» ترانه سرا : هدیه
» آهنگساز : فرهنگ شریف
» تنظیم کننده : محمد حیدری

» خواننده : هایده
» آلبوم : ای زندگی سلام
» ترانه : شب میخونه
[tr][td align="center"]
[/td][/tr][tr][td align="center"]
من میخوام به خونه خدا برماگه میخونه نرم کجا برمواسه من که دل شکستماز غم زمونه خستم اگه مستی ام نباشهمی پرستی ام نباشهدیگه چی تو زندگی درمون دردای منهاگه میخونه نباشهپس کجا جای منهمن میخوام به خونه خدا برماگه میخونه نرم کجا برماگه قلبمو شکستن همه درا رو بستندر میخونه که بازه مستی ام که چاره سازه بعد از این سراغمواز شب میخونه بگیربعد از این سراغمو از می و پیمونه بگیرمن میخوام به خونه خدا برماگه میخونه نرم کجا برمنمیخوام کنار این مردم بیوفا برمپیش کی عاشق و دیوونه و بی ریا برمآخرش مستای میخونه به دادم میرسنساقی و شراب و پیمونه به دادم میرسنبعد از این سراغمواز شب میخونه بگیربعد از این سراغمو از می و پیمونه بگیرمن میخوام به خونه خدا برماگه میخونه نرم کجا برمواسه من که دل شکستماز غم زمونه خستم اگه مستی ام نباشهمی پرستی ام نباشهدیگه چی تو زندگی درمون دردای منهاگه میخونه نباشهپس کجا جای منهمن میخوام به خونه خدا برماگه میخونه نرم کجا برممن میخوام به خونه خدا برماگه میخونه نرم کجا برممن میخوام به خونه خدا برماگه میخونه نرم کجا برمای ماه من ای میر من ای کعبه و ای پیر منمنظورم از مستی تویی ای عشق عالم گیر مناز مستی ام منظور تو خم خانه تو انگور توجانا سراپا نور تو از می تویی تفسیر من آزاده دل بسته ام دل بسته وارسته امصد پاره نگسسته ام ای عشق تو زنجیر منبی می کجا میخواره امبی لطف تو بیچاره امغمدیده غمباره ام ای وای از این تقدیر مناز عشق زیباتر تویی از اشک والاتر توییاز گریه بالاتر توییدر این شب دلگیر منای ماه من ای میر من ای کعبه و ای پیر من بگذر بگذر که خواهم بگذریباز از سر تقصیر منبگذر که خواهم بگذریباز از سر تقصیر مندلی دارم بلای عشق و دیدهمصیبتهای دنیا رو کشیده بمیرم من واسه اون دل شکستهکه چون من خیری از دنیا ندیدهکه چون من خیری از دنیا ندیدهمن از این شب شب هجرانمن از این شب شب هجرانچه گویماز این گردونه گردون چه گویمتو که چشمات طبیب درد من نیستمن از دردای بی درمون چه گویممن از دردای بی درمون چه گویمغم و دردو پریشونیم از اینهکه میدونم جدایی در کمینههزارون غم زدن خنجر به جونمچه گویم کار این دنیا همینهدر دلم ابر تو میبارد عشقسینه ام داغ تو را دارد عشقباورم نیست کسی از غم تو دل دیوانه نیازارد عشقباورم نیست کسی زخم تو رابر دل خون شده نگذارد عشقآن غریقم که نترسد از موج تن به دریای تو بسپارد عشقتن به دریای تو بسپارد عشقواسه من که دل شکستماز غم زمونه خستم اگه مستی ام نباشهمی پرستی ام نباشهدیگه چی تو زندگی درمون دردای منهاگه میخونه نباشهپس کجا جای منهمن میخوام به خونه خدا برماگه میخونه نرم کجا برماگه قلبمو شکستن همه درا رو بستندر میخونه که بازه مستی ام که چاره سازه بعد از این سراغمواز شب میخونه بگیربعد از این سراغمو از می و پیمونه بگیرمن میخوام به خونه خدا برماگه میخونه نرم کجا برمنمیخوام کنار این مردم بیوفا برمپیش کی عاشق و دیوونه و بی ریا برمآخرش مستای میخونه به دادم میرسنساقی و شراب و پیمونه به دادم میرسنبعد از این سراغمواز شب میخونه بگیربعد از این سراغمو از می و پیمونه بگیرمن میخوام به خونه خدا برماگه میخونه نرم کجا برمواسه من که دل شکستماز غم زمونه خستم اگه مستی ام نباشهمی پرستی ام نباشهدیگه چی تو زندگی درمون دردای منهاگه میخونه نباشهپس کجا جای منهمن میخوام به خونه خدا برماگه میخونه نرم کجا برممن میخوام به خونه خدا برماگه میخونه نرم کجا برممن میخوام به خونه خدا برماگه میخونه نرم کجا برم
[/td][/tr]
[tr][td]
» ترانه : جادو
وقتیکه مثل شراب مست مستم میکنیعاشق عشق میشم می پرستم میکنیوقتیکه به من میگی جون من بسته به جونت منو آروم میکنه اون صدای مهربونت نمیدونم که چرا دوباره دیوونه میشی خراب و ویرونه میشیبتی که داغونه میشم ابری که گریونه میشم واینمیدونم که چرا دوباره دیوونه میشی دوباره دیوونه میشمدوباره دیوونه میشی دوباره دیوونه میشم دل غمگین منو باز تو آروم میکنی میشکنه طلسم غم آخه جادوم میکنی آخه جادوم میکنیدل غمگین منو باز تو آروم میکنی میشکنه طلسم غم آخه جادوم میکنی آخه جادوم میکنیوقتیکه تو بد میشی باز می بینمدنیا رو سرم خرابهمی بینم که باز دارم دق میکنمهمه چیم نقش بر آبهاما تامیخوام برم گریه کنون سر به دیوارا بکوبمباز به دادم میرسی به من میگی عشقمی تو خوب خوبمباز میگم عزیز من پا رو قلبم نمیذارهمهربونه با منو اشکمو در نمیارهوقتیکه مثل شراب مست مستم میکنیعاشق عشق میشم می پرستم میکنیوقتیکه به من میگی جون من بسته به جونت منو آروم میکنه اون صدای مهربونت نمیدونم که چرا دوباره دیوونه میشی خراب و ویرونه میشیبتی که داغونه میشم ابری که گریونه میشم واینمیدونم که چرا دوباره دیوونه میشی دوباره دیوونه میشمدوباره دیوونه میشی دوباره دیوونه میشم دل غمگین منو باز تو آروم میکنی میشکنه طلسم غم آخه جادوم میکنی دل غمگین منو باز تو آروم میکنی میشکنه طلسم غم آخه جادوم میکنی آخه جادوم میکنیوقتیکه تو بد میشی باز می بینمدنیا رو سرم خرابهمی بینم که باز دارم دق میکنمهمه چیم نقش بر آبهاما تامیخوام برم گریه کنون سر به دیوارا بکوبمباز به دادم میرسی به من میگی عشقمی تو خوب خوبمباز میگم عزیز من پا رو قلبم نمیذارهمهربونه با منو اشکمو در نمیارهباز میگم عزیز من پا رو قلبم نمیذارهمهربونه با منو اشکمو در نمیارهنمیدونم که چرا دوباره دیوونه میشی خراب و ویرونه میشیبتی که داغونه میشم ابری که گریونه میشم واینمیدونم که چرا دوباره دیوونه میشی دوباره دیوونه میشم
[/td][/tr]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[tr][td]
» ترانه : ای زندگی سلام
سلام سلام سلام سلامهمگی سلام همگی سلامای زندگی سلام ای زندگی سلامای عزیزای دلم یه روزی ایوون از پرستوها پر میشه بازای عزیزای دلم یه روزی سبزه رو باغچه ها چادر میشه بازای عزیزای دلم دوبارهغصه ها از دلامون رونده میشنای عزیزای دلم یه روزی غزلای مهربون خونده میشنسلام سلام سلام سلامهمگی سلام همگی سلامای زندگی سلام ای زندگی سلامروز نو مبارکه روزی نو خونه نو مبارکهعشقمون مبارکه مستی و میخونه نو مبارکهروز میره هفته میاد هفته میره ماه میادبا زمونه ساختیم و زمونه با ما راه میادسلام سلام سلام سلامهمگی سلام همگی سلامای زندگی سلام ای زندگی سلامیه روزی با اشک شادی میبینیمگلدونای خونه روعاشق همدیگه هستیم و به دنیا نمیدیم اون هوای خونه روتو عزیز مرحم عشقو روزخم دل دیوونه بذارتو عزیز باز تو سفره مون شراب و گل وپیمونه بذارهرجا که یه سایه بونه واسه مون باز بیاد خونه مون اسمشو خونه بذار اسمشو خونه بذاراسمشو خونه بذاریه روزی با اشک شادی میبینیمگلدونای خونه روعاشق همدیگه هستیم و به دنیا نمیدیم اون هوای خونه روتو عزیز مرحم عشقو روزخم دل دیوونه بذارتو عزیز باز تو سفره مون شراب و گل وپیمونه بذارهرجا که یه سایه بونه واسه مون باز بیاد خونه مون اسمشو خونه بذار اسمشو خونه بذاراسمشو خونه بذارسلام سلام سلام سلامهمگی سلام همگی سلامای زندگی سلام ای زندگی سلامسلام سلام سلام سلامهمگی سلام سلام سلام سلام سلامهمگی سلام
[/td][/tr]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[tr][td]
» ترانه : دستای تو
[/td][/tr]
وقتیکه قهری با من ندیدنت آسون نیست
قصه غم که میشی شنیدنت آسون نیست

به گمونم دل تو جای دیگه س