که تصور کنی خداوند نمی داند .

descriptionخداوند از بعضی از چیزهاي ما آدما در عجب است EmptyRe: خداوند از بعضی از چیزهاي ما آدما در عجب است

more_horiz
و خدا گفت: من همه جا با شما بوده‌ام، هستم و خواهم بود و حتي در جهنم نيز تنهايتان نخواهم گذاشت. شما همراه با من وارد آنجا مي‌شويد و من هستم که از آن عبورتان مي‌دهم؛ جايي که نه زمان در آن وجود دارد و نه مکاني محسوب مي‌شود؛ هر چند که شما آن را مکان مي‌پنداريد؛ همانگونه که به علت عدم وجود زمان، آن را جاويدان نيز مي‌انگاريد.

تنها چيزي که در جهنم وجود دارد، آتشي از جنس آگاهي است که براي شما تلخ و براي من شيرين است. زيرا به کمک اين آتش است که حايل بين من و شما که همان حجاب ناشي از گناهان شما است، سوزانيده شده، پس از آن، ما به يکديگر رسيده، بعد از پيمان نخست، بار ديگر شما را باز مي‌يابم تا براي «آزمايش آخر»، اين بار همه‌ي قدرت خود را در اختيار شما بگذارم.

بدون مرگ و جهنم، ما هرگز به يکديگر نمي‌رسيديم و حداقل، من عاشقي مهجور مي‌ماندم و شما نيز در نيازمندي ابدي باقي مي‌مانديد. اما شما بعد از اين وصال، همين که مطمئن شديد که عاشق سينه چاک، در اختيار شماست و شما سوار بر اريکه قدرت او مي‌توانيد يکه تازي کنيد، با او چه مي‌کنيد؟

more_horiz
مثل آیات عهد عتیقه .

more_horiz
با تقدیم سلام وتبریک سال نو حاج رضا جان

16
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply