Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionاموزش تصویری اینجت سایت ایت الله سید محمد سید طباطبایی حکیم Emptyاموزش تصویری اینجت سایت ایت الله سید محمد سید طباطبایی حکیم

more_horiz
درود
بعد نیست هر دفعه ای از این اموزش ها ببینید تا اطلاعات بیشتری در مورد سایت ها داشته باشید
در این فیلم به شما اموزش داده میشه که چطور از طریق دستورات اس کیو ال اینجتیون اطلاعات دیتابیست که شامل یوسر و پسورد ادمین یک سایت است را بکشید بیرون
در این فیلم اموزشی نحوه ای اینجت سایت ایت الله سید محمد سید طباطبایی حکیم را بهتون نشون میدم

توضیحات بیشتر در خود فیلم موجود است

لینک دانلود فیلم
[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionاموزش تصویری اینجت سایت ایت الله سید محمد سید طباطبایی حکیم EmptyRe: اموزش تصویری اینجت سایت ایت الله سید محمد سید طباطبایی حکیم

more_horiz
سلااااااااااااام علی آقا 53
حال شما؟ :king:
دارم دانلود می کنم :D با اینکه می دونم چیزی ازش سر درنمیارم :[نیشخند]:

descriptionاموزش تصویری اینجت سایت ایت الله سید محمد سید طباطبایی حکیم EmptyRe: اموزش تصویری اینجت سایت ایت الله سید محمد سید طباطبایی حکیم

more_horiz
درود

شما خوب باشید ما هم خوبیم 53

چرا سر در میاری
چیزه زیاد سختی نیست
اس کیو ال اینجتیون یکی از روش های هست که اکثر هکر های جهان از این روش برای هک کردن وب سایت ها و سرور ها استفاده میکنند

دستورات مستقیم به پایگاه داده ها میشه در اصل

خواستن توانستن است !
اگه سوالی داشتی در این رابطه توی همین پست بگو تا راهنمایت کنم

موفق باشید

53

more_horiz
متشکرم.

more_horiz
درود

خوب دیدم استقبال کردین گفتم یک فیلم دیگه هم براتون بزارم

خوب توی این درس تصویری یاد میگیرید که چطور با روش offlin injet یوسر و پسورد ادمین سایت را بکشید بیرون

یک نکته جالب بگم سایت هدف : سایت دانشگاه جامع علمی هستش !! مال پرداخت شهریست :[نیشخند]: :{قاه قاه}:

لینک دانلود فیلم

[You must be registered and logged in to see this link.]

more_horiz
در ضمن فکر کنم بشه شهریه ها رو دستکاری کرد
چون روی وب سایت نوشته : سیستم شهریه سایت دانشگاه جامعه علمی

ولی استفادشو دیگه ما توصیه نمیکنیم

میزارم پای خودتون و وجدانتون

هدف ما فقط اموزش علم هکینگ است

ما فقط تا انجاش را به شما نشون میدیم که یوسر و پسورد ادمین را میکشیم بیرون

دیگه بقیه اش به مسعولیت خودتون هست

موفق باشید
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply