Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionتولدی دوباره ! سایت متخصصین ایرانیان Emptyتولدی دوباره ! سایت متخصصین ایرانیان

more_horiz
با سلام

امروز قصد دارم 2 تا پست برای قبلیقات اینجا بزارم 21

خوب سایتی که میخوام معرفی کنم سایت جدید خودم هست
البطه قبل از اینکه بخوام تبلیق کنم با محمد علی عزیز مدیر سایت هماهنگی کردم 53 و ایشون هم اجازه داد و من اینجا ازش تشکر میکنم 53

چند وقت بود بچه ها هی بهم گفتن یک سایت بزن تا دوره هم باشیم و فعالیت های بسیار مهمی انجام بدیم

بهترین اسمی که به فکرم رسید این بود : انجمن متخصصین ایرانیان

چون تجربه در بیشتر امور اینترنت و غیره را داشتم در سایت جدیدم سعی کردم تمام این موضوعات را بکار بگیرم

برای اطلاعات بیشتر میتونید از این ادرس استفاده کنید

البطه من اینجا رو ول نمیکنم :[نیشخند]: ایران فرم بهترین سایتی است که توی اینترنت دیدم
واقعا بچه هاش گلن 53

لینک :

[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionتولدی دوباره ! سایت متخصصین ایرانیان EmptyRe: تولدی دوباره ! سایت متخصصین ایرانیان

more_horiz
سایت جدید مبارک علی آقا 53
فقط سایتتون تخصصی هستش، تنها به موضوع کامپیوتر و اینترنت و هک می پردازه، قصد ندارید یه مقدار عمومی ترش بکنید؟ :?: :D
راستی علی آقا ما رو فراموش نکنیداااا :embarassed:

Last edited by niloofar on Thu Jul 16, 2009 2:33 pm; edited 1 time in total

descriptionتولدی دوباره ! سایت متخصصین ایرانیان EmptyRe: تولدی دوباره ! سایت متخصصین ایرانیان

more_horiz
سلام

نه دوست عزیز

ما هستیم همین جا
اینجا را هم مثل سایت خودم دوست دارم و دلسوزی میکنم براش مثل سایت خودم
از انجا که بچه های ایران فرم خیلی به من محبت کردن طی این چند وقتی که اینجا بودم
من هم کسی نیستم که بخوام اینجا را فراموش کنم

در مورد پیشنهادتون هم باید بگم همین قصد را دارم
و تشکر از شما برای پیشنهادتون
من همچنان اینجا قعالیت میکنم و خواهم کرد. چون اینجا بهترین ساتی بوده که تا حالا دیدم و خیلی بچه هاش گل هستند. واقعا کارشون درسته 53

more_horiz
سلام علي آقا 53
تبريك زياد زياد :D
من هم با نظر نيلوفر جون موافقم، خيلي تخصصي بودن سايتتون باعث مي شه كه فقط يه عده مخاطب خاص هم داشته باشيد كه البته شما خودتون اينا رو بهتر از من مي دونيد :embarassed:

more_horiz
با سلام
بله خانوم سحر به همین فکر بودم

وقتی داشتم انجمن هامو میساختم توی همین فکر بودم و این کار هم میکنم به زودی

یکم طول میکشه تا جا بیوفته

مرسی از پیشنهادتون 53

more_horiz
برات آرزوي موفقيت مي كنم دوست من ;)

more_horiz
مرسی امید جان 53
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply