کفاشيان در گفتگو با مهر:
از مردم عذرخواهي مي‌کنم
جام جم آنلاين: رئيس فدراسيون فوتبال گفت: مي پذيرم که کار امور بين الملل اشتباه بوده و بابت اين اشتباه از مردم عذرخواهي مي کنم ولي به اين نکته هم ايمان دارم اتفاقي که رخ داده کاملا سهوي بوده و قصد و نيت ديگري در ميان نبوده است.
علي کفاشيان در گفتگو با مهر، با اشاره به موضوع ارسال پيام تبريک براي روساي فدراسيون هاي فوتبال جهان و اشتباه امور بين الملل فدراسيون در ارسال پيام تبريک براي فدراسيون فوتبال رژيم اشغالگر قدس اظهار داشت: بر خلاف اخباري که در خصوص پذيرش استعفاي رئيس کميته بين الملل فدراسيون مطرح شده بنده تاکنون با استعفاي ايشان موافقت نکرده ام و در حال بررسي زواياي مختلف اين اتفاق هستم.

کفاشيان تصريح کرد: مي پذيرم که ارسال پيام تبريک براي فدراسيون رژيم صهيونيستي اشتباهي بوده که از سوي کميته روابط بين الملل فدراسيون رخ داده ولي اطمينان دارم قصد و قرضي در اين کار وجود نداشته و اين مساله کاملا سهودي بوده است و نبايد به جهت يک اشتباه غيرعمدي، تمام زحمات يک مسئول کميته را ناديده گرفت.

رئيس فدراسيون فوتبال تصريح کرد: برخي چهره هاي سياسي به گونه اي با اين مساله برخورد کرده اند که فدراسيون تعمدي دراين کار داشته درحالي که نيت فدراسيون فوتبال ارسال پيام تبريک سال نو ميلادي به تمام کشورهاي عضو فيفا بوده وهيچ قصد و نيت ديگري در ميان نبوده است.

وي در عين حال عنوان کرد: من مي پذيرم که کار امور بين الملل اشتباه بوده و بابت اين اشتباه از مردم عذرخواهي مي کنم ولي به اين نکته هم ايمان دارم اتفاقي که رخ داده کاملا سهوي بوده و قصد و نيت ديگري در ميان نبوده و فدراسيون فوتبال همواره در چارچوب اصول و ارزشهاي نظام حرکت کرده است.
منبع:‌جام جم