Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionبچه ها به نظرتون امیدی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Emptyبچه ها به نظرتون امیدی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

more_horiz
سلام سلام
این مامان من ؛ بنده ی خدا همیشه با حسرت به من نگاه میکنه میگه : (( فائزه یعنی میشه من بزرگ شدن تو رو ببینم ..؟؟))
البته من همیشه بهش میگم : مامان ِ من امیدت به خدا باشه ...!!!!!
ولی بین خودمون بمونه ؛ امروز صبح به کلی از خودم نا امید شدم ..
(الان به شمام میگم که شمام دیگه امیدی نداشته باشین)
......
دیشب من به خاطر پیاده روی زیاد ماهیچه ی پام گرفته بود از درد خوابم نمیبرد تا اینکه بالاخره با چه مصیبتی و کلی بالش و پارچه ی گرم چشم ما به رویا باز شد...
(و البته یه نکته اینکه " چون گوشیمو برا صب کوک میکنم ؛ گوشیم شبا بالای سرمه )
حالا من صب بیدار شدم ؛ در حالی که داشتم گوشیمو میگشتم به دو تا اسمس که تاریخ و زمانش واسه دیشب بوده بر خوردم..
ساعت 1:30 شب تو بکس من یه اس مس اومده به این متن :
(( شب بخیر عزیزکم
امشب که رهسپار خواب میشوی ؛ ای عزیزترین نقطه ی قلبم ؛ از خفاشان میخواهم تا از تو مواظبت کنند ؛ از اشباح میخواهم تا با ردای سپید خود در مقابلت به رقص در آیند و از دراکولا میخواهم تا بوسه ای بر گردن خوش تراش و مرمرینت زند ؛ شب بخیر عشق من ))
........................
حالا جالبه که من بدون اینکه یادم بیاد و حتی بیدار بشم " در عالم خواب جواب دادم:
(دست دراکولا و سایر دوستان نیز درد نکند؛ بی زحمت بگویید برای ارائه ی خواب بهتر از جانب ما اگر دیو یا اژدهایی نیز دم دست دارید اندکی ماهیچه ی پای چپ ما را ماساژ دهد تا دردی که حاصل پیاده روی ما بوده تسکین یابد ..
ببخشید که شما و دراکولا جان را به زحمت انداختیم)
............................................................................................................
بچه ها به نظرتون امیدی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:{گريه}:

descriptionبچه ها به نظرتون امیدی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ EmptyRe: بچه ها به نظرتون امیدی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

more_horiz
از دست اين فائزه خانم 21 :{قاه قاه}:

descriptionبچه ها به نظرتون امیدی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ EmptyRe: بچه ها به نظرتون امیدی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

more_horiz
من هنوز اميدوارم فائزه جون :[نیشخند]:
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply