Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionبایدها ونباید های یک فاروم ایرانی چیه؟ Emptyبایدها ونباید های یک فاروم ایرانی چیه؟

more_horiz
اینترنت دیگه پدیده جدیدی نیست
حالا همه ازش باخبرن
مشکلی که هست
به قول ما جامعه شناسها!
پدیده تاخر فرهنگیه
که هنوز نمی دونیم بایدها و نبایدهای اینترنت چیه
تو بعضی حوزه ها مشخص شده
ولی تو حوزه هایی مثل فاروم نه
اونم یه فاروم که ایرانی بودن را وجه ممیزه خودش قرار داده
[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionبایدها ونباید های یک فاروم ایرانی چیه؟ EmptyRe: بایدها ونباید های یک فاروم ایرانی چیه؟

more_horiz
سلام :D
به جمع ما خوش اومديد 53

descriptionبایدها ونباید های یک فاروم ایرانی چیه؟ EmptyRe: بایدها ونباید های یک فاروم ایرانی چیه؟

more_horiz
niloofar wrote:
به جمع ما خوش اومديد 53

باشه!

more_horiz
darvishie2 wrote:
حالا همه ازش باخبرن
مشکلی که هست
به قول ما جامعه شناسها!
پدیده تاخر فرهنگیه
تو بعضی حوزه ها مشخص شده

خوب امشب وقت شد که ان بشم و بیام یک سری به سایت بزنم

خوب اقای درویش اما جواب سوالات شما : نقطه سر خط. !
شما نوشتید جامعه شناس هستید ؟!
شما که به قوله خودت جامعه شناس هستی . باید اینطوری جواب کسی که بهت خوش امد گویی میکنه را بدی ؟!

darvishie2 wrote:
niloofar wrote:
به جمع ما خوش اومديد 53

باشه!

من فکر نکنم تو جامعه که جامعه است. خودتم هنوز نمیشناسی.! چه برسه به جامعه شناسی !!
در پست قبل هم به شما گفتم اگه قصد گذاشتن مطلبی را دارید و قصدتون واقعا همکاری هست فقط اطلاعات تبادل کنید !

نه اینکه بیای اینجا فقط یک ...... شعری بگی و تبلیغ یک بلاگفا را بکنی !!
انترنت هم بچه بازی شده دیگه !!
اگه روزی یک کاره ای شدم : حتما این قانون را مینویسم که اینترنت جای هر کسی نیست. توی پرانتز (اول شعور و بزرگی بعدا اجازه ای دسترسی به انترنت !! )

خوب توضیحاتم بسیار ساده و به زبان شیرین فارسی بود.! امیدوارم درک کرده باشی !! که البطه فکر کنم بعیده !

در ضمن قبل از فرستادن پست اسپم قوانین را بخونی بعد نیست اقای جامعه شناس !!! :{قاه قاه}: :105:

امیدوارم دیگه از این پست ها اینجا ندی. و اگه یک نفر بهت احترام گذاشت اینجوری جوابش را ندی !!

یا علی

more_horiz
سلام علي جان
من هم كاملا با نظر شما مواففم
هميشه فكر مي كردم كه چرا بعضي از سايت ها آزادي عمل كامل به كاربران خودشون نمي دن و به نوعي با محدود كردن اونها به شعور مخاطبانشون بي احترامي مي كنن، اما نمونه هاي اينچنيني حقيقتا دليل اين رفتار صاحبان سايت ها رو برام توجيه مي كنه.

more_horiz
darvishie2 wrote:
حالا همه ازش باخبرن
مشکلی که هست
به قول ما جامعه شناسها!
پدیده تاخر فرهنگیه
تو بعضی حوزه ها مشخص شده

مهندس فاروم نه فروم :[نیشخند]: :[نیشخند]:

more_horiz
1- فاروم يا فروم؟
ببينيد! مهم اينه كه يك انگليسي زبان اين تلفظ را اشتباه ندونه. forum را شما هرجوز مي خواي تلفظ كن، با زباني كه ما از dictioanary ها ياد گرفتيم، فاروم بهترين معادل فارسيه. توجه هم داشته باشيد كه وقتي فارسي صحبت مي كنيم بايد اسلوبهاي آوايي فارسي را رعايت كنيم. مثلا بگوييم فاكس، نه فكس. بگوييم كلاس، نه كلس. (مراجعه كنيد به زبان فارسي دبيرستان، بياموزيم آخري!)
2- علي ايرور! يه چيزي به هم بافته و يكي ديگه هم حرف كلي قشنگي زده و تهش ما رو مهندس خطاب كرده (گرچه مهندسي فرهنگي بيشتر از همه به ما مرتبط مي شه، ولي ما به شدت از اين لفظ بيزاريم!) ايراد نوشتاري فاروم رو هم كه توضيح دادم كه وارد نيست. با اساتيد زبان و ادبيات فارسي و انگليسي هم شايدچك كردم گرچه تخصص من مطمئنا كافي است براي آن (ديپلم ادبيات و تافل انگليسي)
3- من لازم نيست اگر از يه روزي شروع كنم. من مي دانم امروز حرفم خريدار دارد! جوانان دانشجو در كشور قدرت شگرفي دارند! ما امتحان كرده ايم.
4- ما به كسي توهين نمي كنيم. ممكن است به آناني كه توهين كنند، شوخي كنيم ولي توهين هرگز! شما هم بهتر است اگر كمي ادب، شعور، آداب معاشرت و از اين قبيل داري، به جاي آقاي درويش كه نمي دانم از كجا در آوردي، يا فاميلي ام را درست بكار ببر يا نام كاربري ام را به انگليسي بنويس! با خودت! اگر خواستي و يا توانستي!
5- ما كم فحش نخورده ايم. باز هم فحش دهيد! تهديد كنيد! دوستان ما را به شيوه هاي گوناگون كشته اند. نمي دانم شما هم از آنهاييد يا نه. نهايت زندگي مرگ است كه براي ما معمولا شهادت مي شود. فحش هاي شما مثل جمله معروف«فحش بچه صلواته» مي ماند! فحش دهيد!

more_horiz
darvishie2 wrote:
1- فاروم يا فروم؟
ببينيد! مهم اينه كه يك انگليسي زبان اين تلفظ را اشتباه ندونه. forum را شما هرجوز مي خواي تلفظ كن، با زباني كه ما از dictioanary ها ياد گرفتيم، فاروم بهترين معادل فارسيه. توجه هم داشته باشيد كه وقتي فارسي صحبت مي كنيم بايد اسلوبهاي آوايي فارسي را رعايت كنيم. مثلا بگوييم فاكس، نه فكس. بگوييم كلاس، نه كلس. (مراجعه كنيد به زبان فارسي دبيرستان، بياموزيم آخري!)
2- علي ايرور! يه چيزي به هم بافته و يكي ديگه هم حرف كلي قشنگي زده و تهش ما رو مهندس خطاب كرده (گرچه مهندسي فرهنگي بيشتر از همه به ما مرتبط مي شه، ولي ما به شدت از اين لفظ بيزاريم!) ايراد نوشتاري فاروم رو هم كه توضيح دادم كه وارد نيست. با اساتيد زبان و ادبيات فارسي و انگليسي هم شايدچك كردم گرچه تخصص من مطمئنا كافي است براي آن (ديپلم ادبيات و تافل انگليسي)
3- من لازم نيست اگر از يه روزي شروع كنم. من مي دانم امروز حرفم خريدار دارد! جوانان دانشجو در كشور قدرت شگرفي دارند! ما امتحان كرده ايم.
4- ما به كسي توهين نمي كنيم. ممكن است به آناني كه توهين كنند، شوخي كنيم ولي توهين هرگز! شما هم بهتر است اگر كمي ادب، شعور، آداب معاشرت و از اين قبيل داري، به جاي آقاي درويش كه نمي دانم از كجا در آوردي، يا فاميلي ام را درست بكار ببر يا نام كاربري ام را به انگليسي بنويس! با خودت! اگر خواستي و يا توانستي!
5- ما كم فحش نخورده ايم. باز هم فحش دهيد! تهديد كنيد! دوستان ما را به شيوه هاي گوناگون كشته اند. نمي دانم شما هم از آنهاييد يا نه. نهايت زندگي مرگ است كه براي ما معمولا شهادت مي شود. فحش هاي شما مثل جمله معروف«فحش بچه صلواته» مي ماند! فحش دهيد!

چرا مثل شاهزاده های قرون وستا حرف میزنید ؟ :scratch:

والا ما که نهمیدیم

اما شما که الان اینقدر با ادب شدی
باید با دیگران احترام بزاری تا احترام ببینی

وقتی میای اینجوری حرف میزنی توقع دارید بگیم دستت مرسی ؟!! :scratch:

من کاری به بقیه ای بچه های ایران فروم ندارم. اما من از طرف خودم این حرف ها را زدم
پس جمع نبندید و بگید همه ........
بحث را کش ندید که اینجا کسی با کسی دشمنی نداره و اینجا یک جو دوستانست :D

راستی یادت رفت ادرس وبلاگت رو بنویسی در پستت !! عجیبه !!

more_horiz
ما از اول هم با همه دوست بوديم!
ما حتي با دوستاني كه به آقاي موسوي راي دادند و خودش رو خس و خاساك ناميدند (دوستان دانشگاه خودمون) هم دوستي مون را حفظ كرديم، با شما كه فقط تذكر داديد، هم به طور اولي دوستي مان را حفظ مي كنيم.
جمع بستن و اينجوري صحبت كردن هم عادت منه. اگه موردي اشاره كنيد، بررسي مي كنيم!
آدرس وبلاگ را تا حالاش هر جا ضرورت داشته نوشتم! متنهاي من، در كنار ساير مطالب وبلاگم، يا در كنار بخش هاي حذف شده كه در وبلاگم كامل آن موجود است، معناي كاملتري پيدا مي كند. شايد يكي خواست، بهتر بفهمد! معقولانه نيست كه تمام وبلاگم يا اينجا كپي پيست كنم!
با تشكر!

more_horiz
darvishie2 wrote:
ما حتي با دوستاني كه به آقاي موسوي راي دادند و خودش رو خس و خاساك ناميدند (دوستان دانشگاه خودمون) هم دوستي مون را حفظ كرديم، با شما كه فقط تذكر داديد، هم به طور اولي دوستي مان را حفظ مي كنيم.
آدرس وبلاگ را تا حالاش هر جا ضرورت داشته نوشتم! متنهاي من، در كنار ساير مطالب وبلاگم، يا در كنار بخش هاي حذف شده كه در وبلاگم كامل آن موجود است، معناي كاملتري پيدا مي كند. شايد يكي خواست، بهتر بفهمد! معقولانه نيست كه تمام وبلاگم يا اينجا كپي پيست كنم!
با تشكر!

d
خدا 1 عقل درستی به تو بده 1 پول کلفتی به ما

more_horiz
darvishie2 wrote:
با تشكر!

یک نکته بهت بگم

کاری که شما میکنید یک جور کلاه برداری اینترنتی هست !
به این دلیل که شما مطالبی که اینجا قرار دادید را به اسم وبلاگ خودتون نوشتید

در صورتی که این خبر ها به هیچ عنوان شما ننوشتید !!!!

به این میگن کپی رایت ! یعنی میری و یک مطلب از یک جا بر میداری و به اسم خودت در یک جای دیگه مثل همین سایت کپی میکنی

میتونم هم بهت ثابت کنم این حرف ها را

فقط کافی هست بگی که اینا منبعش خودت هستی تا بهت با مدرک نشون بدم این مطالب را که در پست هات نوشتی کپی و پیس از سایت های دیگه هست.
میدونی امسال مثل شما خیلی زیادن توی نت.
شما یک مطلب را کپی میکنی از یک سایتی و میری همون مطلب را در وبلاگت کپی میکنی بعد میای تیو این سایت و همون مطلب را میزاری و منبعش هم وبلاگ خودت را معرفی میکنی

به این میگن کلاه برداری

شما الان تازه وبلاگ مینویسی من چند سال پیش وبلاگ را رها کردم. فعلان ادامه بده به وبلاگ نویسی تا کمی پیشرفت کنی و بفهمی نباید از این کارا بکنی پسره خوب

من نمیدونم از کی تا حالا کپی پیسرا خودشون منبع شدن ؟!!!!

:shock: :!: :scratch:

descriptionبایدها ونباید های یک فاروم ایرانی چیه؟ Emptyاتهام نزنید!

more_horiz
Ali Erroorr wrote:
darvishie2 wrote:
با تشكر!

یک نکته بهت بگم

کاری که شما میکنید یک جور کلاه برداری اینترنتی هست !
به این دلیل که شما مطالبی که اینجا قرار دادید را به اسم وبلاگ خودتون نوشتید

در صورتی که این خبر ها به هیچ عنوان شما ننوشتید !!!!

به این میگن کپی رایت ! یعنی میری و یک مطلب از یک جا بر میداری و به اسم خودت در یک جای دیگه مثل همین سایت کپی میکنی

میتونم هم بهت ثابت کنم این حرف ها را

فقط کافی هست بگی که اینا منبعش خودت هستی تا بهت با مدرک نشون بدم این مطالب را که در پست هات نوشتی کپی و پیس از سایت های دیگه هست.
میدونی امسال مثل شما خیلی زیادن توی نت.
شما یک مطلب را کپی میکنی از یک سایتی و میری همون مطلب را در وبلاگت کپی میکنی بعد میای تیو این سایت و همون مطلب را میزاری و منبعش هم وبلاگ خودت را معرفی میکنی

به این میگن کلاه برداری

شما الان تازه وبلاگ مینویسی من چند سال پیش وبلاگ را رها کردم. فعلان ادامه بده به وبلاگ نویسی تا کمی پیشرفت کنی و بفهمی نباید از این کارا بکنی پسره خوب

من نمیدونم از کی تا حالا کپی پیسرا خودشون منبع شدن ؟!!!!

:shock: :!: :scratch:

همیشه تهمت زدن به دیگران خیلی راحت بوده است. مثل همین تهمت تقلب که به انتخابات ایران زده اند!
کاری به بحث سیاسی ندارم ولی بردار! مطالبی که در اینجا پیست شده اند یا لینکی از اینجا به آن داده ام، تماما تولید و نوشته اینجانب است. یک مورد از معرفی کتابها را در جایی دیگر در اینترنت پیدا کنید! یک نمونه از نقدهای من به مجلات را پیدا کنید. یادداشتهای سینمایی و هنری را در جایی دیگر پیدا کنید! منتظرم! مطمئنا نمی توانید! عمده مطالب من در مورد کتابها و مجلاتی است که خوانده ام یا فیلمی که دیده ام یا حادثه ای که برای من اتفاق افتاده است نظیر فلان جلسه علمی.
اتهام نزن!
زدی، ثابت کن!
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply