Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionایران فرم بای بای واسه همیشه Emptyایران فرم بای بای واسه همیشه

more_horiz
از انجا که چند تا دوستان خوششون نمیاد من اینجا باشم من هم از اینجا واسه همیشه میرم

و اینم بگم من توی هر سایتی برم جام هست. این جواب مال ان شخصی هست که پیقام میده میگه اینجا درست حرف بزن و .......

من خیلی زود بهم بر میخوره

خوشم نمیاد کسی بخواد بهم حرفی بزنه. من خودم سایت دارم دوست عزیز اما به خاطر جو دوستانه خواستم اینجا یک کمکی به دوستان کرده باشم و...
الانم از اینجا میرم

خوشحالم قبل از اینکه کسی بخواد حرفی بزنه خودم میرم . جای امسال من همه جا هست. اینقدر سایت هستند که خودشون بهم پیشنهاد همکاری دادن اما من نرفتم. تا بخوای سایت هست. پس مشکلی واسه من نیست:[قلب]:

بای بای ایران فرم..

descriptionایران فرم بای بای واسه همیشه EmptyRe: ایران فرم بای بای واسه همیشه

more_horiz
سلام
ينده هم با شما موافقم جناب علي آقا
معلوم نيست اينجا چه خبره
به اسم ايران فروم چه ميكنند؟
به من انواع توهسن هارو ميكنن
بعد ميگن بايد ادب داشت.
جدا براشون متاسفم.
موفق باشي جناب علي ارور :!:

more_horiz
امیدوارم کسی به من توهین نکنه
یعنی اینقدر فضا رو باز گذاشتیم هر کی به هر کی دلش خواست توهین کنه؟
آزادی توهین؟!!!!!!!!!! 35

more_horiz
سلام :D
اينم بهونه شماست براي رفتن از ايران فروم وگرنه اينكه يه نفر يه چيزي به من گفت و منم بهم برخورد و از اين حرفا براي ترك دائمي يك سايت اصلا دليل خوب و عاقلانه اي نيست.

more_horiz
Ali Erroorr wrote:
از انجا که چند تا دوستان خوششون نمیاد من اینجا باشم من هم از اینجا واسه همیشه میرم

و اینم بگم من توی هر سایتی برم جام هست. این جواب مال ان شخصی هست که پیقام میده میگه اینجا درست حرف بزن و .......

من خیلی زود بهم بر میخوره

خوشم نمیاد کسی بخواد بهم حرفی بزنه. من خودم سایت دارم دوست عزیز اما به خاطر جو دوستانه خواستم اینجا یک کمکی به دوستان کرده باشم و...
الانم از اینجا میرم

خوشحالم قبل از اینکه کسی بخواد حرفی بزنه خودم میرم . جای امسال من همه جا هست. اینقدر سایت هستند که خودشون بهم پیشنهاد همکاری دادن اما من نرفتم. تا بخوای سایت هست. پس مشکلی واسه من نیست:[قلب]:

بای بای ایران فرم..

سلام :D
مسلما تصمیم با شماست و هر چیزی بستگی به میل و خواست و اراده شما داره اما همون طور که پوپک جون هم اشاره کرد این که من میرم واسه همیشه چون اینجا چند نفر از من خوششون نمیاد!!! اصلا دلیل قانع کننده ای نیست، شما در دنیای واقعی هم همین طور رفتار می کنید؟ یعنی تا کسی به شما بگه بالای چشمتون ابرو خودتون رو می کشید؟ در دنیای واقعی هم اگه یه عده ای از شما خوششون نیاد ترک دنیا می کنید؟ !!! این اصلا رفتار درستی نیست، من قبلا در پیغام خصوصی هم اشاره کرده بودم که قرار نیست توی دنیا همه از ما خوششون بیاد یا همه از ما بدشون بیاد، هر آدم نرمالی در حالت طبیعی همون طور که دوستانی داره دشمنانی هم داره، مگه آدم های چاپلوس و آدم هایی که برای دیگران زندگی می کنن و فقط برای جلب رضایت دیگران رفتار می کنن.
به هر حال امیدوارم تصمیم درستی بگیرید و هر کجا که هستید براتون آرزوی موفقیت می کنم. 63

more_horiz
سلام علي عزيز:
من فكر كنم شما خيلي زود رنج باشيد ولي اگر مونديد و با اون چند نفر مقابله كرديد و تونستين اونها رو قانع كنيد اون موقع است كه بايد به خودتون بباليد نه اينكه با رفتن از اين فروم من هم يه مطلبي گذاشتم خيلي ها خيلي حرف ها رو بهم زدند من هم بايد ترك مي كردم ولي اونقدر پيام اونا دادن اونقدر ما جواب داديم ياما قانع شديم يا اونا ولي فكر نكنم اينجوري ايران فروم ضرر كنه شما ضرر مي كنيد
يا حق

more_horiz
با سلام
من قصد نداشتم دیگه اینجا بیام
اما همون جور که خانوم سحر گفت .........
من خیلی زود اعصبانی میشم..!!
فقط برای اینکه بدونی راهمو عوض کردم برگشتم خانوم سحر :[قلب]:
اما یک نکته بگم این مربوط به شخصی هست که به من پیام داد و گفت.....
این دفعه را اسم نمیارم
یک راه راحت برای بدست اوردن ایدی و وبلاگ یک شخص اینکه بری به پرفایلش..!! وقتی بری توی پرفایلش خیلی چیزا را میشه دید..!!

من ایدی یاهو را برای سرگرمیم هک میکنم. پس مطمعن باش واسه من هیچ کاری نداره یک ایمیل با یک بلاگفه هک کنم. دوست عزیز سعی نکن زنگ تفریح من بشی..!!
چنانچه بازم از این حرکت ازتون ببینم سریعا جواب شما را خواهم داد :!:
این را برای وقتی گفتم که میرید توی ایملتون یا بلاگتون میبینید که پسوردتون عوض شده!! اینو گفتم که بعدا از دست من ناراحت نشید
یا علی

more_horiz
خوشحالم كه تصميم درستي گرفتيد و دوباره به جمع ما برگشتيد 53
هر چند شما هيچوقت نمي تونيد از جمع ايران فرومي ها جدا بشيد چون در ايران فروم هيچكس نمي تونه جاي كس ديگه اي رو پر كنه 53 53
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply