Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionاحمدي‌نژاد رسماً رئيس‌جمهور شد. Emptyاحمدي‌نژاد رسماً رئيس‌جمهور شد.

more_horiz
وزير كشور اعلام كرد: از مجموع بيش از 39 ميليون آراي ريخته شده به صندوق‌هاي اخذ رأي، محمود احمدي‌نژاد با به دست آوردن بيش از 24 ميليون رأي به عنوان رئيس جمهور برگزیده شد.

به گزارش فارس، صادق محصولي وزير كشور با اشاره پايان شمارش آرا دهمين دوره انتخابات رياست‌جمهوري، نتايج انتخابات را به شرح زير اعلام كرد:
مجموع آرای 39165191 رأي با مشاركت بيش از 85 درصد
محمود احمدي‌نژاد با 24527516 رأي معادل 62و63درصد
ميرحسين موسوي خامنه با 13216411 رأي معادل 75و33 درصد
محسن رضايي ميرقائد با 678240 رأي معادل 73و1درصد
مهدي كروبي با 333635 رأي معادل 85 /0درصد
آرا باطله نيز 409389 رأي بوده است كه معادل 1 و 04 درصد كل آرا بوده است.

انجمن اسلامی ایران فروم

descriptionاحمدي‌نژاد رسماً رئيس‌جمهور شد. EmptyRe: احمدي‌نژاد رسماً رئيس‌جمهور شد.

more_horiz
با سلام
من همون اول هم میدونستم اقای احمدی نزاد ریس جمهور میشه. البطه حدس میزدم

همین طور هم شد
فقط امیدوارم به حرفهای که قبل از انتخابات زدن جامعه عمل بپوشونند.

از یک بابت هم خوشحالم که یکباره دیگه نام ایران و ایرانی توی دنیا صدا کرد 53

موفق باشید

descriptionاحمدي‌نژاد رسماً رئيس‌جمهور شد. EmptyRe: احمدي‌نژاد رسماً رئيس‌جمهور شد.

more_horiz
متنفرم از ایرانی بودن ..
ما چی هستیم ؟ چه مشت آدم احمق که همه ی دغدغه ی زندگیمون شکممونه ..
ما ایرانی جماعت چی داریم جز ادعا ؟؟
چه افتخاری داریم جز یه مشت خاک ؟
تا کی قراره با مردگانمون زندگی کنیم ؟
امروزمونو چطور داریم میسازیم ؟ تا کی همه ی افتخارمون نامه ی کورش کبیر باشه ؟
چه کاری بلدیم جز تملق و تو سری خوردن ؟
تو حرفامون ؛ تو نوشته هامون جز ادعا چی پیدا میشه ؟
متاسفم برا اسلام اگه میشه اسم ما رو مسلمون گذاشت !! مایی که همه ی سالو داریم از علی و فاطمه میگیم ؟ قصه ی فدکو تو قصه های شبانه بچه هامون بهشون یاد میدیم .. همه ی عمرمونو داریم یزیدو معاویه رو نفرین میکنیم ؛ ولی امروز حتی قادر نیستیم مظلومیت پسر فاطمه رو ببینیم ..
امروز ما حقیقت را میبینیم و سکوت میکنیم ؛ ولله که ما با این ادعاهایمان از یزید و معاویه پست تر خواهیم شد ..
ما اونقدر ذلیل شدیم که حتی قادر نیستیم حقمون رو بگیریم ..
ما اونقدر ضعیف و پستیم که شعور ما رو لگد مال میکنن و ما هیچ چی نمیگیم ..
آزادی ما رو از ما میگیرن و ما حتی اعتراض نمیکنیم ( اگه کارای این دولت و این انتخابات صوریشون قانونیه چرا از اعتراض مردم هراس دارند ؛ چرا 3 روزه مردمو سرکوب میکنن ..)
امروز بیشتر از هر زمانی شرمنده ام از اینکه ایرانیم ؛ شرمنده ام از فاطمه که ما سکوت میکنیم در مقابل اهانتهایی که به پسرش میشه ..
متنفرم از لاشه ام که حتی لایق خوراک کرکس شدن هم نیست ..
متنفرم از خودم اگر از اسلام فقط نماز رو یاد گرفتم ..
متنفرم از ایرانی بودنم که از امروزم برای افتخار هیچ ندارم ..
متفرم از خودم که نام خود را انسان میگذارم ؛ ازادیم را میگیرند و من هنوز ساکتم ..
متنفرم از خودم اگرروزی اعتقاداتم را به سیر کردن شکمم بفروشم ..
متنفرم از خودم که حقیقت را میبینم و سکوت میکنم ..
شرمنده ام از فاطمه ..
شرمنده ام از علی ..
شرمنده ام از حسین ..
که تنها مینشینمو نگاه میکنم ظلم را ..
و انقدر شرمنده ام از خدا که میخواهم نیست شوم ..

more_horiz
به نام خدا
من نمي خواستم ديگه پيام بدم
ولي اين بار چندمي كه فائزه خانم دارن بي ادبي ميكنن
چندين بار ديگم توي تايپيك هاي مختلف اين مسئله رو بوجود آوردن
من متاسفم كه مسئله رو به فرزند فاطمه گره ميزنيد
شما تشخيص ميديد كه كي فرزند فاطمه هست؟؟؟
شما تشخيص ميديد كه كي رييس جمهور ميشه؟يا مردم؟؟
اگه تو اين انتخابات شعور شما لگد مال شده ..خودتون ميدونيد
خواهشا جمع نبنديد...
چرا به مردم تهمت ميزنيد...
چرا يه عده ي خاصي رو مردم ايران ميدونيد؟؟؟
چرا بي ادبي به خاندان اهل بيت مي كنيد؟؟؟؟
همين آقا كاري كرد كه بي احترامي هاي زيادي به رنگ سبزي كه منتسب به پيغمبر بود شد...
همين آقا كاري كرد كه بعضي ها اين سبز رو به قلاده ي سگشون بستن..
اينا احترام داره....
حضرت فاطمه هم يه فرزند خلف داره و يه نا خلف...
شما كي هستي كه يخواهي تشخيص بدي كي مورد تاييد هست...
آري
بايدم شرمنده باشيد.
شما ايراني نيستيد بحثي نيست...
اما مردم رو به خودتون نسبت ندهيد.
بي جا ميكنيد كه در مورد فدك حضرت زهرا ميگيد
مگه حضرت زهرا به خاطر فدك كشته شده...
يزيد و معاويه كسايي هستند كه سر زير برف كردن و حرف فرزند خلف فاطمه رو ناديده گرفتن...
اين انتخابات هم به نظر شما صوري هست
چرا؟
چون اون كسي كه شما ميخواستيد راي نياورد...
خوب معلومه داغ ميكنيد...دست به هر كاري ميزنيد
چادر از سر زناها ميكشيد؟؟
چرا؟؟؟؟
حتما فرزند حضرت زهرا گفته هان؟؟؟
اسيد پاشي ميكنيد؟؟؟
چرا؟
چون فرزند حضرت زهرا گفته؟؟؟؟
حمله ي مسلحانه ب بعضي از مناطق؟؟؟
چرا؟؟؟
چون حضرت زهرا گفته؟؟؟؟
بقيه هم بايد سكوت كنن و جلوي كسي رو نگيرن...
بحث در مورد انتخابات دهم زياده
ولي يه كم فكر كنيد....
بعد حرف بزنيد..

more_horiz
rafighetanha wrote:
به نام خدا
همين آقا كاري كرد كه بي احترامي هاي زيادي به رنگ سبزي كه منتسب به پيغمبر بود شد...
همين آقا كاري كرد كه بعضي ها اين سبز رو به قلاده ي سگشون بستن..
يه كم فكر كنيد....
بعد حرف بزنيد..

چه جالب ؛ بیش از این تفکر کنید ؛ گاه پاداش اندیشه یک لحظه برایتان بیش از صواب 70 سال عبادت است ..
بله ؛ شاید عده ای پارچه ی سبز به قلاده ی سگشان انداختند ..!!
این یعنی چی ؟
بدون شک این افراد همون هایی هستند که شما از انها بیزارید ..
خب چرا اینکارو کردند ؟
بدون شک این کار را که شما را بسیار اندوهناک کرده به رنگ مقدس سبز و شما را که اینطور آشفته کرده مقصودی جز توهین به میرحسین نبوده ..
حال لحظه ای بیندیشید ؟ آیا هم کیشان و طرفداران وی چنین کاری کردند یا آنان که میخواستند موسوی را به هر قیمت بد نام و اهل بیت را بی ارزش جلوه دهند .. !!!

more_horiz
rafighetanha wrote:
به نام خدا
شما كي هستي كه يخواهي تشخيص بدي كي مورد تاييد هست...
آري
بايدم شرمنده باشيد.
شما ايراني نيستيد بحثي نيست...
اما مردم رو به خودتون نسبت ندهيد.
بي جا ميكنيد كه در مورد فدك حضرت زهرا ميگيد

چون اون كسي كه شما ميخواستيد راي نياورد...
خوب معلومه داغ ميكنيد...دست به هر كاري ميزنيد
چادر از سر زناها ميكشيد؟؟
ولي يه كم فكر كنيد....
بعد حرف بزنيد..

من اهانت کردم !! بله علی اقام همینو گفت و تا جایی که یادمه من حتی علی اقا رو وادار کردم تا نظرشو هرچند بر خلاف نظر من بود اعلام کنن ؛ ولی اصلا یادم نمیاد به علی اقا به خاطر اینکه هم عقیده با من نبود توهینی کرده باشم ..
من اهانت میکنم ؟ مائی که شاکی اهانتیم ..!!!!!!!
ولله که بخاطر پیام شرم اور فاطمه رجبی و توهین به پسر فاطمه گریه کردم ..
من اهانت میکنم ؟؟ اعتراض یعنی اهانت ..!!!!!!!!!!!
چون تحمل دروغ رو ندارم ؛ پس خائنم ؟ !! اغتشاشگرم ..!! هرزه ام !! دامنم لکه داره و از حیوان پست ترم ..!! چرا ؟ چون خودم فیلم آقای احمدی نژاد رو که در مورد هاله ی نورشون با آقای جوادی آملی صحبت میکردند رو دیدم ؛ تورم رو میبینم ؛ بیکاری رو میبینم ؛ میبینم که حتی ما برای ورود به کشورای عربی باید اثر انگشت بدیم ؛ گرفتن ویزا برامون از سوالای شب اول قبر سخت تر شده و آقای احمدی نژاد در مقابل چشمان ما میشینند و با گستاخی تمام گفتگو با جوادی املی رو انکار میکنند ؛ جامعه رو بدون تورم و بدون بیکاری میدونند ؛ ایران را سربلند میدانند و دروغ میگویند ..!!!!!
من چادر از سر زنها میکشم ؟!!!
اسید میپاشم ؟!!
خدایا شکر که بمن درک دادی ..
خدایا بی نهایت شکر که تو هستی ..
ممنونم از اینکه آخرت رو قرار دادی تا سکوت رو پرمعنا کنی ..
شاید امثال فاطمه رجبی از اینکه شاید اگر حسین پسر فاطمه نبود منفعت بیشتری ببرند ؛ شاید امثال فاطمه رجبی سعی میکنند حسین را از فاطمه بگیرند ؛ اما خوشحالم که تو هستی و خون رو مُهر پیوندها قرار دادی ..
مگر نه این بود که فدک حق مسلم فاطمه بود و چون دولتیان دادن آنرا به فاطمه مضر برای دولت دیدند از واگذار کردن آن به فاطمه ابا کردند ..!!!!
متاسفم و بی نهایت از روی آقای رفیق تنها شرمنده ام که من و 24 میلیون نفر میفهمیم ؛ رایمان چه شد ؟ !! شرمنده ایم از اینکه نمیتوانیم دروغ را تحمل کنیم ؛ و نمیتوانیم حقایقی را که به چشممان میبینیم را به خاطر اینکه عده ای حاضر نیستند صندلی قدرت را رها کنند نادیده بگیریم ..
من از جانب موسوی شرمنده ام از اینکه وجدانمان به ما اجازه نمیدهد شعور انسانها رو زیر سوال ببریم ؛ ما شرمنده ایم از اینکه هنوز علی را باور داریم و متاسفیم از اینکه نمیتوانیم 20 جمله ی معروف حضرت را که در نصیحت به امتش بیان کرد و دروغ را مادر فساد و گناه خواند را فراموش کنیم ..
من شرمنده ام ؛ از شما و همه ی هم کیشانتان ..
آه " خدایا ممنونم که آخرتی هست ..
سپاسگذارم که به من ایمان دادی ؛ تحمل را تا بتوانم گذشت کنم و بی نهایت سپاسگذارم که اشک دادی تا راحت تر سکوت کنم و تنها به تو واگذار کنم ..

more_horiz
چرا ؟
خدایا چرا سایتا فیلتر میشه ؟
چرا سه روزه اس مسا قطه ؟
چرا همه ی شهر ها امروز عصر اعتصاب بود ؟
چرا تبریز ؛ اصفهان ؛ شیراز ؛ تهران ؛ مشهد و .. و .. و .. از حقشان میگویند ؟ مگر این مردم از چه حقی میگویند که اینطور سرکوب میشوند ؟
چرا فقط سیزده میلیون خوشحالند ؟
چرا از موسوی ؛ کروبی خبری نیست ؟
چرا علمای قم تبریک نمیگن؟
چرا فقط چند نفر پیام تبریک فرستادند برای رئیس جمهور منتخب مردم ؟ مگه این رئیس جمهور منتخب مردم نیست ؟ پس چرا کسی قبول نمیکنه ؟ مگه این مردم شورشی و هرزه ای که میگن معترضند چند نفرند ؟
خدایا چرا فقط یه عده ی کمی شادند ؟
خدایا چرا دیروز به هواپیمای حامل زائرین حج اجازه فرود در مکه داده نشد ؟
خدایا پس این 24 میلیون کجان ؟
چرا نمیان بیرون تا ما ببینیمشون " لااقل به قولی از شاد بودن حد اقل 24 میلیون هم وطنمون شاد باشیم ..
خدایا چرا امروز تولد فاطمه مثل همیشه گرم نبود ؟
خدایا چرا یازده نفرو کشتند ؟ چرا ؟
چرا دولت با باتوم الکتریکی به جون مردم افتاده ؟ مگه این مردم چی میخوان ؟
چرا حتی دولت مردم رو توجیه نمیکنه ؟ مگه این مردم چی میگن ؟
خدایا ؛ تا جایی که از اسلام ناب به ما آموختی ؛ همه از عدالت گفته بود ..
جز این نبود که علی از حکومت به خاطر اسلام کناره گرفت ..
جز این نبود که وقتی علی کشته شد ؛ عده ای تازه متوجه شدند علی نماز میخوانده ..
جز این نبود که مردم برابرند ؛ از هر قوم و قبیله ؛ از هر آئین و نژاد ..
جز این نبود که به ما قدرت اختیار دادی تا حتی دینمان خود انتخاب کنیم ..
خدایا پس چه شده ؟ انگار عده ای بر این باورند اسلام را باید تصحیح کرد ..
خدایا امروز مرا به خاطر هم عقیده نبودن ؛ نه هم ائین بودنم ؛ هرزه میخوانند ..
خدایا چه شده که در مقابل فرزندان فاطمه ؛ فرزندان فاطمه را جدا میکنند " خلف و نا خلف ..
خدایا تو خود به ما آموختی ذریه ی زهرا بودن یعنی چه ؟ ..
رسولت چه پیغام داد به امتش ؟ مگر نه اینکه خاندانم را به شما میسپارم ..
خدایا این مردم چه شدند ؟ گویا امروز ما پر است از یزید و معاویه که نه تنها حکومت که انسانیت را از انسان میدزدند ..
خدایا گناه ما چیست ؟ تنها اینکه هم فکر با قومی نیستیم که قدرت را در دست دارد ..
خدایا اعتراض ما را اهانت میخوانند و توهینها و تهمتهایشان را پیش کش بارگاه فاطمه ی زهرا میکنند ..
خدایا میدانم که جوابی نیست جز سکوت " کاش مرا از عدم کنی تا نبینم به چشم خود ظلم آشکار را ..

more_horiz
سلام
اولش يه نامه ي كامل و جامع نوشتم
ولي بعد يه جاي صحيتتون رو خوندم..
كاملا پشيمون شدم كه مسئله رو باز كنم و اون نامه ي كامل رو بذارم
فقط جدا براتون شرمنده ام
در زمان علي هم بودن كساني كه فكر نميكردن يه روز دشمن علي بشن
جدا براتون متاسفم
با اين سطح فكريتون

more_horiz
البته يه گفته ي ديگه....
چون هي ميگيد فرزند زهراو....
در کتاب بشارة الاسلام، از قول حضرت رسول اکرم(ص) روایتی نقل شده است که حضرت دربارة حوادث و وقایع آخرالزّمان می‌فرماید: «چگونه می‌شود حال شما هنگامی که دین بازیچه می‌شود، هوس‌ها آشکار می‌گردد، کعبه طعمة حریق شود، ساختمان‌ها مرتفع و برادران دچار اختلاف شوند؟
و در جلد 52 بحارالانوار از قول علي عليه السلام
صفحه ي 192 :بيشتر پيروان دجال در ان روزگار شالي سبز بردوش خود دارند.
-------
البته نمي خوام بهره ي سياسي بگيرم با يانكه تمام چراهاي شما جواب داره.
البته اگه به شما باشه كتاب بحارالانوار رو هم تحريف كردن و توش تقلبه
بگذريم
خود دانيد.
والسلام

more_horiz
وای فوق العاده ممنونم از اینکه لااقل جواب یکی از سوالامو دادین ..
از بعد از سخنرانی آقای احمدی نژاد ذهنم پر بود از این سوال که آقای احمدی نژاد که امروز تو سخنرانیشون شال سبز انداخته بود رو دوشش و خودشو از خاندان پیغمبر خوند ؛ شجره نامش به کدوم یک از ائمه میرسه ..؟؟ !!

rafighetanha wrote:

واقعا ممنونم که بهم کمک کردین و یک سوال ذهن مرا پاسخ دادید ..
بی نهایت ممنونم
53

more_horiz
با سلام

نمیخواستم توی این بحث شرکت کنم اما بنا به دلایل امنیتی لازم دونستم این مطلب تکراری را باز گو کنم!
فکر نکنید من چلاقم و نمیتونم جواب شما را بدم. برای من هیچ کاری نداره بحث رو کش بدم و هر چه که دلم خواست بنویسم.!!
پس هر چیزی که به فکرمون میرسه را نباید نوشت !! شاید افراد دیگه خوششون نیاد از ان حرف !
1. دین هیچ ربطی به سیاست نداره
2. من به شما تذکر دادم که بحث سیاسی نکنید اما شما حرفهای منو نگرفتین
3. شما به همه ای بچه ها بی احترامی کردین خانوم فایزه
شما متن های که نوشتین را بخونید . اگه من این حرف را میزدم به شما که این مطلب منو میخونین بر نمیخورد ؟؟؟

چرا 1 طرفه قضاوت میکنید ؟؟ چرا دنیارو از چشم خودتون میبینید ؟
فقط نظر شما اینجوری هستش
اگه دیدی 1 نفر گفته های شما را تعید کرد بگو حق با منه ..!!
ببینید خانوم فایزه اینجا میدان جنگ نیست !!!
پمن بار ها و بار ها به شما این تذکر را دادم که وارد بحث های ... نشید
این کار به ضرر همه ای بچه هاست
شما میخواهید ایران فرم باشه و پا بر جا بمونه ؟؟
اگه از هواداران ایران فرم هستید پس باید طوری رفتار کنید که به نفع هم خودتون و هم بقییه دوستان باشه. شما با گفتن چنین حرفهایی فقط سایت رو به فیلطر کردن نزدیک میکنید.
نه اینکه فقط منظورم با شما باشه. اینو به همه میگم
اگه دوست دارید اینجا پا بر جا باشه پست زیر را مطالعه کنید و هواداره ایران فرم باشید نه دشمن ایران فرم !!

سایت های که اصلان ربطی به سیاست نداشت را فیلطر کردن مثل سایت خود بنده
ان وقت اینجا رو فیلطر نکنند ؟؟!!!!!!

یکم مراعات حال بقیه را بکنید خواهشن
من نمیخوام کسی از دست کسیناراحت باشه !
ما هممون با هم دوستیم و در یک فضای کاملا دوستانه هستیم .. پس چرا با گفتن چنین حرفهای این فضا را از بین ببریم ؟؟

بعد فردا برید دنبال فیلطر شکن توی ان سایت ها که کامپیوترتون ویروسی بشه و 1000 تا مشکل دیگه براتون پیش بیاد..!!
بهتره همه پست زیر را مطالعه کنید . اگه از دوستان ایران فرم هستید به پیشنهاد من که در پست زیر دادم عمل کنید. از ما گفتن بود و از شما .... ما بقیش به عمده ای خودتون هست اگه ایران فرم را دوست دارید
من چونه ای خودم را نمیزنم.! من به فکره همه ای دوستان و هوادارانه ایران فرم هستم
یا علی

لینک

[You must be registered and logged in to see this link.]

more_horiz
دقیقا منم میخوام همینو بدونم شما چطور پیرو خط امامین که دین رو از سیاست جدا میکنین ..!!!!!!!!!!!!!!
الله اکبر خدایا ما با کی طرفیم ..!!!
این انقلاب برای چی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه میشه دین و سیاست رو جدا کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما میگین موسوی و امثال موسوی دروغ میگن و شما پیرو خط امامین و حامی خون شهدا " وای بر کسی که نسنجیده با حرفی ملتی رو منحرف کنه ..
ما انقلاب کردیم چون حکومت رو بدون دین نمیخواستیم ؛ یکی از ریشه های اصلی انقلاب از دیدگاه امام این بود که دین از سیاست جدا نیست ؛ سیاست بدون دین ؛ یعنی همون سیاست غربی که امروز آقای احمدی نژاد تو سخنرانیشون ازش انتقاد کرد..
سیاست بدون دین یعنی نظام هیچ تعهدی به مسائل دینی مردم نداره ..
و این یعنی مردم اعتقاداتشون رو ارزانی سیاست ها و دولتها کنند ..
واااای خدای من ؛ ما چمون شده ..!!
این شعارا از کجا میاد ؛ آیت الله مدرس به خاطر دفاع از جدا نبودن دین از سیاست جنگید ؛ خمینی به خاطر این که در نظام سیاسی پهلوی اثری از دین نبود انقلاب کرد ؛ ما این همه شهید دادیم تا دینمون رو ازاد کنیم و سیاستمون رو پیرو دینمون کنیم ..
چطور شما میگی دین و سیاست جدان ..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
خدای من اینها از اسلامی میگن که هنوز باورش ندارن ..!!! من رو محکوم میکنند به ارتداد از دینی که خودشونم نمیشناسنش ؛ منو محکوم به توهین میکنند در حالی که لحظه به لحظه خودشون برای حرفای من مصداق میارند ..
اینکه شما راحت میشینین و به خاطر مسائل امنیتیتون راحت میگین دین و سیاست جدان ولله که حرف کمی نیست برا شمایی که راحت من رو مفسد فل ایران فرووم میخونین ..
آقای علی اگر مسلمان هستید که ظاهرا از اسمتون اینطور پیداست پس چطور اسلام رو میبرین زیر سوال ؟ اینکه میگین دین از سیاست جداست ؛ یعنی اسلام ناقصه ؛ یعنی اسلام در حدی نیست که بشه در مورد مسائل سیاسی کاربرد داشته باشه ..!!
( این حرف من نیست ؛ این 2 خط از ریشه های فکری امامه که همه تو کتابای انقلاب و تاریخمون خوندیم ..)
البته بله خب ؛ اگر مذهب و ائینی غیر از اسلام دارین ؛ اعتقاداتتون برای من محترمه و من ازتون عذر میخوام اگه تو این مدت گفتن از اسلام وبا دفاع از آئین و مذهبم شما رو رنجوندم .. ( که البته فکر نمیکنم توی هیچ پستی اهانتی به ادیان دیگه کرده باشم که شما اینطور منو محکوم به توهین میکنین ..) ..
آقا علی من هرگز نمیتونم متملق باشم ؛ من هیچ وقت نتونستم صرف اینکه کسی رو از خودم راضی نگه دارم بزنم زیر اعتقاداتم یا بیخود خودمو دوست کسی نشون بدم ..
من آقای رفیق تنها رو ادم ارزشمندی دیم ؛ چون حرف زد ؛ به جای اینکه بخواد منو ساکت کنه و نگران منافع امنیتیش باشه ؛ از من انتقاد کرد ؛ از اقایدش دفاع کرد " این خیلی ارزشمنده ؛ این یعنی اینکه اون میدونه دنبال چیه ..
من یه عیب بزرگی که دارم اینه که من زیادی رو راستم ؛ دقیقا امشب دیدم که شما به خاطر اینکه خط فکریتون با اقای رفیق تنها یکی بود رفتین و از آقای رفیق تنها عذر خواهی کردین که چرا نوشتین سایتا فیلتر شدن !!!!!!!!!!! ( در صورتی که من و همه ی آدما ی اینجا میدونیم اوضاع اینترنت افتضاست ؛ اکثر سایتای بلوگ فا شبا قطعن ) شما چطور انکار میکنین " این تملق چه ارزشی داشت ..؟!
علی آقا مشکل ما همینه ؛ اگه هر کسی مثل شما بیاد و اینطور یه تیکه از اسلام و اعتقاداتمونو ورداره فقط به خاطر منافعی که به نظر خودش مهمن ؛ دیگه به نظرتون چی میمونه از دین ما ..؟؟؟؟؟؟؟؟
اون موقع من و میمونم و شما و یه دنیای خیالی که لابد باید یدک بکشیم واسه زیر کفنمون که شاید اون دنیا دستمونو بگیره ..!!
متاسفانه من هیچ وقت نتونستم تملق گوی خوبی باشم ..
البته من قبلا هم خدمت حضرتعالی عرض کردم اختیار پستهای من رو محمد علی آقا دارن و هر طور تصمیم بگیرند برای من قابل قبوله ..
من برای اعتقاداتم بیش از یک وبلاگ و دنیای مجازی ارزش قائلم ولی با همه ی این افکارم چنانچه بدونم واقعا به گفته ی شما همه ی ایران فرومی ها از بودن من و نوشته های من در رنج و عذاب به سر میبرند مطمئن باشین از تک تک ایران فرومیا عذر خواهی خواهم کرد و لحظه ای به خودم اجازه نمیدم حتی وجودم اینجا حس بشه ..
این رو خطاب به همه ی ایران فرومی ها میگم " من که هیچ وقت با هیچ کس تعارف نداشتم ؛ احساسمو روشن به همتون گفتم ؛ بعید میدونم کسی با من رو در بایستی داشته باشه ..
من منتظرم تا این اعتراضایی که علی آقا میگن رو به خود من بگین ..
و خواهش میکنم محمد علی آقام واقعا اگه وجود من رو برای سایتشون خطر ناک میبینن زیر همین پست بفرمان ؛ ترجیح میدم خودتون راحت بهم بگین ؛ مطمئن باشین کل پستامو پاک میکنم و پسوردمو میدم به خودتون ..

more_horiz
من نمیدونم چرا حرفای من اینجا توهین به همه تلقی میشه ولی توهینی که علنا به من میشه رو مسائل امنیتی میخونن ..!!
من هر چی برگشتم پستامو خوندم هیچ نامی جز احمدی نژاد ندیدم و اینم یعنی انتقاد از دولت " هیچ اسمی از هیچ کس دیگه نبود ؛ آهان چرا از فاطمه رجبیم بود ؛ منتها توهینی نبود ..
به هر حال هرگزم از تفکر هیچ کس حتی کسایی که مقابل من بودند ؛ من جمله رفیق تنها و آقای علی هرگز توهینی نکردم ؛ برعکس توهین شنیدم ..!!
حالا من نمیدونم اگه احیانا قانون ایران فروم رو عوض کردند و به آدمایی که در قدرتند اجازه داده شده به بقیه ای که تفکری غیر از تفکر اونا دارن توهین بشه " من خبر ندارم و در مقابل این قانون در ایران فروم سکوت میکنم ..!!!
ولی واقعا همچین قانونی هست اینجا ؟؟؟ :?: :!:

more_horiz
و البته این رو ویژه ی خود علی آقا مینویسم چنانچه احساس میکنین توی یه جمعی قراره همیشه صلح و صفا باشه ؛ بدون هیچ اختلاف نظری شک نکنین تو اون جمع افرادی هستند که بی تردید متملقند و دو رویی میکنند ..!! بهتون پیشنهاد میکنم هرگز توی یه همچین جمعی نمونین ..
راستش تا چند وقت پیش ؛ میدونم که همه یادشونه ؛ جدالی که تو انجمن شاعران شد ؛ واقعا میگم تا قبل از اون ایران فروم داشت از چشمم میفتاد ؛ دیگه واقعا خیلی برا من ارزش نداشت ؛ به خودم میگفتم آخه مگه میشه تو یه همچین سایتی با این همه افکار مختلف ؛ هیچ وقت هیچ اختلاف نظری نیست ؛ همه فقط میان هم دیگه رو تایید میکنند ..!! این یعنی نمیشه به آدمای اینجا اعتماد کرد ؛ انگار واقعا حرفشونو نمیزنن که این همه صلح و صفا بر قراره ..
تو اون دعوا که البته همون موقع بحثی بین من و آقا یدی هم پیش اومده بود خوشحال شدم با اینکه خب حرفایی شنیدیم که شاید خوشایندمون نبود ؛ ولی خوشحال شدم که اینجا کسی اهل تملق نیست ؛ چون گاهی جدال میشه و این یعنی یه پله نزدیکی به بلوغ ..
چیزی که من از ایران فروم فهمیدم این بود که اینجا سایتی نیست که بیای هی هندوانه زیر بغل اینو اون بذاری ؛ خوشبختانه اینجا با جاهای قبلی که من رفته بودم واقعا فرق داشت ..
اینجا جایی نیست که همش بشینی شعر بخونیو تفعل حافظ بزنی و یکی بیاد به به و چه چه کنه ..
من آدمای اینجا رو بزرگتر دیدم و میبینم .

more_horiz
با سلام
استخفرالاه...
من نگفتم شما دروغ میگید. شاید در بعضی البطه (در بعضی) از مسایل حق با شما باشه.

اینجا میدانه جنگ نیست خانوم فایزه !! هر چی من دارم میگم این بحث هارو کلشو واسه امنیت خودتون پاک کنید شما باز یک حرفه دیگه میزنید...!!

بابا بی خیال دیگه :105:

شما هر چی خواستی به من گفتی اما من هیچی نگفتم.
حق با شماست بی خیال شو لطفا ..!!
ببین خانوم فایزه من اگه بعد شما و بچه های دیگر را میخواستم یک جوری این بحث را کشش میدادم.
من 10000 بار گفتم بیخیال..

من پیشنهاد میکنم اگه شما بحثی یا مشکلی با کسی دارید برید توی یاهو و انجا حلش کنید.

خانوم فایزه دوست دارید این سایت پا بر جا باشه که بتونی 1 شعر بنویسی یا تبادل اطلاعات بکنید ؟
دیگه ساده تر از این منظورم رل نمیتونم بگم !!
واسه اینکه این بحث همین جا تموم بشه من توی پیام ما بقی حرفهام را میزنم.

یا علی

more_horiz
faezeh wrote:
وای فوق العاده ممنونم از اینکه لااقل جواب یکی از سوالامو دادین ..
از بعد از سخنرانی آقای احمدی نژاد ذهنم پر بود از این سوال که آقای احمدی نژاد که امروز تو سخنرانیشون شال سبز انداخته بود رو دوشش و خودشو از خاندان پیغمبر خوند ؛ شجره نامش به کدوم یک از ائمه میرسه ..؟؟ !!

rafighetanha wrote:

واقعا ممنونم که بهم کمک کردین و یک سوال ذهن مرا پاسخ دادید ..
بی نهایت ممنونم
53

از حد خودتون داريد فراتر ميريد...
نكته ي اول مگه شما ميدونين موسوي جدش كيه يا اصلا شجره نامه داره؟؟؟؟كه از احمدي نژاد ميخاين
ضمنا آقاي احمدي نژاد گفت كه مادرش سيد هست(لطفا مثل هميشه شبيه اون سي دي عمل نكينين كه سروته حرف هارو بزنيد)
ضمنا اگر به روايت دقت كنيد و چشمان ....رو باز كنيد
نوشته پيروان دجال شال سبز دارن به تبعيت از خود او
ضمنا بنده نگفتم كه موسوي دجال است
خواهشا حد و اندازه ي خودتونو بدونيد
شما در حد و اندازه ي بحث كردن نيستيد
آدم چشم و گوش بسته كه نياز به بحث نداره
بريد شعر و شاعريتون رو به جا بياريد تا بحث سياسي و مذهبي خانم!
والسلام
از علي آقا هم تشكر دارم كه تذكر ميدن.

more_horiz
با سلام
اگه با کسی مشکل دارید بزارید بیرون از سایت
بیاید توی یاهو همه فشاشو به من بدید.. تا منم ایدی همتون را بزنم واسه خنده :[نیشخند]:
نمیخواستم اینارو بگم. اما الان میگم
دوستان من از درد تنهایی میام اینجا. خیلی مشکلات بسیار زیادی دارم.. نمیتونم با ادم های بیرون از اینترنت ارتباط بر قرار کنم. همه یک جوارای ازم سو استفاده کردن .. حتی دوستانه نزدیکم...
این سایت هیچ سودی برای من نداره.. نه اموزش نه برنامه و ...
من خودم منبع همه جور برنامه هستم. خودم اموزش مینویسم
من اینجا میام چون جوش دوستانست. چون همه بچه های اینجا یک پارچه گل و با معرفتن و 4 تا ادم حسابی هستن که درره هم جمع شدن. واسه این من اینجا میام
من فقط به خاطره گل روی بچه های ایران فرم اینجا هستم..
دوست ندارم ببینم بچه ها با هم سر یک موضوع الکی بحث و کل کل میکنند
پس چرا با یک بحث الکی و 4 تا شعار بخواهیم این فضا رو خرابش کنیم
دوستان بیاید اگه مشکلی هست تمومش کنیم و مثل قدیم توی همون جو دوستانه باشیم.
به خاطره من بیخیال بشید خواهشا
امیدوارم درک کرده باشید
موفق باشید 53

more_horiz
سلام مجدد خدمت آقای علی ..
خیلی اتفاقی سیستمو روشن کردم ..
و خوشحال شدم از اینکه راحت نوشته بودید " من اینطور نوشتن به هر زیرکانه نوشتن و با کلمات بازی کردنو هر چند پیروزی دنبالش باشه رو ترجیح میدم ..
هیچ چی بهتر از سادگی نیست ..
و البته خوشحالم که آقای رفیق تنها با پست آخرشون کار من رو راحت تر کردن ..!!
علی آقا اگرچه من هنوز هرچی پست اولمو میخونم میبینم جز از خودم چیزی ننوشتم و واقعا چیزیو پیدا نمیکنم که متوجه بشم چرا آقای رفیق تنها اینطور به جوش اومده و منو به رگیار بسته ..
علی اقا شما چطور منو مواخذه میکنین چرا بحثو کش میدم ؛ ببینین " منطقش در همین حد بود ..!!
جمله ای که به قول خودش از بحار الانوارم آورده رو میچرخونه ..!!!!
صد البته که من دیگه ارزش کش دادن نمیبینم به علاوه اینکه برا وقتم ارزش بیشتری قائلم ..
فقط این رو بگم من هیچ وقت معتقد نبودم و نیستم که سیادت آدم میتونه پرده بذاره روی کاراش ؛ ما همه در انسانیت برابریم " اگه تو اسلام از احترام به نسب پیغمبر سفارش شده ؛ صد البته که این دلیل نمیشه همه خوب باشن ؛ این موضوع قابل انکار نیست ؛ که گاهی در انسانیت از عام پست ترند ولی این دلیل بر این نیست که ما کوتاهی بکنیم ؛ مطمئن باشین اگر این افراد گناهی مرتکب بشن ؛ به مراتب بیش از عام در حضور پروردگار شرمنده خواهند بود ..
ما انسانیت رو ثابت میکنیم ؛ سپس سیادت رو پشتوانه ی اون قرار میدیم ..
و البته که طبق شجره نامه های موجود ؛ هر خانواده ای با پیشینه ی نام موسوی ؛ از اولاد امام موسی کاظم هستند ..
من پشیزی برای توهینایی که به من شد اهمیتی قائل نیستم ؛ پست اخر آقای رفیق تنهام جز این نیست که این قوم وقتی حرفی برا گفتن نداشته باشند زبان به اهانت میگشایند ..
من میترسم بیش از این بخوام بحث رو کش بدم ؛ خدایی ناکرده توهینی بیش از این به خاندان پیغمبر بشه و نهایت بگن پیغمبرم باید شجره نامشو بیاره ..!!!!" من نمیخوام یه آدمی صرف اینکه بخواد جواب منو بده اینطور سیادت رو ببره زیر سوال ؛ اول اینکه از آقای رفیق تنها میخوام به جای اینکه زبان به توهین باز کنیم عاقلانه حرف بزنیم ؛ اگرم که نه ؛ شما حرف اولو آخرتون توهینه یا در آئین شما اهانت رو مستحب یا واجب میدونن برای ساکت کردن بقیه ترجیح میدم بقیه ی بحث رو تنها یا جای دیگه ای ادامه بدید تا من روزی شرمنده نباشم از اینکه شاید من محرک این توهینها به سیادت بودم ..

more_horiz
علی آقا کاش از اول راحت میگفتین خودتون از این نوشته ها خوشتون نمیاد یا اعصابتونو خورد میکنه ؛ باور کن به خدا من متوجه نشدم ؛ شما هی گفتین بچه ها ؛ بچه ها ؛ من گفتم خب بقیه اگه بخوان من دیگه ننویسم راحت میگفتند ؛ حتی من اینقدر متوجه نشدم که دیدین که برا محمد علی اقا پیغام گذاشتم که اگه دوست دارین نوشته هامو خودتون حذف کنین ..
کاش یک کلمه میگفتین ؛ من در شرایطی نیستم که تحمل شنیدن این حرفا رو اینجا داشته باشم .. همین ..
به همین سادگی ..!! به هر حال ممنونم که بالاخره راحت منظورتونو بهم گفتین و من ازتون عذر میخوام اگه این محیط رو براتون غیر قابل تحمل کردم ..
امیدوارم خیلی زود با محیط بیرونتونم اخت بشین ؛ علی اقا سعی کنین این اتفاق بیفته ؛ همه که بد نیستن ؛ آدمای اینجام همون آدمای بیرونن ..
به هر حال من بازم ازتون عذر خواهی میکنم ..
و خاطر احترامی که برای شما قائلم بر خلاف اعتقادم دیگه نمینویسم .. 53

more_horiz
faezeh wrote:
سلام مجدد خدمت آقای علی ..
خیلی اتفاقی سیستمو روشن کردم ..
و خوشحال شدم از اینکه راحت نوشته بودید " من اینطور نوشتن به هر زیرکانه نوشتن و با کلمات بازی کردنو هر چند پیروزی دنبالش باشه رو ترجیح میدم ..
هیچ چی بهتر از سادگی نیست ..
و البته خوشحالم که آقای رفیق تنها با پست آخرشون کار من رو راحت تر کردن ..!!
علی آقا اگرچه من هنوز هرچی پست اولمو میخونم میبینم جز از خودم چیزی ننوشتم و واقعا چیزیو پیدا نمیکنم که متوجه بشم چرا آقای رفیق تنها اینطور به جوش اومده و منو به رگیار بسته ..
علی اقا شما چطور منو مواخذه میکنین چرا بحثو کش میدم ؛ ببینین " منطقش در همین حد بود ..!!
جمله ای که به قول خودش از بحار الانوارم آورده رو میچرخونه ..!!!!
صد البته که من دیگه ارزش کش دادن نمیبینم به علاوه اینکه برا وقتم ارزش بیشتری قائلم ..
فقط این رو بگم من هیچ وقت معتقد نبودم و نیستم که سیادت آدم میتونه پرده بذاره روی کاراش ؛ ما همه در انسانیت برابریم " اگه تو اسلام از احترام به نسب پیغمبر سفارش شده ؛ صد البته که این دلیل نمیشه همه خوب باشن ؛ این موضوع قابل انکار نیست ؛ که گاهی در انسانیت از عام پست ترند ولی این دلیل بر این نیست که ما کوتاهی بکنیم ؛ مطمئن باشین اگر این افراد گناهی مرتکب بشن ؛ به مراتب بیش از عام در حضور پروردگار شرمنده خواهند بود ..
ما انسانیت رو ثابت میکنیم ؛ سپس سیادت رو پشتوانه ی اون قرار میدیم ..
و البته که طبق شجره نامه های موجود ؛ هر خانواده ای با پیشینه ی نام موسوی ؛ از اولاد امام موسی کاظم هستند ..
من پشیزی برای توهینایی که به من شد اهمیتی قائل نیستم ؛ پست اخر آقای رفیق تنهام جز این نیست که این قوم وقتی حرفی برا گفتن نداشته باشند زبان به اهانت میگشایند ..
من میترسم بیش از این بخوام بحث رو کش بدم ؛ خدایی ناکرده توهینی بیش از این به خاندان پیغمبر بشه و نهایت بگن پیغمبرم باید شجره نامشو بیاره ..!!!!" من نمیخوام یه آدمی صرف اینکه بخواد جواب منو بده اینطور سیادت رو ببره زیر سوال ؛ اول اینکه از آقای رفیق تنها میخوام به جای اینکه زبان به توهین باز کنیم عاقلانه حرف بزنیم ؛ اگرم که نه ؛ شما حرف اولو آخرتون توهینه یا در آئین شما اهانت رو مستحب یا واجب میدونن برای ساکت کردن بقیه ترجیح میدم بقیه ی بحث رو تنها یا جای دیگه ای ادامه بدید تا من روزی شرمنده نباشم از اینکه شاید من محرک این توهینها به سیادت بودم ..

جدا كه متاسفم
كه حداقل هاي يه بحث ساده رو هم قبول نمي كنيد...
خودتون خوب متوجه شدين كه من چي گفتم تو همون پست آخر
نمي خواين قبول كنيد...خوب نكنيد....
بحثي ندارم
ضمنا بنده هيچ وقت به پيغمبر وسادات .... توهين نكردم
جهت اطلاع كه خودم از سادات هستم.
والسلام
و متاسفم براتون :!:

more_horiz
rafighetanha wrote:

نكته ي اول مگه شما ميدونين موسوي جدش كيه يا اصلا شجره نامه داره؟؟؟؟كه از احمدي نژاد ميخاين
ضمنا آقاي احمدي نژاد گفت كه مادرش سيد هست(لطفا مثل هميشه شبيه اون سي دي عمل نكينين كه سروته حرف هارو بزنيد)
ضمنا اگر به روايت دقت كنيد و چشمان ....رو باز كنيد
نوشته پيروان دجال شال سبز دارن به تبعيت از خود او
ضمنا بنده نگفتم كه موسوي دجال است
والسلام
از علي آقا هم تشكر دارم كه تذكر ميدن.

تو كي هستي كه حد و حدود تعيين مي كني؟

تا الان كه به اين سن رسيدي هنوز كسي بهت آداب برخورد اجتماعي رو ياد نداده؟
صحبت كردن با يك خانم شعوري مي خواد كه تو نداري.

به جاي گفتن چنين مزخرفاتي و به جاي جر دادن يقه ات براي ديگراني كه تو رو هيچي خودشون هم به حساب نميارن بهتره اگه واقعا حرفي براي گفتن داري به سوالات مطرح شده جواب بدي.
مثلا بگو ببينم چرا الان چند روزه كه اس ام اس هاي اين مملكت بدون هماهنگي قبلي با مردم و بدون در نظر گرفتن حقوق مردم قطع شدن؟ چرا راجع به اين موضوع نه در صدا و سيما نه توي روزنامه ها حتي يك كلمه هم خبري نوشته نمي شه؟ پشت همه ي اين جريان ها كيه؟ چه كسي مي تونه تا اين حد احمقانه حقوق مسلم مردم اين مملكت رو ناديده بگيره؟ ...
اگه جوابي براي اين سوال ها داري حرف بزن وگرنه بهتره بري با هم قماش هاي خودت بحث كني، اونا زبون تو رو بهتر مي فهمن.

more_horiz
rafighetanha wrote:

من نمي خواستم ديگه پيام بدم

به نظر من هم بهتره طبق همين گفته خودت ديگه توي اين سايت پيام ندي، برو پسر خوب، برو به همون وبلاگت برس، اين سايت براي گفتگو و تبادل نظر هستش، آدم هاي مختلفي هم اينجا هستن كه هر كدوم مدل خاص خودشون رو توي حرف زدن دارن، يكي مثل فائزه خانم زبون تندي داره، يكي مثل كاوه حرفشو با طنز و شوخي مي زنه و ... اما توي هر بحث و گفتگو يه سري اصولي هست كه حتما بايد مراعات بشه، مهمترينش هم احترام متقابله، تو با اين مطالب تعصبي و بي ادبانه و به دور از فكر و انديشه اي كه اينجا نوشتي ثابت كردي كه به هيچ كدوم از اصول گفتگو پايبند نيستي و هر جا كه كم مياري با گفتن دو تا عبارت كليشه اي مثل من براتون متاسفم و من شما رو در حد بحث نمي بينم و گذاشتتن چند تا علامت تعجب مي خواي خودتو از مخمصه فراري بدي اما اين كارا ديگه قديمي شده، اين سايت سر كوچه تون نيست كه هر مدلي دوست داشتي حرف بزني و برخورد كني، اينجا چند تا آدم تحصيل كرده و با سطح فرهنگي بالا دور هم جمع شدن و توي بحث كردن باهاشون بايد تو هم چيزي سرت باشه وگرنه كم مياري، منم همين جا صحبت هاي فرهاد عزيزم رو تاييد مي كنم، تو حتي به يكي از سوالاي مطرح شده توي بحث ها مثل قطعي اس ام اس ها و فيلتر شدن غير منتظره سايت ها و ... پاسخ كه هيچي حتي اشاره هم نكردي، اگه جوابي داري بگو والا بهتره طبق همون گفته خودت بري و ديگه پشت سرت هم نگاه نكني، اين به نفعته.

more_horiz
سلام علي جون
در جواب شما هم بايد عرض كنم كه اين درست نيست كه به خاطر ترس از فيلتر شدن و از كار افتادن سايت بخوايم حرف نزنيم و شكايتي نكنيم و اجازه بديم صاحبان قدرت هر كاري كه دلشون مي خواد انجام بدن و ما فقط تماشا كنيم و از ترس مشكل ايجاد شدن برامون هيچي نگيم.
فيلتر كردن بدون هماهنگي و گستاخانه سايت ها به دليل همين حرف نزدن ها و ساكت بودن هاي امثال وبمسترهايي مثل شماست كه با ترس و سكوتتون باعث مي شيد كه يه عده به خودشون اجازه بدن هر بلايي كه دلشون مي خواد سر سايت و سرمايه گذاري شما بيارن و حتما از اينكه هيچ اعتراضي هم نمي كنيد حسابي توي دلشون بهتون مي خندن.
نه ترس از فيلتر شدن و نه هيچ دليل ديگه اي نمي تونه باعث بشه كه ما حرف نزنيم و نوشته هاي به حق خودمون رو ويرايش يا حذف كنيم.
همين جا هم اعلام مي كنم كه در صورت فيلتر شدن اين سايت من يكي كه در كنار مديريت سايت ( محمدعلي عزيز ) هستم و از حق ايران فروم دفاع خواهم كرد.

more_horiz
من در اين مورد هم كاملا باهات موافقم فرهاد جون 41
اينو يادت باشه Ali Erroorr عزيز من كه هميشه اگه يك قدم پاتو عقب بذاري دشمن يك قدم پاشو جلو مي ذاره.

more_horiz
سلام بچه ها :D
دعوا نكنيد :{گريه}:
منم با بحث و گفتگو با رعايت احترام متقابل موافقم. 53

more_horiz
با سلام
یک نکته دیگه هم بگم : اقای فرهاد دوست عزیز این اقای رفیق تنها هم بچه های همین ایران فرم هستش
لطفا بحث دعوا و کل کل نکنید.هر کسی نظر خودش را داره

دوستان لطفا به هم توهین نکنید با همتونم
من خودم شخصا خیلی دوست داشتم این بحث را کشش بدم دوستان
خدا را شکر زبانش هم دارم و اینقدر حالیم هست که بتونم جوابش را بدم.
اما با شعلر دادن من و شما هیچی عوض نمیشه دوستان !!
حالا ما تا فردا صبح بشینیم بگیم ما مخلف فلان کار هستیم.. ایا چیزی عوض میشه ؟
من فقط خواستم بازم اینجا پا بر جا باشه که بتونیم راجب بحث های دیگه تبادل نظر کنیم.
یک وبلاگ درست کنیم و این بحث را به انجا منتقل کنیم :[نیشخند]:
شما درست میگید و با شما هم موافقم
اما چیکار میتونیم بکنیم ؟؟
با این بحث ها هیچی درست نمیشه.
به نظرات همه تون هم احترام میزارم و میدونم حق با شماست .. اما با این حرفها جز نابودی اینجا هیچ چیزی درست نمیشه..
اقای فرهاد بیا توی یاهو تا بفهمی نظر من چیه. من اینجا حرفی نمیزنم
و اما اینقدر قدرتشو توی اینترنت دارم که بتونم جواب این بی عدالتی های را بدم
اگه اینجا فیلطر بشه واسه من هیچ مشکلی نداره چون خیلی راحت میتونم وارده هر جایی بشم.

اگه اینجور میخواهید باشه واسه من هیچ مشکلی نداره. بحث را کشش بدید. سایت منو فیلطر کردند. چی شد ؟
فقط این کار باعث هک شدن خیلی از سایت های دولتی شد. بارم هیچ کاری نداره یک بشینم اتک بدم روی یک سرور یا یک سایت.
این برنامه 70 دلار توی سایت سازندش به فروش میرسه که یکی بعنوان هدیه به من داده
فقط کافی یک سایت را هدف قرار بدم.. ان وقت که از باره زیاد ترافیک ان سایت به .... میره . کار از این راحتر دیده بودی ؟
پس ما هم بیکار نیستیم اینجا. مطمعن باش اقای فرهاد ما هم این کار ها را بی جواب نمیزاریم !!

لینک

یا علی 53 :[نیشخند]:

more_horiz
سلامی دوباره خدمت فرهاد و کاوه و پوپک عزیز
ممنون از اینکه نظرتونو بهم گفتین ؛ ولی خب به هر حال من به آقای علی قول دادم دیگه اینجا ننویسم ؛ ولی همه ی ما خوب میدونیم شاید نوشتن یا ننوشتن ما اینجا کاریو درست نکنه و یا حتی اهمیتی نداشته باشه ولی هرگز حق نداریم بیرون از اینجا و تو دنیای واقعیمون ساکت باشیم ..
شنبه خیلی از بچه های دانشگاه ما رو گرفتن و هنوز هیچ خبری ازشون نیست ؛ خیلی از کساییکه قبلا تو ستاد موسوی و کروبی بودن رو با تلفن تهدید میکنن ؛ خیلی از ادمای معمولی رو که میدونستن تو مراسمی قبل از انتخابات ؛ موسوی رو تبلیغ میکردن رو گرفتند و این بگیر بگیرا و تهدیدا سخت تر و شدید تر ادامه داره ؛ دولت دستور ساخت فوری 1500 تا باتوم الکتریکی به شرکت یکی از آشناهای ما تو تهران داده ؛ جوادی آملی اعتراضشو به دولت اعلام کرده و این دولت رو نا مشروع دونسته ؛ علمای قم هم هیچ کدوم پیام تبریکی نمیفرستند ..
و .. و .. و .. .
اونوقت ما چطور میتونیم ساکت باشیم ..!!!!
من طبق قولی که دادم دیگه حرفی نمیزنم ولی من ازتون خواهش میکنم خیلی مراقب باشین ؛ تو درگیریا وارد نشین ؛ ولی التماس میکنم بی تفاوت نباشین " ..
بازم ممنونم 53

more_horiz

dast mazan ! chashm bebastam do dast
rah maro ! chashm do paiam shekast
harf mazan ! ghat nemudam sokhan
notgh makon ! chashm bebastam dahan
hich nafahm ! in sokhan onvan makon
khaheshe na fahmie ensan makon
lal shavam " kur shavam " kar shavam
lik mahal ast ke man khar shavam

[b]

more_horiz
راستی من یه فکریم کردم ؛ :embarassed: ( آره خب یه موقایی فکرم میکنم ..!!)
چنانچه اوضاع خراب تر از این شدو خدایی ناکرده اینجام به هر دلیلی فیلتر شد ؛ به هر حال هر کاربری یه آدرس ایمیلی داره اینجا ؛ من میخوام محمد علی آقا اگه براشون امکان داره آدرسای ایمیلو جایی دیگه ای هم نگه بدارند ؛ تا اگه شرایط طوری شد که هم دیگرو گم کردیم بعد از آرووم شدن اوضا باز بتونیم هم دیگه رو خبر کنیم و دور هم جمع بشیم ..

more_horiz
اي واااااي :D
باز من يه دو روز از اين فائزه گلم غافل شدم ببين چطوري رفت زلزله به پا كرد :{شادی}: :[نیشخند]:
آخه دختر تا من رومو مي كنم اونور تو بايد زود كتاب و دفتر رو پرت كني يه طرف و بري دنبال بازيگوشي؟؟؟ 😆 :[بوسه]:

more_horiz
نگید رسما ، بگید اسما. رسما یعنی اینکه احمدی نژاد به حق با رای من و تو و ما انتخاب شده باشه . با این توصیف حالا به نظرت احمدی نژاد رسما رییس جمهوره؟

more_horiz
بوی باران تازه می آید نکند بوی چشم تر باشد
سخنی از وفا شنیده نشد نکند گوش خلق کر باشد
نکند پرده چون فرو افتد داستان داستان نیرنگ باشد
نکند آنکه درس دین می داد خودپاک از خدا بی خبر باشد
زیر این نیم کاسه های قشنگ نکند کاسه ای دگر باشد
همچون سرو ایستادن در این باغ نکند پاسخش تبر باشد

برای دست یافتن به آخرین اخبار و حوادث انتخابات ایرین به این آدرس رجوع کنید:

descriptionاحمدي‌نژاد رسماً رئيس‌جمهور شد. Emptyاعتراض

more_horiz
وقتی نازی‌ها برای دستگیری کمونیست‌ها آمدند