زني با مشكوك شدن به را بطه شوهرش با يك دختر دانشجو ، مشخصات و شماره تماس دختر جوان را در سايت همسريابي قرار داد و او را دچار دردسر كرد.

به گزارش جام‌جم، هفته گذشته دختر جواني به شعبه يكم دادياري دادسراي ناحيه 31 تهران مراجعه و از مزاحمان تلفني خود شكايت كرد.

شاكي در اظهاراتش به داديار دهستاني گفت: از يكي از شهرستان‌ها به تهران آمده و در يكي از دانشگاه‌ها درس مي‌خوانم. از 3 هفته قبل افراد مختلفي با تلفن همراهم تماس مي‌گيرند و با ادعاي اين كه شماره تماس مرا از يك سايت همسريابي پيدا كرده‌اند، عنوان مي‌كنند به من علاقه‌مند شده و تمايل به ازدواج دارند.

وي عنوان كرد: ابتدا به گمان اين كه دوستانم با تغيير صدا، به قصد شوخي كردن، براي من ايجاد مزاحمت مي‌كنند ، توجهي به موضوع نكرده و 2 روز تلفن همراهم را خاموش كردم. وقتي دوباره تلفن همراه خود را روشن كردم ، مزاحمت‌هاي تلفني باز هم ادامه داشت، و هر روز 10 تا 20 نفر تلفني با من تماس مي‌گرفتند و تقاضاي ازدواج مي‌كردند.از اين وضعيت خسته شده بودم و بناچار تلفن همراه خود را خاموش كردم تا ديگر صداي مزاحمان را نشنوم.

ردپاي يك زن در مزاحمت‌هاي تلفني

پس از اين شكايت، پرونده قضايي تشكيل و تحقيقات در اين رابطه آغاز شد تا اين كه ماموران پي بردند زن جواني كه همسر يكي از هم‌دانشگاهي‌هاي شاكي بوده، با مشاهده او در خيابان، به وي ناسزا گفته و تهديد كرده تصويرش را در يك سايت غيراخلاقي قرار خواهد داد. با مشخص شدن اين موضوع، زن جوان تحت تعقيب قرار گرفت تا اين كه چند روز قبل دستگير شد.

با انتقال اين زن به اداره پليس، وي در بازجويي اعتراف كرد شماره تماس شاكي را در يك سايت همسريابي قرار داده است.

اعتراف به انتقام

متهم در اظهاراتش به پليس گفت: از چند ماه پيش به رفتار شوهرم مشكوك شده بودم كه با فردي ناشناس به كرات تماس مي‌گرفت و پيامك‌هاي مختلفي دريافت مي‌كرد.

ابتدا به گمان اين كه يكي از دوستانش است، توجهي نمي‌كردم تا اين كه يك روز گوشي تلفن همراه او را كه در خانه جا مانده بود، بررسي كرده و متوجه شدم فرد تماس‌گيرنده با شوهرم، يك زن است.وي ادامه داد: پس از جستجوي فراوان فهميدم او هم‌دانشگاهي شوهرم است و هرازگاهي پس از پايان كلاس درس، همديگر را ملاقات مي‌كنند. از ترس اين كه كانون خانوادگي‌ام از هم پاشيده شود، تصميم گرفتم از او انتقام بگيرم.

انتقام پرماجرا

متهم در ادامه اظهاراتش گفت: مشخصات دختر دانشجو را در يك سايت همسريابي قرار دادم و از متقاضيان ازدواج خواستم با وي تماس بگيرند، تا پس از ازدواج با او، نيمي از ارثيه پدري‌اش را به عنوان هديه ازدواج دريافت كنند.گمان مي‌بردم با اين كار، دوستي شوهرم و هم‌دانشگاهي وي پايان مي‌گيرد و زندگي‌ام بهتر مي‌شود، غافل از اين كه با اشتباه خود، گرفتاري زندگي‌ام را بيشتر مي‌كنم.چند روز قبل پي بردم هيچ‌گونه ارتباطي ميان آنها وجود ندارد و فقط آن دو هرازگاهي در حياط دانشگاه همديگر را مي‌بينند و جزوه درسي در اختيار يكديگر قرار مي‌دهند و سوءظن بي‌موردم، مرا اين‌گونه دچار دردسر كرد و از كار خود پشيمانم.

بنا بر اين گزارش، با ابراز ندامت متهم پرونده، قرار قانوني در اين خصوص صادر شد. تحقيقات تكميلي از سوي داديار دهستاني، رئيس شعبه يكم دادسراي ناحيه 31 تهران ادامه دارد.