Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionنظرسنجي در خصوص قرار دادن اطلاعات Emptyنظرسنجي در خصوص قرار دادن اطلاعات

more_horiz
باسلام خدمت همه دوستان
مي خواستم بگم كه من قصد دارم كه يك سري اطلاعات در خصوص روابط زناشويي،بارداري اسلامي و ... و كلاً اطلاعاتي كه به درد زن و شوهرها و آدم هاي متاهل بخوره توي سايت بزارم نمي دونم كارم درست هست يا نه ولي دلم مي خواد دوستان در اين زمينه كمك كنند. لطفاً درستي و اشتباه كارم رو بهم بگيد ممنون مي شم

descriptionنظرسنجي در خصوص قرار دادن اطلاعات EmptyRe: نظرسنجي در خصوص قرار دادن اطلاعات

more_horiz
سلام :D
به وبلاگ شما سر زدم و فهميدم نام كاربري "حاج رضا" در واقع از نام كامل شما "رضا حاجیلری قشلاق" اومده و به خاطر علاقه زياد به حاجي بودن نيست 😆
حالا شما چرا گير دادي به اين مقوله؟؟؟ :[نیشخند]:

descriptionنظرسنجي در خصوص قرار دادن اطلاعات EmptyRe: نظرسنجي در خصوص قرار دادن اطلاعات

more_horiz
سلام آقاي حاج رضا
به نظر من اين مطالب رو مستقيما توي سايت نذاريد
همين جا در انجمن مشاوره يه تاپيك بزنيد كه هر كي توي اين زمينه ها سوالي داشت مي تونه از شما بپرسه و در صورتي كه سوالي مطرح شد شما جواب بديد
اينجوري بهتر نيست؟ :?:

more_horiz
منم با پیشنهاد نیلوفر موافقم ...

more_horiz
فائزه خانم با نيلوفر خانم موافق هستن منم با فائزه خانم موافق هستم :[نیشخند]:

more_horiz
سلام اقاي حاج رضا
خواستم بگم من هم با نظر بچه ها موافقم.

more_horiz
با سلام
اقای حاج رضا شما که میگید این مطالب اسلامی هستند پس قرار بدید تا دوستان ازش استفاده کنند.
اینم بعد نیست بر گرفته از سایت همشهری
moro link :
[You must be registered and logged in to see this link.]
درباره همه مسایل هست کاملا اسلامی.
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply