Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionچه اشتباه بزرگ و پر هزینه ای !! Emptyچه اشتباه بزرگ و پر هزینه ای !!

more_horiz
غلامحسین الهام در مورد جشن پیروزی احمدی نژاد و سخنرانی اش در این گرد همایی گفت :
من خیلی جاها برای سخنرانی دعوت شده بودم ، اما نپذیرفتم . در ضمن آن روز من برای سخنرانی به آنجا نرفته بودم . موج مردم مرا روی دست به سمت جایگاه کشاند که با نرسیدن آقای احمدی نژاد به جایگاه ترس آن را داشتم که کسی در آن ازدحام بمیرد . در آنجا من اعلام کردم آقای احمدی نژاد نتوانستند خودشان را به جایگاه برسانند و چند دقیقه ای هم در مورد مسائل کلی صحبت کردم . البته اگر آن اضطرار هم نبود بنده سخنگوی ایشان بودم و مردم مرانیز با این سمت می شناختند ، اما من اعتراف می کنم که اشتباه کردم ولی اضطرار بود !!
این سخنان در مطبوعات چند روز اخیر کشور به چاپ رسیده ، که خود چند ابهام و سووال را به ذهن متبادر می کند :
- غلامحسین الهام نگفته است که عضو شورای نگهبان بوده است .
-غلامحسین الهام بیم آن راداشته که نکند یکی زیر دست و پا بمیرد، اما تا حالا و پس از آن جشن کذایی در مصلای تهران ، خیلی ها زیر دست و پا از بین رفته اند .
- ایشان که می دانند خودشان ، همسرشان و از این ها بزرگ تر ها هم چقدر در مورد این انتخابات اشتباه کرده اند .
- تصور نمی رود که این اشتباه کوچکی بوده باشد ، این اشتباه خیلی بزرگ و خیلی پر هزینه بود
-با این وجود حتی اگر این سخن ایشان برای آرام کردن اوضاع هم بوده باشد ، جای تحسین دارد و این نشان می دهد که ایشان شجاعت اقرار به اشتباه خودش را دارد.

descriptionچه اشتباه بزرگ و پر هزینه ای !! EmptyRe: چه اشتباه بزرگ و پر هزینه ای !!

more_horiz
ما سياسي نيستم ترجيح مي دهم در اين موارد هم نظر ندم

descriptionچه اشتباه بزرگ و پر هزینه ای !! EmptyRe: چه اشتباه بزرگ و پر هزینه ای !!

more_horiz
hajreza wrote:

سیاست ما عین دیانت ماست حاجی !

more_horiz
اين حرف ها چي كه مي زني نكنه حوس........

more_horiz
hajreza wrote:

نمی شه که به سیاست کار نداشته باشیم حاجی
یعنی می گی این درسته که مردم با این طرز فکر که ما سیاسی نیستیم بشینن و دست رو دست بذارن تا هر کی توی مملکتشون هر غلطی دوست داشت بکنه؟

more_horiz
البته نقل خبر درست نیست .
سخنرانی آقای الهام نه در جشن پیروزی بلکه در متینگ انتخاباتی آقای احمدی نژاد
در مصلی تهران بود که بدلیل ازدحام جمعیت سبزها از تجریش تا راه آهن خیابان ولیعصر
و خیابانهای منتهی به ولیعصر مسدود بود و آقای احمدی نژاد نتوانستند خودشان را
به مصلی و هواداران منتظرشان برسانند و آقای الهام به نمایندگی از ایشان که منجر به
نقض قانون بی طرفی اعضای شورای نگهبان در انتخابات گردید،سخنرانی و کسب رای
نمودند.در واقع یکی از شبهات وارده بر انتخابات دهم جانبداری اکثر اعضای شورای نگهبان
که مسولیت نظارت و حسن جریان انتخابات را عهده دار هستند از یک کاندید خاص بود.
اما راجع به اظهار نظر دوستمان حاج رضا باید بگویم این اظهار نظر یکی از سیاسی ترین
اظهارنظرها میباشد و ریشه در تاریخ دارد.
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply