Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionجزئيات مرگ پيمان ابدي از زبان دستيار اولش Emptyجزئيات مرگ پيمان ابدي از زبان دستيار اولش

more_horiz
بعد از اين حادثه يك جرثقيل آمد و اتوبوس را از روي پيمان برداشت و به دره انداخت اما پيمان فوت كرده بود و بدنش به علت وزن سنگين اتوبوس كاملاً كبود شده و از بين رفته بود.
فارس: دستيار اول پيمان ابدي، بدلكار ايراني كه 17 ارديبهشت هنگام فيلمبرداري فوت كرد، به منظور پايان دادن به شايعات درباره فوت اين هنرمند، جزئيات اين حادثه را تشريح كرد.‌

عليرضا قره‌خاني افزود: من دستيار اول پيمان ابدي و دوست نزديك او بودم. از دوران كودكي با هم دوست بوديم و 21 سال نير در آلمان با هم در زمينه بدلكاري فعاليت داشتيم.

وي گفت: پيمان ابدي‌ چهارشنبه 17 ارديبهشت هنگام فيلمبرداري فيلم چشم‌هاي نامحسوس، به كارگرداني سيد‌محسن موسويان و تهيه كنندگي علي‌اصغر صديقي فوت كرد. قرار بود در آن روز صحنه پرت شدن يك اتوبوس به دره و انفجار آن ضبط شود.

وي ادامه داد: آقاي ابدي صحنه پرت شدن اتوبوس را به دقت طراحي كرده بود، حتي تپه‌اي كه جلوي دره محل پرتاب بود نيز كاملاً برداشته شده و صاف شده بود، قرار بود، آقاي ابدي هنگام افتادن اتوبوس به دره از آن بيرون بپرد و 5 ثانيه بعد هنگام سقوط اتوبوس، اتوبوس در هوا آتش بگيرد.

وي گفت: تمام طراحي‌ها به درستي انجام شد و آقاي ابدي خيلي راحت آماده كار شد، قرار بود اتوبوس از يك قسمت خاكي وارد دره شود و‌ آقاي ابدي قبل از پرتاب شدن اتوبوس از يك طرف آن خودش را به بيرون پرت كند‌ اما درست در همين لحظه يك سنگ در زير چرخ اتوبوس گير كرد و اتوبوس درست به طرفي كه آقاي ابدي خودش را پرتاب كرد، منحرف شد و بعد از پرت شدن آقاي ابدي بر روي او افتاد.

قره‌خاني‌ افزود: من درست در كنار او و نزديك صحنه بودم و حتي قرار بود براي آتش گرفتن بيش‌تر اتوبوس ككتل مولوتوفي را كه پيمان ساخته بود بعد از سقوط اتوبوس به درون آن پرتاپ كنم‌ اما در آن لحظه‌ ديدم كه چه اتفاقي افتاد و پيمان زير اتوبوس ماند در همين لحظه بالاي اتوبوس آتش گرفت.

وي گفت:‌ پيمان زير اتوبوس بود و بالاي اتوبوس آتش گرفته بود بنابراين پيمان دچار سوختگي نشد، البته بعد مشخص شد كه پوست قسمتي از پاي پيمان از بين رفته بود كه نمي‌دانم علتش چيست شايد به علت فشار كفش بود ولي به هر حال پيمان دچار سوختگي نشد.

وي افزود: بعد از اين حادثه يك جرثقيل آمد و اتوبوس را از روي پيمان برداشت و به دره انداخت اما پيمان فوت كرده بود و بدنش به علت وزن سنگين اتوبوس كاملاً كبود شده و از بين رفته بود.

دستيار اول پيمان ابدي اضافه كرد: علت اين توضيحات من اين است كه درباره نحوه مرگ پيمان ابدي شايعات زيادي در رسانه‌هاي مختلف منتشر شده است، عده‌اي گفته‌اند كه جسد پيمان پيدا نشد يا پاي او قطع شده بود، كه هيچ كدام صحت ندارد، پاي پيمان آسيب ديده ‌اما قطع نشده بود، جسد او هم پيدا شد و بعد از شناسايي آن توسط خانواده پيمان در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) به خاك سپرده شد.

وي ادامه داد:‌ ‌اين حادثه فقط يك اتفاق بود و هيچ فردي در رخ دادن آن دخالت نداشت بنابراين هيچ پرونده‌اي هم در اين زمينه تشكيل نشده است

descriptionجزئيات مرگ پيمان ابدي از زبان دستيار اولش EmptyRe: جزئيات مرگ پيمان ابدي از زبان دستيار اولش

more_horiz
حیف شد و صد حیف و افسوس و دریغ .
کشورمان جوان هنرمندی را از دست داد که در همه دنیا آوازه هنرنمایی اش پیچیده و در کشور خودش غریب بود.
روحش غریق رحمت پروردگار باد. 53

descriptionجزئيات مرگ پيمان ابدي از زبان دستيار اولش EmptyRe: جزئيات مرگ پيمان ابدي از زبان دستيار اولش

more_horiz
... در همه دنیا آوازه هنرنمایی اش پیچیده و در کشور خودش غریب بود.
سلام آقای یدی عزیز
خیلی از این جمله ای که گفتید خوشم اومد.
41
کم نیستند ایرانی هایی که آوازه و شهرت جهانی دارند اما در زادگاه خودشان ایران غریب اند!!!!!!! :!:

more_horiz
با سلام
ما قدر دوستان و عزیزانمان را وقتی میدونیم که انها رو از دست بدیم و انها دیگر پیش ما نیستند :!:
پس بیاید قدر یکدیگر را بدینیم!
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply