Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionمردم قحطی زده Emptyمردم قحطی زده

more_horiz
در اوان کودکی وقتی در مدرسه قدیمی در یکی از روستاهای سوادکوه رفته بودم ، انواع و اقسام کتاب از نویسنده های مختلف دیده بودم که همین حالا که به مضمون اونا فکر می کنم ، یه جورایی ممنوعه هستن . کتابهای تحلیلی مارکسیستی و تمامی کتابهای دکتر شریعتی و......

و یا حال و هوای قشر جوونهای اون دوره در دبیرستانها چنان فضای مطالعه و ژرف اندیشی حاکم بود که تقریبا تمامی بچه ها عضو و هوادار اندیشه های مختلف می شدن ، دیگه دانشگاه که جای خود داشت. البته این به معنای درستی اندیشه های اونها نبود ولی صرف اینکه یک نسل بی خاصیت نباشه و سعی در ارتقای تفکر و اندیشه اش داشته باشه خیلی خوب بود و همین اندیشه ها بود که باعث شده بود یه تغییرات بنیادین در کشور رخ بده .

الان که دارم نگاه می کنم در این سی ساله اوایل به واسطه جنگ و بعدها هم به دلیل وضعیت معیشتی مردمان گرایش به مطالعه و تحقیق شدیدا افت نمود و گهگاهی به صفر نزدیک شد.

این اواخر و در دولت فخیمه احمدی نژاد ما نتیجه این نقصان اجتماعی رو بوضوح می تونیم مشاهده کنیم . به این صورت که در مواقعی که رئیس جمهور مشغول پخش صدقات و نذورات به مردم همیشه در صحنه اعم از نقدی و سهام عدالت و سیب زمینی و طرح جرخوردگی اقتصادی هستن ، شما می تونید تصویری از جامعه ای رو ببینید که در لایه های هارت و پورت حکومت مقتدر ما مخفی بودن و عریان می شن .شنیدم که ایشون ( احمدی نژاد ) وقتی به بوشهر رفته بود مادری فرزند علیلش رو آورده بود و از احمدی نژاد درخواست داشت که دستی به سر فرزندش کشیده بشه تا شفا بگیره !! ویا چرا دور برویم تو همین آشناهای خودم فردی با تحصیل عالیه نامه ای به ایشون نوشت برای کار و نتیجه اش شد دریافت ۱۰۰ هزار تومان نقد !!!
این نوع تاولهای اجتماعی دلیلی نمی تونه داشته باشه مگر فقدان بیداری و آگاهی که به تصور من بزرگترین مشکلات ما رو ایجاد کرده

ضمنا یه پدربیامرزی بیاد به منه دهاتی یاد بده چطوری میشه تو پستها عکس قرارداد

Last edited by ilia on Thu Feb 18, 2010 8:11 am; edited 1 time in total

descriptionمردم قحطی زده EmptyRe: مردم قحطی زده

more_horiz
19 آخ برادر ! سخن از زبان ما میگویی ..
یه موقایی ادم یه جاهایی یه چیزایی میبینه که اینقدر نا امید میشه بعد به خودش میگه " والا بعییدم نیست که این آقا واقعا رأی اورده باشه .. البته یه جاهایی اونقدر رفتارهای جالب ناک میبینی که به خودت میگی : نکنه اون سیزده میلیون موسوی رو هم از احمدی دزدینو دادن به موسوی 21

از بابت گذاشتن عکس " خدمت دآاااش ایلیا عارضم که اگه آدرس عکس آپلود شده رو دارین که از منوی بالا اون گزینه (مربعی ) (image ) که روش عکس یه درخته رو بزنینو " بعد ادرسو کپی کنین داخلش و ok کنین ..

ولی اگه عکسو رو سیستمتون دارین " برا اپلودش میتونین از گزینه ی کنار همون گزینه ( که یه درخته و روی درخته تصویر یه فلاپی هست ) استفاده کنین " فایلتونو اونجا انتخاب کنین " بعد host it رو بزنین " بعد از اپلود صفحه ی جدیدی باز میشه که سمت چپ شما گزینه ی Direct Link
رو کلیک کنین تا عکس شما باز بشه (آدرس بالا ی صفحه رو بردارین ) و سپس برگردین و باز از منوی بالا همون گزینه ی (image ) و ادرسو داخلش کپی کنین و ok کنین ..

امیدوارم متوجه شده باشین " بازم اگه سوالی دارین در خدمتیم (البته میتونین از بخش پرسشهای متدوال " بالای صفحه هم استفاده کنین ) 5

descriptionمردم قحطی زده Emptyپیر بشی دخترم

more_horiz
از فائزه خانوم به اندازه یه تریلی ممنونم
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply