Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionسقوط هواپيما Emptyسقوط هواپيما

more_horiz
يك فروند هواپيما پرواز تهران به ايروان ساعت 11:36دقيقه صبح امروز16دقيقه پس از پرواز به علت نامعلومي در حوالي قزوين سقوط كرد. مسافرين اين پرواز 153نفر و 15نفر هم خدمه بودند علت سقوط اين هواپيما كه از نوع توپولف است در حال بررسي ميباشد

descriptionسقوط هواپيما EmptyRe: سقوط هواپيما

more_horiz
با سلام خدمت همه ي دوستان
اول تسليت ميگم به خانواده هاي داغ ديده كه يكيشون رو من از نزديك ميشناختم
خدايشان بيامرزه
در درجه بعد تسليت به همه ي ايران فرومي هاي عزيز

-----
اين هم پيام رياست جمهوري
رييس‌جمهور در پي سقوط هواپيماي مسافربري مسير تهران- ايروان ، پيام تسليتي صادر كرد و به وزير راه و مسوولان ذيربط دستور داد در اسرع وقت علل وقوع اين حادثه را بررسي و گزارش آن را اعلام نمايند.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني دولت، متن كامل پيام رييس جمهور به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

انا لله و انا اليه راجعون

سانحه تلخ و دلخراش سقوط هواپيماي مسافربري و درگذشت جمعي از هموطنان گرامي موجب تاثر شديد و اندوه فراوان شد.

اين حادثه جانسوز را به محضر بقيه الله الاعظم ارواحنا الفدا، رهبر معظم انقلاب حضرت آيت‌الله خامنه‌اي و خانواده محترم درگذشتگان و عموم مردم كشورمان تسليت مي‌گويم.

به وزير محترم راه و ساير مسوولان ذيربط ماموريت داده مي‌شود در اسرع وقت علل وقوع اين حادثه را دقيقا بررسي و گزارش لازم را به اينجانب و ملت شريف ايران اعلام نمايند.

از خداوند متعال براي كليه بازماندگان صبر جميل و براي جانباختگان علو درجات و رحمت و مغفرت الهي مسالت مي كنم.

محمود احمدي‌نژاد

رييس جمهوري اسلامي ايران

‌٢٤/٤/٨٨

more_horiz
منم به نوبه ای خودم به خوانواده ها این هم وطنان تسلیت میگم :(

more_horiz
سلام بچه ها
منم خیلی ناراحت شدم، 169 تا مسافر به همین راحتی از بین رفتن، همیشه می گیم برای بازمانده ها آرزوی صبر می کنیم اما خودمون هم می دونیم که صبور بودن برای یه عزیز از دست رفته چقدر سخت و کشنده اس :{گريه}:
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply