Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionسخنی از سعدی.. Emptyسخنی از سعدی..

more_horiz
سفله چون به هنر با کسی بر نیاید
به خبثش در پوستین افتد
........
چنانچه سعدی اینک زنده بود ؛ اطمینان حاصل میشد این شعر را در باب جریانات انتخابات سروده اند ولی اکنون که قرن هاست به جهان باقی عزیمت کرده اند ؛ پس ما نتیجه میگیریم تو زمان سعدی نیز پدیده ای چون احمدی نژاد وجود داشته ..

descriptionسخنی از سعدی.. EmptyRe: سخنی از سعدی..

more_horiz
faezeh wrote:
به خبثش در پوستین افتد
........
چنانچه سعدی اینک زنده بود ؛ اطمینان حاصل میشد این شعر را در باب جریانات انتخابات سروده اند ولی اکنون که قرن هاست به جهان باقی عزیمت کرده اند ؛ پس ما نتیجه میگیریم تو زمان سعدی نیز پدیده ای چون احمدی نژاد وجود داشته ..

سلام فائزه عزيزم :[قلب]:
كي برگشتي؟ :{شادی}: تنگيده دل شدم حسابي :[بوسه]:
حالا اين مدت كه نبودي درس مي خوندي يا رفته بودي توي ستاد انتخاباتي مير حسين موسوي؟ :[نیشخند]:

more_horiz
سلام نیلوفر جون
خوبی؟ درسا خوبن ؟ شیطونی که نمیکنن ؟
واااااااای نیلوفر از من نپرس چقدر درس خوندم که از خجالت اب میشم میرم تو زمین !!!! :embarassed:
من کتابمو که باز میکنم یه دفه یه هالیه ای از احمدی نژاد میاد جلو چشمم که میگه :
((ها ها ها ...
میخورمتوووووووووووون ..
یاه یاه یاه :twisted: ))
.........
به خدا دست خودم نیست ؛ اینقدر حساس نبودم ؛ ولی واقعا تحمل دروغو ندارم ...
نه ستاد نمیرم ؛ ولی خدا این سری به قبض گوشی بنده و جیب پدر محترممان رحم کنه " اس مس میپخشیم ..
ولی قول میدم از یکشنبه دوباره بچسبم به کتابام ؛ البته میدونی کتابام یه خورده همچین باهام غریبگی میکنن ..
باور کن من هی واسشون میخونم که : با من غریبگی نکن ؛ من و تو با هم میتونیم ؛ حصارمونو بشکنیم ؛ ذهنمونو رها کنیم ؛ برای .. برای .. برای .. (ای بابا ؛ بسازین دیگه یه چیزی خودتون )
حالا خدا رو شکر که تاریخ امتحان عقب افتاده ..
نیلوفر جون خیلی دلم برات تنگ شده بود ؛ سحرو هم دیدی بهش سلام برسون ..
قربونت :[بوسه]: 53 :[بوسه]: 53 53

more_horiz
faezeh wrote:
به خبثش در پوستین افتد
........

faezeh wrote:
سلام نیلوفر جون
خوبی؟ درسا خوبن ؟ شیطونی که نمیکنن ؟
واااااااای نیلوفر از من نپرس چقدر درس خوندم که از خجالت اب میشم میرم تو زمین !!!! :embarassed:
من کتابمو که باز میکنم یه دفه یه هالیه ای از احمدی نژاد میاد جلو چشمم که میگه :
((ها ها ها ...
میخورمتوووووووووووون ..
یاه یاه یاه :twisted: ))
.........
به خدا دست خودم نیست ؛ اینقدر حساس نبودم ؛ ولی واقعا تحمل دروغو ندارم ...
نه ستاد نمیرم ؛ ولی خدا این سری به قبض گوشی بنده و جیب پدر محترممان رحم کنه " اس مس میپخشیم ..
ولی قول میدم از یکشنبه دوباره بچسبم به کتابام ؛ البته میدونی کتابام یه خورده همچین باهام غریبگی میکنن ..
باور کن من هی واسشون میخونم که : با من غریبگی نکن ؛ من و تو با هم میتونیم ؛ حصارمونو بشکنیم ؛ ذهنمونو رها کنیم ؛ برای .. برای .. برای .. (ای بابا ؛ بسازین دیگه یه چیزی خودتون )
حالا خدا رو شکر که تاریخ امتحان عقب افتاده ..
نیلوفر جون خیلی دلم برات تنگ شده بود ؛ سحرو هم دیدی بهش سلام برسون ..
قربونت :[بوسه]: 53 :[بوسه]: 53 53

با سلام
درسته که ازادی بیان هست. همه حق دارند تا نظرشون را اعلام کنند خانوم فایزه عزیز.
ولی میتونید نظرتون را غیر مستقیم اعلام کنید به این دلیل که :
1. اگر کسی یا اشخاصی از مامورین دولتی بیان برسی کنند که مطمعن هم باشید توی اینترنت خیلی زیادن این اشخاص هستند و ببینند
که شما اینطوری دارید انتقاد و .... میکنید. اولین کاری که میکنند اینکه این سایت را فیلطر میکنند.!!!!
و ما را یک جور دشمن به حساب میارن!! {سیاسی}
حتی در یکی از پست های که شما به همین موضوع اشاره کردید . یکی از دوستان هم جواب شما را یک طور دیگر داد. و من به دلیل امنیت سایت به این دوستون توی پیقام خصوصی هم همین حرف را زدم که خوشبختانه پستشون را زود ویرایش کردند. اسم نمیارم.
شما کمی زیادی روی این مسعله حساس شدید. و این به نفع شما و بقیه دوستان نیست!شما همه چیز را به سیاست ربط میدید حتی شعر حافظ را. هر کسی یک نظری داره دوست عزیز. قصد توهین یا بی ادبی ندارم دوست عزیز.
اینارو به عنوان کسی که با چشماش دیده و تجربه کرده بپذیرید.
با این کاره شما شاید مشکلات بسیاری به وجود بیاد!!
لطفا کمی رو حرفهای که میزنید فکر کنید. هر حرفی یک جایی و مکانی داره.!!
و اما از نظر بقیه دوستان ایران فرم : بعضی از بچه ها طرفداران اقای احمدی نزاد هستند. به انها هم بر میخوره. همین طور که شما
حرفتون را سریع میزنید به انها هم بر میخوره. من خودم شخصا طرفداره هیچ شخصی ویا گروهی نیستم.
من میگم زنده باد ایران و ایرانی.
لطفا یکمم به فکر ایران فروم و خودتون و بقیه دوستان باشید. این رو به عنوان یک نصیحت دوستانه بپذیرید 53

موفق باشید 53

more_horiz
سلام مجدد ویژه ی علی آقا ..
من اول یه چیزیو بگم ؛ چون رو این موضوع حساسم ؛ لطف کنین موقع انتقاد حد اقل از شخص من هی مابین جملاتتون از لفظ دوست عزیزم ؛ دخترم ؛ خواهرم و .. جدا خود داری فرمائید " چون فوق العاده بهم بر میخوره !! قبلا که حساس بودم ؛ منتها الان بیشتر ؛ یادم به شب مناظره ی احمدی نژاد و موسوی میاد که احمدی نژاد هی به موسوی میگفت : من شما رو خیلی دوست دارم ؛ و ادامه ی هر بار گفتن این جمله یه اهانت و یه توهین و تهمت جدید مطرح میشد ..

بعدم علی اقا اشعار حافظو سعدی و مولا که فقط شعر نیستند که بشینیم لب جویو واسه معشوقمون بخونیم و تار بزنیم ؛ گلستان سعدی پر از حرفه ؛ پر از پنده " سیاست امروز ما و نگاه ما به مسائل گره خورده به اینده ی اجتماعی ؛ اقتصادی و .. که البته در این بحبوهه مسائل مذهبی ما هم دارن له میشن ؛ نمیشه گفت مسائلو قاطی نکنین " من تا حالا واقعا به نظریه ی جدا نبودن دین از سیاست خیلی اعتقاد نداشتم ولی الان میبینم واقعا نباید اینها جدا بشن ؛ تو کشور ما موضوع که برای اسلام خطرناکه اینه که مردم ما هر رفتار دولت رو مشروع در اسلام میدونند ؛ با اسلام قاطی میکنن ؛ و این خیلی بده ؛ منم وجهه ی خاصی نداشتم ولی وقتی دیدم قشر پایین جامعه که بیشتر درگیر مسائل مذهبی هستند دارند با دروغ و شعارهای دینی فریب میخورند و این آقا رو نائب امام زمان میدونند البته که خونم به جوش میاد ؛ توجه دارین تو هر انقلابی و هر حادثه ی تاریخی سران میرن تا دل این مردم رو به دست بیارن ؛ مثل همین انقلاب ؛ از این طبقه شروع شد ..
حالا اگه یه ادم مکار و حیله گر بیاد و با احساس و عقاید دینی این طبقه برای منافع شخصیش استفاده کنه ؛ نه فقط من ؛ وظیفه ی تک تک ماست که نه فقط به خاطر مسائل سیاسی که باید از دینمون دفاع کنیم ؛ من نمیخوام توی جامعه ای زندگی کنم که تنها استفادش از اسلام پوشوندندن کارهای کثیف و هر دروغی به اسم دین تموم میشه ..
البته که من مقابل این برخورد می ایستم ؛ این یعنی جهاد ؛ جهاد که این نیست تفنگ بگیری دستت بری واستی جلو عراق بجنگی ؛ جهاد یعنی الان باید از دینت دفاع کنی ؛ نمیگم کی راست میگه کی دروغ ؛ شما هم حق داری بشینی واسه خودت سبک سنگین کنی ؛ ولی حق نداری سکوت کنی ؛ هرکسی در حد خودش وظیفه شرعیشه که الان از اعتقاداتش چه اینوری چه اونوری دفاع کنه ..
کاری ندارم کی دروغ میگه ؛ خب یا موسوی این وسط داره دروغ میگه یا احمدی نژاد ؛ مهم اینه که دروغ ریشه همه ی فسادهاست ؛ بزرگترین گناه دروغه ؛ این جزء 20 جمله ی معروف امام علی هست ؛ من فکر شما رو قبول ندارم که نگرانید ؛ من نگران سایتو و وب نیستم ؛ من نگران اعتقاداتمم ؛ من نگران فردای مملکتمم ؛ من نگران چشم اندازیم که باید اون رو اینده ی کودکانمان معرفی کنیم ..
و من بهتون اطمینان میدم ؛ هرگز یک همچین سایتی به خاطر حرف شخصی من قرار نیست مشکلی براش پیش بیاد ..
به هر حال خود محمد علی آقا مختارن تا هر برخوردی با پستهای من بکنن ؛ اما این دلیل بر ساکت شدن من نیست ..
ما حق نداریم تو این شرایط سکوت کنیم ..
ما زنده ایم و میفهمیم ..
زنده باد حقیقت و زنده باد اسلام

more_horiz
با سلام
شما منظوره منو نگرفتید . من قصد توهین به شما را نداشتم.
به هر حال از ما گفتن بود و از شما ........
شما فقط توی این سایت هستید. من توی بیش از 30 تا سایت ایزانی فعالیت دارم و میتونی بری و ببینی
تجربه ام بهم میگه که بهتره از گفتن چنین حرف های خود داری کنید!!
توی خود سایت های دولتی و سیاسی هم چینین رک حرف نمیزنن.!
به هر حال خود دانید ما وظیفه مون را انجام دادیم و به شما این نصیحت دوستانه را کردیم.
ما بقیش با خودتون
در ضمن من از این کلمات استفاده نمیکنم (دوست عزیزم ؛ دخترم ؛ خواهرم ):shock:
موفق باشید

more_horiz
faezeh wrote:
سلام مجدد ویژه ی علی آقا ..
من اول یه چیزیو بگم ؛ چون رو این موضوع حساسم ؛ لطف کنین موقع انتقاد حد اقل از شخص من هی مابین جملاتتون از لفظ دوست عزیزم ؛ دخترم ؛ خواهرم و .. جدا خود داری فرمائید " چون فوق العاده بهم بر میخوره !! قبلا که حساس بودم ؛ منتها الان بیشتر ؛ یادم به شب مناظره ی احمدی نژاد و موسوی میاد که احمدی نژاد هی به موسوی میگفت : من شما رو خیلی دوست دارم ؛ و ادامه ی هر بار گفتن این جمله یه اهانت و یه توهین و تهمت جدید مطرح میشد ..

بعدم علی اقا اشعار حافظو سعدی و مولا که فقط شعر نیستند که بشینیم لب جویو واسه معشوقمون بخونیم و تار بزنیم ؛ گلستان سعدی پر از حرفه ؛ پر از پنده " سیاست امروز ما و نگاه ما به مسائل گره خورده به اینده ی اجتماعی ؛ اقتصادی و .. که البته در این بحبوهه مسائل مذهبی ما هم دارن له میشن ؛ نمیشه گفت مسائلو قاطی نکنین " من تا حالا واقعا به نظریه ی جدا نبودن دین از سیاست خیلی اعتقاد نداشتم ولی الان میبینم واقعا نباید اینها جدا بشن ؛ تو کشور ما موضوع که برای اسلام خطرناکه اینه که مردم ما هر رفتار دولت رو مشروع در اسلام میدونند ؛ با اسلام قاطی میکنن ؛ و این خیلی بده ؛ منم وجهه ی خاصی نداشتم ولی وقتی دیدم قشر پایین جامعه که بیشتر درگیر مسائل مذهبی هستند دارند با دروغ و شعارهای دینی فریب میخورند و این آقا رو نائب امام زمان میدونند البته که خونم به جوش میاد ؛ توجه دارین تو هر انقلابی و هر حادثه ی تاریخی سران میرن تا دل این مردم رو به دست بیارن ؛ مثل همین انقلاب ؛ از این طبقه شروع شد ..
حالا اگه یه ادم مکار و حیله گر بیاد و با احساس و عقاید دینی این طبقه برای منافع شخصیش استفاده کنه ؛ نه فقط من ؛ وظیفه ی تک تک ماست که نه فقط به خاطر مسائل سیاسی که باید از دینمون دفاع کنیم ؛ من نمیخوام توی جامعه ای زندگی کنم که تنها استفادش از اسلام پوشوندندن کارهای کثیف و هر دروغی به اسم دین تموم میشه ..
البته که من مقابل این برخورد می ایستم ؛ این یعنی جهاد ؛ جهاد که این نیست تفنگ بگیری دستت بری واستی جلو عراق بجنگی ؛ جهاد یعنی الان باید از دینت دفاع کنی ؛ نمیگم کی راست میگه کی دروغ ؛ شما هم حق داری بشینی واسه خودت سبک سنگین کنی ؛ ولی حق نداری سکوت کنی ؛ هرکسی در حد خودش وظیفه شرعیشه که الان از اعتقاداتش چه اینوری چه اونوری دفاع کنه ..
کاری ندارم کی دروغ میگه ؛ خب یا موسوی این وسط داره دروغ میگه یا احمدی نژاد ؛ مهم اینه که دروغ ریشه همه ی فسادهاست ؛ بزرگترین گناه دروغه ؛ این جزء 20 جمله ی معروف امام علی هست ؛ من فکر شما رو قبول ندارم که نگرانید ؛ من نگران سایتو و وب نیستم ؛ من نگران اعتقاداتمم ؛ من نگران فردای مملکتمم ؛ من نگران چشم اندازیم که باید اون رو اینده ی کودکانمان معرفی کنیم ..
و من بهتون اطمینان میدم ؛ هرگز یک همچین سایتی به خاطر حرف شخصی من قرار نیست مشکلی براش پیش بیاد ..
به هر حال خود محمد علی آقا مختارن تا هر برخوردی با پستهای من بکنن ؛ اما این دلیل بر ساکت شدن من نیست ..
ما حق نداریم تو این شرایط سکوت کنیم ..
ما زنده ایم و میفهمیم ..
زنده باد حقیقت و زنده باد اسلام

سلام و خسته نباشید
خوب توی نخ انتخابات رفتیا
بپا امتحانات رو نخرابی
ولی فکر کنم به خاطر این همه مطلب که نوشتی
اولا اولااز درس خوندن افتادی
دوما اولا اشاید هم نه وقت استراحتت بوده
اولا دوما شاید مقداریشو نرسیدی بخونی
دوما دوما شاید هم نه قبلا خوندیش
اولا سوما شاید فردا صبح برا امتحان پا نشی
دوما سوما راستی گفتی امتحانتون افتاده عقب نه
و به همین منوال ....
رای ما یک نفر که راست بگه راست بره و راست بیاد و در کل آدم راستی باشه و راست پیشه باشه و خلاصه همه جرری راست باشه دلش واسه مملکت بسوزه نه اینکه برا خودش جیب بدوزه حالا هر کی میخواد باشه باشه
تا جمعه و یک دوره جدید دیگر برای ایران
گر ایران نباشد تن من مباد

more_horiz
قابل توجه طرفداران اقای موسی !!
از طرف گروه هکران کلاه سفید. :[نیشخند]: 13 :{قاه قاه}: :

ما طرفدار قشر فقیر نشین جامعه هستیم. درسته اینجا اینترنت هستش اما اینجا قدرت دست قشر فقیر نشین جامعه است!!
امروز پست های من 3 رقمی شد. یعنی رسیدم به 100 . میخوام 100 پستم این باشه !

جواب ما اینگونه است.! پاسخ ما کوتاه است اما <> داندان شکن!!! وقتی سرم توی لاک خودمونه نیمزارن اروم توی حاله خودمون باشیم:!: :D

عکس زیر بدون شرح !!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this link.]
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply