Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionچت روم را دريابيد دوستان Emptyچت روم را دريابيد دوستان

more_horiz
باسلام خدمت همه دوستان ايران فرومي خواستم يه نكته اي رو يادآور بشم در خصوص اين چت روم
من كه حقيقتاً خجالت مي كشم وارد اين چت روم بشم چون اينقدر اسم حاج رضا نوشته شده بعضي وقت ها من خودم هم شك مي كنم كه ديگران چه فكر براي من مي كنن نكنه كه مثلاً حاج رضا.............
يك تقاضا دارم بابا دريابيد چت روم را هر وقت وارد سايت مي شويد اگه ديديد چند نفر آنلاين هستن يه سري به اين چت رو بزنيد گناه كه نداره ما رو هم از تنهايي در مياريد
يا حق

descriptionچت روم را دريابيد دوستان EmptyRe: چت روم را دريابيد دوستان

more_horiz
با عرض سلام خدمت همه دوستان:
من يه پيشنهادديگه دارم مي خوام به مديران سايت بگم اصلاً‌اين چت روم رو حذف كنيد بابا ما كه داغون شديم از بس با خودمون چت كرديم ديگه به خودمم هم حرفي ندارم كه بزنم حذف كنين كه هم ما راحت بشيم هم دوستان از بس من پيغام براشون فرستادم كه بياين توي چت رو اونا هم ذله شدن

descriptionچت روم را دريابيد دوستان EmptyRe: چت روم را دريابيد دوستان

more_horiz
سلام سلام
من شخصا حوصله ی چت رومو ندارم ولی قدیما چند بار سر زدم " وای من کشته مرده ی این شکلکاشم " خیلی بامزن " حذف نشن ؛ حیفن " باشه واسه یه روزی که حالا نیاز شد همه جمع بشیم " فکر کنم یه بار سحر خانوم میخواست برنده ی یه مسابقه ای رو اعلام بکنه همه جمع شدیم ..
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply