Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionغضنفر در لا به لای طنز Emptyغضنفر در لا به لای طنز

more_horiz
[color=darkblue]غضنفر از دوستش می پرسه: تو کجا به دنیا اومدی؟ دوستش می گه تو بیمارستان. غضنفر می گه: آخی! مریض بودی؟

ز غضنفر می پرسن سخت ترین کار چیه؟ میگه نمک تو نمکدون ریختن، چون سوراخ هاش خیلی ریزه!

غضنفر رفت حج. اونجا نه نماز می خوند، نه طواف می کرد... ازش پرسیدن چرا؟ گفت: به ما گفتن همه چیز با کاروانه!

يه غضنفر ميگن: مياي بريم راه‌پيمايي براي هفته دفاع مقدس؟ ميگه: نه، شما برين، من براي چهلمش ميام!

غضنفر از خيابون رد ميشه، از يكي مي‌پرسه: ببخشيد، اونور خيابون كدوم وره؟ يارو بهش ميگه: خوب اونور ديگه! غضنفر شاكي ميشه و ميگه: آخه چند دقيقه پيش يه ناکسی گفت كه اونور خيابون اينوره!

به غضنفر می گن: فهمیدی زلزله اومد؟ می گه: نه! من روم اون ور بود!

...............................................................................................................

خبر فوری: هواپیمای تهران-شیراز به سلامت به زمین نشست. کارشناسان در حال بررسی علت این ماجرا می باشند

یه جوک میزارن زیر میکروسکوپ میبینن غضنفر داره دست تکون میده

خواننده تو عروسی میگه: خانوما، آقایون، دستا بالا، می‌خواهیم بریم بندر! غضنفر داد میزنه: كجا؟ ما تا شام نخوریم هیچ‌جا نمیریم!!!

ه جوجه تیغی كیوی میبینه بهش میگه: داداش كی از سربازی اومدی؟

ه یارو میگن اگه بخوای انگلیسی به کسی بگی بیا اینجا چی می گی ؟ میگه :

Come Here

میگن اگه بخوای بگی برو اونجا چی میگی ؟ میگه میرم اونجا میگم :Come Here!!!

ه غضو ميگن اگه امريكاحمله كنه چيكار ميكني؟ميگه اول خونسرديمو حفظ ميكن بعد زنگ به 110 می زنم[/color

به پسري ميزنه زير گريه باباش بهش ميگه چرا گريه ميكني ميگه اخه عاشق شدم ميگه حالا عاشق كي شدي ميگه هر كي شما صلاح بدونين

انجیر رو به غضنفر نشون می دن ، می گن این چیه ؟ می گه آلو بوده چلوندن ، تو زعفرون خوابوندن ، بهش کنجد مالوندن ، بهش یک چوب چسپوندن ، تازه شده گلابی!!

راز طول عمر زنها کشف شد چون زنها بر خلاف مردها زن ندارند

آخرین خبر از تیم ملی: کریم باقری به عنوان مترجم علی دایی انتخاب شد

گه دیدی بچه ای کنار یک روزنامه نشسته و روزنامه زرد شده بدون کار بچه نیست تبلیغ ایرانسله
]

descriptionغضنفر در لا به لای طنز EmptyRe: غضنفر در لا به لای طنز

more_horiz
جالب و خنده دار بود
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply