Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionهديه تهرانی تکذیب کرد Emptyهديه تهرانی تکذیب کرد

more_horiz
هديه تهراني گفت: به هيچ عنوان و به هيچ‌كس قول شركت در مراسم فرش قرمز «هفت دقيقه تا پاييز» را ندادم.

در پي اظهارات مجري مراسم افتتاحيه‌ي فيلم«هفت دقيقه تا پاييز» كه 28 خرداد‌ماه در سالن ايوان شمس برگزار شد، هديه تهراني نقل‌قول‌هاي مطرح‌شده درباره‌ي بدقوليش براي حضور در اين مراسم را تكذيب كرد.

در اين مراسم مجري برنامه بارها از غيبت هديه تهراني در اين برنامه گلايه و از حضار از نيامدن او عذرخواهي كرد.

در اين خصوص هديه تهراني اعلام كرد: اين جانب به هيچ عنوان و به هيچ كس قول شركت در اين مراسم را نداده بودم.

وي افزود: مردم خود بهتر مي‌دانند كه من معمولا در چنين برنامه‌هايي كه با سروصدا و تشريفات خاص هم‌چون پياده‌شدن از ليموزين و راه‌رفتن بر روي فرش قرمز و ... باشد، حاضر نمي‌شوم و اصولا اين حضور را به دليل عدم تناسب با شرايط جامعه جايز نمي‌دانم.

descriptionهديه تهرانی تکذیب کرد Emptyپاسخ‌ آقای مجری به هديه تهرانی

more_horiz
«نيما حسني‌نسب» منتقد سينما و مجري مراسم افتتاحيه فيلم «هفت دقيقه تا پائيز» در نامه‌اي گلايه‌آميز خطاب به «هديه تهراني‌» نوشت: چگونه است كه آن شكل حضور در آن فستيوال‌هاي خارجي را جايز مي‌دانيد و حضور در يك مراسم داخلي را نه؟

به گزارش فارس «نيما حسني‌نسب» منتقد سينما، مدير سايت سينماي ما و مجري مراسم افتتاحيه فيلم «هفت دقيقه تا پائيز» در نامه‌اي به اظهارات «هديه تهراني» در رسانه‌ها پاسخ داد.

در بخشي از اين نامه خطاب به اين بازيگر سينما آمده است: «قصه‌ نيامدن شما به مراسم فرش قرمز فيلم «هفت دقيقه تا پائيز» با عذرخواهي من از حاضران تمام شد. خوشبختانه عدم حضورتان لطمه‌اي به جذابيت و گرماي مراسم نزد و بعد از توضيح و پوزش‌خواهي من - جز يك نفر - كسي سراغي هم ازتان نگرفت و اعتراضي نكرد. موضوعي كه بهانه‌ اين چند خط شد، نقل قولي بود كه از شما در رسانه‌ها منتشر شد و در آن گفته بوديد: «مردم خود بهتر مي‌دانند كه من معمولا در چنين برنامه‌هايي كه با سروصدا و تشريفات خاص هم‌چون پياده‌شدن از ليموزين و راه‌رفتن بر روي فرش قرمز و ... باشد، حاضر نمي‌شوم و اصولا اين حضور را به دليل عدم تناسب با شرايط جامعه جايز نمي‌دانم».

خانم تهراني؛ مردمي كه ادعا كرديد بهتر مي‌دانند، اين روزها خيلي آسان به اينترنت دسترسي دارند و با يك جستجوي ساده در گوگل و سايت‌هاي ديگر مي‌توانند عكس‌هاي شما را با ژست‌هاي عجيب در مراسم‌هاي مشابه جشنواره‌هاي درجه دوي غربي مثل سن سباستين ببينند. آن عكس‌ها و آن جشنواره كه يادتان هست؟

همين مردم حتماً قضاوت خواهند كرد كه اين تصاوير و اين ژست‌هاي جلوي دوربين عكاسان جهاني با شرايط فرهنگي جامعه‌ ايران كه شما در آن‌جا نمايندگي‌اش مي‌كرديد تناسبي دارد يا نه؟ اعتراف مي‌كنم كه از هوش و درايت شما بعيد مي‌دانستم كه در توضيح و توجيه عدم حضورتان در يك مراسم افتتاحيه‌ داخلي براي مردم سينمادوست و علاقمند چنين استدلال كنيد كه: «اصولا اين حضور را به دليل عدم تناسب با شرايط جامعه جايز نمي‌دانم». چگونه است كه آن شكل حضور در آن فستيوال‌هاي خارجي را جايز مي‌دانيد و اين يكي را نه؟ واقعاً اگر آن همه تلاش و تكاپو براي رساندن فيلم بهمن قبادي به فستيوال كن (يادتان كه هست؟) نتيجه مي‌داد، از ليموزين و فرش قرمز و مراسم آن‌جا هم همين‌طور دوري مي‌كرديد؟! يا اگر همراه با سازنده «شيرين» پاي‌تان به فستيوال‌هاي ريز و درشت جهاني مي‌رسيد، باز هم به عدم تناسب فرهنگي و اين جور چيزها فكر مي‌كرديد؟!

در ادامه اين نامه آمده است: «خانم تهراني؛ متاسفم كه تمام تلاش‌هاي ده ساله‌تان براي راه رفتن روي فرش قرمزهاي جشنواره‌هاي فرنگي بي‌نتيجه ماند. كاش لااقل به حرمت كشورتان، مردمي كه دوست‌تان دارند و كساني كه با احترام و اشتياق زير پاي بازيگر هنرمند كشورشان فرش قرمز پهن كرده بودند، اين چند جمله را نمي‌گفتيد. شايد آن‌وقت عدم حضورتان در مراسم كم‌تر آزاردهنده و توهين‌آميز جلوه مي‌كرد. شايد آن وقت كم‌تر كسي به فكرش مي‌رسيد ازتان بپرسد در شرايط ملتهب سال گذشته چطور آن همه وقت و انرژي و هزينه را صرف پرتجمل‌ترين و گران‌ترين نمايشگاه هنرهاي تجسمي ايران كرديد و منابع مالي آن همه تجمل و تفنن براي مكاشفه در باب قطرات آب و باران را چگونه تامين كرديد؟! واقعاً برپايي نمايشگاه بزرگ عكس‌هاي طبيعت در آن روزهاي عجيب با «شرايط جامعه» تناسب داشت كه حالا در مقابل يك افتتاحيه كوچك اما پر احترام براي هنرمندان و سينماگران خوب ايراني دم از عدم تناسب با شرايط جامعه مي‌زنيد؟ ... اجازه بدهيد اين حكايت را بگذاريد و بگذاريم براي وقت ديگر.

در بخش ديگر نامه حسني‌نسب آمده است: ... اما اين‌كه گفته‌ايد "به هيچ عنوان و به هيچ كس قول شركت در مراسم را ندادم " توهيني آشكار به آن‌هايي‌ست كه حضور شما را از قول خودتان به سايت «سينماي ما» و خود من خبر دادند. آقاي جمال ساداتيان، تهيه‌كننده، و آقاي علي تيموري، دستيار و برنامه‌ريز «هفت دقيقه تا پائيز» كه زحمت دعوت از عوامل و جمع‌كردن‌شان در روز مراسم برعهده ايشان بود، قول و وعده‌ حضورتان را به ما اعلام كردند و ما هم در سايت خبرش را داديم.

نه من و نه هيچ كدام از همكاران سايت سينماي ما در اين دعوت و خبررساني دخالتي نداشتيم و همه چيز را به عهده‌ي تهيه‌كننده و برنامه‌ريز فيلم گذاشيم. تكذيب شما اتهام مستقيم دروغ‌گويي به نزديك‌ترين همكاران‌تان در فيلم است كه لابد خودشان اگر صلاح بدانند پاسخ خواهند داد. فقط اي‌كاش علي تيموري عزيز متن آخرين اس‌ام‌اس شما را كه نيم‌ ساعت پيش از شروع مراسم فرستاديد، نگه داشته باشد!

descriptionهديه تهرانی تکذیب کرد EmptyRe: هديه تهرانی تکذیب کرد

more_horiz
آخه در خارج همه چی آزاده و با داخل توفیر می کنه

descriptionهديه تهرانی تکذیب کرد EmptyRe: هديه تهرانی تکذیب کرد

more_horiz
به نظر من انتقاد نیما حسنی نصب اصلا وارد نیست ونشان از عدم جذابیت

ان برنامه به علت عدم حضور هدیه تهرانی دارد زیرا که عصبانیت به وفور دران موج میزند

بعدشن به قول سهیل جان شرایط در خارج با داخل از نظر اجتماعی متفاوت هستش

اکثریت اجتماع ان جامعه زندگی متفاوت از ان هنرمندان وان دکوراسیون وامکانات ندارند

ولی در ایران ما خودتان حدس بزنید که یک فیلم معمولی کافیه که نمای درون

یک منزل را نشان واه وفغان از نهاد خیلی از مردم وجوانان بلند کند به علت عدم ایا تناسب

و...............
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply