Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionبدون هیچ هزینه ای صاحب لب تاب شوید.(صد درصد واقعی و رایگان) Emptyبدون هیچ هزینه ای صاحب لب تاب شوید.(صد درصد واقعی و رایگان)

more_horiz
سلام.میخواستم یه راه ساده برای بردن لب تاب از یه سایت براتون بگم که من خودم ازش جواب گرفتم و مطمئن باشید سر کاری نیست.فقط حداکثر روزی باید 5 دقیقه وقت بزارید.نکته جالب این که این سایت ایران رو هم پشتیبانی میکنه.من در زیر طریق ثبت نام و کار را شرح دادم .پس اول بخوانید و بعد شروع کنید.(اگر مشکلی داشتید بگید تا راهنمایتون کنم)

لپ تاپ رایگان - سونی و آی مک
چطوره که لپ تاب جدید مدل بالای خودتون رو کاملا رایگان از اینترنت بدست بیارید؟! خوب، زیاد کاری نداره چون تنها با ثبت نام و کمی فعالیت در شرکت پس از مدتی لپ تاپ شما آماده تحویل میشه! حتما ميپرسید این سایت چطور کار میکنه و روي چه حسابی لپ تاپ هدیه میده؟ خب سئوال شما کاملا بجا و منطقیه. در جواب باید عرض کنم که شما در قبال فعالیتی که انجام میدین از طرف این سایت امتیاز میگیرید. و پس از اینکه امتیاز شما به حد نساب رسید میتونید تقاضای ارسال نوت بوک رو بکنید.

از چه زمان میتونم فعالیت رو شروع کنم؟

بلافاصله بعد از تکمیل فرم ثبت نام، بطور رسمی میتونید کارتون رو شروع کنید. کار شما هم چیزی نیست جز مطالعه و مشاهده خبرنامه های موجود در inbox حسابتون توی سایت . پس به حساب کاربری خود در سایت وارد شده و روی قسمت inbox کلیک کنید. در اونجا میتونید خبرنامه مربوطه همراه مقدار امتیازی که داره رو مشاهده کنید. معمولا هر خبرنامه حداقل دارای 1 امتیاز کامل هست.
وارد سایت شده و در قسمت پایین نوشته click here to join todayروی این کلیک کرده و ثبت نام کنید
نوشتن آدرس پستی خود به انگلیسی را درست یاد بگیرید چون لب تاب که انتخاب کرده اید به آدرستان ارسال خواهد شد:
برای دادن آدرس به انگلیسی من کمکتون میکنم ، مثلا :
پلاك no
واحد unit
طبقه floor یا flat
ساختمان bldg
كوچه alley
خیابان st
خیابان بزرگ ave
بلوار blvd
میدان sq
چهارراه cross
بعد از after
قبل از before
جاده rd
جنوبی south
شمالی north
غربی west
شرقی east
به طور مثال :
آدرس به انگلیسی برعکس وارد میشه یعنی اول واحد خونه،طبقه،پلاک،کوچه،خیابا ن،میدان و...
unit8,floor2, aseman bldg,shahid alley,shah st,imam ave,enghelab sq
در قسمتهای پایین تر هم:
Town/City:شهر خود را بنویسید.
:County/Stat:نام استان خود را بنویسید.
Country: نام كشور خود را انتخاب كنید.
Post Code/Zip:در این قسمت كد پستی منزل خود را وارد كنید.
بله ثبت نام شما تموم شد حالا هر چند وفت یک بار وارد سایت شده به قسمت inboxرفته ایمیل رو باز کنید و منتظر بمونید تا 1 امتیاز به شما اضافه بشه با 195 امتیاز شما میتونید برنده labtop سونی بشید موفق باشید
لینک ورود به سایت

[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionبدون هیچ هزینه ای صاحب لب تاب شوید.(صد درصد واقعی و رایگان) EmptyRe: بدون هیچ هزینه ای صاحب لب تاب شوید.(صد درصد واقعی و رایگان)

more_horiz
سلام . خسته نباشید . با تشکر از لطفتون ،من ثبت نام کردم ووارد شدم ، اما پیام خاصی نداره که مطالعه ش کنم ، چند گزینه هست که
یکی ش اینباکسه و اونم که باز می کنم بازم پیامی نمی بینم باضافه گزینه های دیگه ای که
همه شون توی یه ردیف قرار گرفتن مثل کردیت و اینها .

descriptionبدون هیچ هزینه ای صاحب لب تاب شوید.(صد درصد واقعی و رایگان) EmptyRe: بدون هیچ هزینه ای صاحب لب تاب شوید.(صد درصد واقعی و رایگان)

more_horiz
sohailsoltani wrote:
سلام . خسته نباشید . با تشکر از لطفتون ،من ثبت نام کردم ووارد شدم ، اما پیام خاصی نداره که مطالعه ش کنم ، چند گزینه هست که
یکی ش اینباکسه و اونم که باز می کنم بازم پیامی نمی بینم باضافه گزینه های دیگه ای که
همه شون توی یه ردیف قرار گرفتن مثل کردیت و اینها .

دوست عزیز باید صبر داشته باشید .این بستگی به سایت داره.گاهی هر چند روز یکبار ایمیل میده و گاهی روزی چند ایمیل
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply