Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionيك ماجراي جالب! Emptyيك ماجراي جالب!

more_horiz
یک روز یک پسر برای استخدام به شرکتی مراجعه می کنه و مدیر بدون گفت و گویی طولانی یک ورقه کاغذ به اون می ده و ازش درخواست می کنه تنها به یک سوال جواب بده و اما سوال:

"شما در یک شب بسیار سرد و طوفانی در جاده ای خلوت رانندگی می کنید ناگهان متوجه می شوید که سه نفر در ایستگاه اتوبوس به انتظار رسیدن اتوبوس این پا و آن پا می کنند و در آن باد و باران و طوفان چشم به راه معجزه ای هستند. یکی از آنها پیرزن بیماری است که اگر هرچه زودتر کمکی به او نشود ممکن است همانجا در ایستگاه اتوبوس غزل خداحافظی را بخواند. دومین نفر صمیمی ترین و قدیمی ترین دوست شماست که حتی یک بار شما را از مرگ نجات داده است و نفر سوم دختر خانم بسیار زیبایی است که ...

اگر اتومبیل شما فقط یک نفر جای خالی داشته باشد شما از میان این سه نفر کدامیک را سوار ماشینتان می کنید؟ پیرزن بیمار؟ دوست قدیمی؟ یا آن دختر زیبا را؟

جوابی که آن جانور پسربه مدیر شرکت داد: من سویچ ماشینم را میدهم به آن دوست قدیمی ام تا پیرزن بیمار را به بیمارستان برساند و خود من با آن دختر خانم زیبا در ایستگاه اتوبوس می مانم تا اتوبوس از راه برسد و ما را سوار کند.

descriptionيك ماجراي جالب! EmptyRe: يك ماجراي جالب!

more_horiz
شما چیکار می کردید دوست عزیز

more_horiz
من اولا خودم شرکت می زدم
حالا اگرم نشد خب پیرزن رو سوار می کردم از دوستم هم تلفنش رو می گرفتم

more_horiz
شما چطور؟

more_horiz
اون دختر رو هم بی خیال میشدی عمرآ نگو حاجی که تو کتمون نمیره.

more_horiz
ما رو چه به اون دختر

more_horiz
7 ا عجب پسر خوبی هستین شما اصلآ جنس مخالف رو دوست ندارید برادر تقبل الله.
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply