دختر مهين شهابي گفت: مسئولين صدا و سيما تمام هزينه هاي بيماري بيمارستان مهين شهابي را تقبل کرده اند.

به گزارش ایرنا "آرزو شهابي" ضمن بيان مطلب فوق افزود: در حال حاضر حال عمومي مادرم مناسب نيست.

وي عنوان کرد: پزشک معالجه مهين شهابي از بزرگ شدن تومور مغزي اين هنرمند خبر داده است که متاسفانه همين امر باعث تنگي نفس در مادرم شده است.

دختر مهين شهابي افزود: از مسئولين صدا و سيما به خصوص شخص عزت الله ضرغامي بابت تقبل هزينه هاي بيماري مادرم در بيمارستان و پيگيري حال وي تشکر و قدرداني مي کنم. همچنين از خبرگزاري جمهوري اسلامي که جوياي حال مهين شهابي است، نيز تشکر مي کنم.

وي همچنين از نيروي انتظامي شهرستان نوشهر به علت مراقبت ويژه از منزل مهين شهابي در نبود اين هنرمند تشکر و قدرداني کرد.

*دست رد به سينه بيگانه

شهابي ادامه داد: از شبکه هاي بيگانه با من تماس گرفته اند و خواستار مصاحبه عليه مسئولين بابت اهميت ندادن به پيشکسوتان سينما و تلويزيون شده اند که من به صورت قاطع به آنها جواب رد دادم.

وي اظهار داشت: به آنها گفتم پيشکسوتان در ايران با احترام زندگي مي کنند و قرار است براي مادرم نيز مراسم بزرگداشت برگزار شود.

شهابي در پايان از همه مردم هنر دوست ايران خواست براي شفاي هر چه زوتر مهين شهابي دعا کنند.

مهين شهابي از تاريخ 19 فروردين ماه به علت بيماري تومور مغزي در يک از بيمارستانهاي تهران به سر مي برد.

مهين نيک طبع مشهور به مهين شهابي، (متولد 1315 تهران) بازيگر سينماي ايران است. پدرش نظامي و همسرش نويسنده، شاعر و آهنگساز بود. وي براي اولين بار در دوره دبيرستان چند نمايش را به شکل آماتور بازي کرد و بعد از ازدواج به استخدام وزارت فرهنگ و هنر درآمد. وي همزمان در تئاتر سنگلج به ايفاي نقش مي‌پرداخت.

او در فيلم هاي بسياري همچون: «شيلات»، «مزدوران»، «مأموريت»، «پنجره»، «روز ديدار»، «شهر لاجوردي»، «بگذار زندگي کنم» و «گل مريم» ايفاي نقش نمود. مدتي هم گوينده راديو بود. او بازنشسته وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي است