Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionمردان بيشتر از سوسک مي‌ترسند يا زنان Emptyمردان بيشتر از سوسک مي‌ترسند يا زنان

more_horiz
مردان بيشتر از سوسک مي‌ترسند يا زنان؟!
محققان انگليسي اعلام کردند مردان بيش از زنان از سوسک‌ها مي‌ترسند اما به دليل بروز ندادن اين ترس دچار نوسان شديد ضربان قلب مي‌شوند و احتمال سکته‌شان افزايش مي‌يابد.

زنان پس از ديدن سوسک‌ بلافاصله با زدن جيغ ترس ناشي از ديدن اين حيوان موزي را بروز داده و از شدت استرس دروني‌شان مي‌کاهند اما مردان نمي‌توانند احساساتشان را بروز دهند و دچار نوسان ضربان قلب مي‌شوند.

در اين تحقيق مشخص شده که مردان از يک سو به دليل شنيدن صداي جيغ زنان و سپس ديدن سوسک‌ها و از سويي ديگر به دليل اينکه مي‌بايست اين حيوانات موزي را بکشند دچار نوعي نوسان شديد روحي و ترس دروني مي‌شوند که اين ترس مي‌تواند منجر به سکته قلبي شده و خطر مرگ ناگهاني را افزايش دهد.

در نتايج اين تحقيق اعلام شده که مردان بهتر است به جاي حفظ غرورشان در جمع بلافاصله پس از ديدن اين حيوانات موزي ترس‌شان را با زدن فرياد بروز دهند تا عمر طولاني‌تري داشته باشن

منبع: سايت فارسي كلوب

descriptionمردان بيشتر از سوسک مي‌ترسند يا زنان EmptyRe: مردان بيشتر از سوسک مي‌ترسند يا زنان

more_horiz
البته انگلیسی ها چون موذی اند و مزور ؛ طبیعی است که از جانوری مثل سوسک که از خودشان موذی تر و مزور تر زیاد بترسند و ترس شان از روی صرفا" غریزه نیست ، و می گویند که :
اُقتُل مو ذی ، قبل ان یوذی ، بکشید موذی را قبل از اینکه آسیبی به شما برساند و شما را اذیت بکند ، و من تصور نمی کنم که صدی پنج مردان ایرانی از سوسک بترسند ، ترس خانوم های ایرانی هم از روی خدای ناکرده این بحث موذی گری و غریزه ای که دارند نیست ، بلکه تنها از دیدن سوسک چندششان می شود و اصولا" این جانور یا حشره را دوست ندارند و واقعا" چندش آور هم هست . بخش انگلیسی ها و ترسیدن از سوسک را همین طوری و از روی بی منطقی گفتم ، شما زیاد بهش توجه نکنید .

descriptionمردان بيشتر از سوسک مي‌ترسند يا زنان EmptyRe: مردان بيشتر از سوسک مي‌ترسند يا زنان

more_horiz
میگم شما هم خیلی علاقه به این انگلیسی ها دارین هاخوب راست گفتند دیگه

[You must be registered and logged in to see this image.]

این هم یک سوپ همراه بادوغ باطعم سوسک
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply