Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionاموزش تصویری برای بالا بردن امنیت ویندس. اسکن بدون انتی ویروس Emptyاموزش تصویری برای بالا بردن امنیت ویندس. اسکن بدون انتی ویروس

more_horiz
با سلام

نمیدونم چرا تازگی ها وقتی میخوام بیام توی سایت 4 سایت طول میکشه که سایت لود بشه

البطه چند بار امدم توی سایت و چند تا پست دادم و رفتم

بگذریم.
جای بهتری برای این پست پیدا نکردم برای همین اینجا قرارشون دادم

امیدوارم خوشتون بیاد

خوب در این اموزش تصویری که براتون گذاشتم یاد میگیرید چطور بدون استفاده از انتی ویروس سیستمتون را اسکن کنید

من در این فیلم با یک مثال چگونگی شناسایی فایل های الوده یا ترج ها را بهتون نشان میدم

توضیحات بیشتر در خود فیلم موجود است

لینک دانلود اموزش تصویری

[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionاموزش تصویری برای بالا بردن امنیت ویندس. اسکن بدون انتی ویروس EmptyRe: اموزش تصویری برای بالا بردن امنیت ویندس. اسکن بدون انتی ویروس

more_horiz
اموزش تصویری پتچ کردن ویندوس SP2-TCP-Patch

درورد

در این فیلم اموزشی یاد میگیرید چطور ویندوستون را پتچ کنید که با مشکلات احتمالی و اررور ها مواجه نشوید

توضیحات بیشتر با خود برنامه ای spack ویندوس در داخل خود اموزش موجود است

لینک دانلود
[You must be registered and logged in to see this link.]

امیدوارم خوشتون بیاد

موفق باشید

descriptionاموزش تصویری برای بالا بردن امنیت ویندس. اسکن بدون انتی ویروس EmptyRe: اموزش تصویری برای بالا بردن امنیت ویندس. اسکن بدون انتی ویروس

more_horiz
سلام علی اقا :D
یه مدتی می شد که نبودیدا 🎅
ممنون از آموزش خوبتون 53

more_horiz
درود

چرا ما بودیم همین جا

میومدم سر میزدم هر موقع که وقت میشد

سرم خیلی شلوغ شده واسه سایت خودم ! اموزش باید بدم /تصویری/ مقاله باید بنویسم/ سوال جواب های کاربرها که یک سوالاتی میکنن که فقط من بعضی وقتها به این فکر میکنم که اینا این سوال ها را از کدام عطاری پیدا میکنند ؟!!

بیرون از اینترنت هم کلی کار سرم ریخته

امیدوارم هیچ کدومتون مثل من نشید ! نه شب دارم نه روز !

اما ما ایران فرم را از یاد نمیبریم ! خیالتون راحت
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply