Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionشادمهر عقیلی از « کانادا » تا « ایران فروم » Emptyشادمهر عقیلی از « کانادا » تا « ایران فروم »

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

هر کی زد و رفت و شکست
یه روز یه جا کم میاره ...

شادمهر عقیلی
[You must be registered and logged in to see this link.] 8)

descriptionشادمهر عقیلی از « کانادا » تا « ایران فروم » EmptyRe: شادمهر عقیلی از « کانادا » تا « ایران فروم »

more_horiz
عرض سلام و احترام :flower:
آفرين به سليقه خوب 41

descriptionشادمهر عقیلی از « کانادا » تا « ایران فروم » EmptyRe: شادمهر عقیلی از « کانادا » تا « ایران فروم »

more_horiz
سلام عرض شد 53
دست شما درد نکنه
ممنون 53

more_horiz
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی اقای مدیر :king: 53

more_horiz
اهنگه بسیار قشنگی بود اقای محمد علی
همین الان دانلودش کردم

بسیار زیبا بود 53

more_horiz
سلام سلام
این آهنگ محصول مشترک منو شادمهره " هماهنگی سازاش با من بوده ها " شادمهر فقط خونده ..

تقدیم به محمد علی آقا و سپیده خانوم 53

[You must be registered and logged in to see this link.]

more_horiz
سلام
واقعاً اين مطالب فائزه خيلي جا لب و باحالاه من پيشنهاد مي كنم فائزه مطالبش رو به صورت يه كتاب مثلاً فائزه نامه اي ،طنز نامه فائزه ،فائزه يگانه طنز پرداز و . در بياره واقعاً سود مي كنه
يا حق

more_horiz
faezeh wrote:
سلام سلام
این آهنگ محصول مشترک منو شادمهره " هماهنگی سازاش با من بوده ها " شادمهر فقط خونده ..

تقدیم به محمد علی آقا و سپیده خانوم 53

[You must be registered and logged in to see this link.]

درود و سلام :D
از لطف شما متشکّرم اما فکر می‌کنم صدای شادمهر عقیلی نبود. 8)

more_horiz
بله اتفاقا محمد علی اقا بین علما شک هست " ولی میگن احتیاط ِ واجبه که ما همون شادمهرو در نظر بگیریم :D

حالا خودمونیما محمد علی اقا منکه نمیتونم صدای یکی دیگه رو به شما تقدیم کنم " آخه من چیکاره ی ملتم ؛ سر پل صراط همین شادمهر میاد خفتمونو میگیره .." والا ما کاری که ازمون بر میاد " حالا شما بی خیال صدا شین " علی الحسابی همین تنظیمات سازی رو از ما بپذیرین .. :[نیشخند]:

( آخ آخ بخدا ما به مامانمون قول داده بودیم دیگه با شخصیت باشیم " ولی باور کنین خیلی سخته :{گريه}: )

حاج رضا نمک رو زخمم نزنین " چند روز پیش مامانمون نصیحتمون میکرد و از جد بزرگوارمون میگفت که شما ( من و آجیم ) باید خجالت بکشین و کم کم عاقل معقول بشین که روح اون مرحوم در عذابه به خاطر همچین نوادگان بی خردی .. :(
بنده ی خدا در همین راستا داشت خاطره ای میگفت و بسیار جو معنوی برقرار شده بود و همه در حال اندیشه و تزکیه ی نفس بودند که دوباره ما یادمان به خاطره ای از پسر جد بزرگوارمان افتاد و گفتیم و کرکر خندیدیم " در این لحظه بود که آخرین روزنه های امید مامان نا امید شدو اشک در چشمانش حلقه بست و به فرزندان عاقل معقول فامیل غبطه خورد .. 😢

more_horiz
(امیدوارم سلطان محمد علی اقا شوخیای ما رو به دل نگیرن " 53 )
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply