Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionعکس/اوباما و مدودف در ساندویچی Emptyعکس/اوباما و مدودف در ساندویچی

more_horiz
روسای جمهور آمریکا و روسیه به پیشنهاد باراک اوباما از تشریفات دست و پا گیر کاخ سفید فرار کرده و به همبرگر فروشی معروف ریز هل برگر در ارلینگتون ویرجینیا رفته اند، فروشگاهی که گفته می شود پاتوق اوباما بوده است.

[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionعکس/اوباما و مدودف در ساندویچی EmptyRe: عکس/اوباما و مدودف در ساندویچی

more_horiz
بابا اینا چقدر زود پسرخاله شدن؟؟؟؟

descriptionعکس/اوباما و مدودف در ساندویچی EmptyRe: عکس/اوباما و مدودف در ساندویچی

more_horiz
احمد آقا اینها از گذشته های دور با هم فامیل بودن

more_horiz
ای ای ای
نامردی دنیا رو می بینی؟

خوب دارن خوش می گزرونن
حالا من گشنمه چی کار کنم؟ 9

more_horiz
شما هم تشریف ببرید یه فست فود و یه پیزا ی باب سلیقه ی خودتون سفارش بدید و نوش جون بفرمایید . به همین راحتی

more_horiz
د نه د داش سهیل
من همون رستورانه رو می خوام

می خوام برم بمب بزارم 3

more_horiz
آها چون که نامردند ؛ بابا این دوتا و هر دو کشورشون ماهرترین بمب گذارهای دنیا هستند و همچنین برجسته ترین و زبده ترین جواسیس دنیا رو دارند ، اون وقت شما می خواید برید کجا بمب بذارید ،
بنده به هیچ وجه این توصیه رو نمی کنم
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply