Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionآقايون نخونند(طنز) ( قابل توجه آقا امین ) Emptyآقايون نخونند(طنز) ( قابل توجه آقا امین )

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

فرق شوهر کردن و سگ نگه داشتن چيه؟
سگ گند به فرشت ميزنه ، مرد به زندگيت

به مردي که نود و نه درصد مغزش از بين رفته چي ميگند؟
خواجه

فالگير : فردا شوهرتون ميميره
زن : اينو که خودم ميدونم . بهم بگو گير پليس مي افتم يا نه؟

وقتي يه زن ميبينه که شوهرش داره زيکزاک تو حياط ميدوه بايد چيکار کنه؟
هيچي ، بايد بهتر هدف بگيره و به شليک کردن ادامه بده

چرا روان درماني مردها کمتر از زنها طول ميکشه؟
معمولا" بايد در روان درماني به دوران کودکي بازگشت و مردها هميشه در همون دوران به سر مي برند

وقتي خدا حوا رو آفريد چي گفت؟
کار نيکو کردن از پر کردن است

به زني که هميشه ميدونه شوهرش کجاست چي ميگن؟
بيوه

تلفن همراه تنها چيزيه که مردها سرس دعوا دارند که مال کدومشون کوچيکتره

به مردي که نود درصد قوه عقلايش رو از دست داده چي ميگن؟
بيوه

چرا مغز مردها گرونتر از مغز زنهاست؟
آخه زنها از مغزشون تا به حال استفاده کرده اند

ببين خانوم ، تو روزنامه نوشته که مردها به طور متوسط در روز از پانزده هزار کلمه براي صحبت کردن استفاده ميکنند ولي زنها از سي هزار کلمه . ديديت ثابت شد شما زنها بيشتر حرف ميزنين تا ما مردها؟ خانم : هيچ هم همچنين چيزي نيست . فوقش ثابت شده که ما هر حرف رو بايد دو بار بزنيم تا توي مخ شماها فرو بره ...! ببخشيد چي گفتي؟؟

بهترين انتقام از زني که شوهرتون را از چنگتون در آورده چيه؟
بذارين شوهرتون مال اون بمونه

مامان ، من شنيده ام تو بعضي از کشورها زن و شوهر قبل از ازدواج همديگه رو نميشناسن ! راسته ؟ دخترم تو همه جاي دنيا وضع همينه !؟

بهترين مدرک دروغ بودن قصه ها چيه؟
مجرده ! شاهزاده افسانه اي هميشه خوش تيپ و باهوش و پولدار و مجرده

آگهي نيازمندي : به پنج مرد زرنگ و کاري يا يک زن نيازمنديم

به پنجاه تا مرد در ته اقيانوس چي ميگن؟
يک شروع خوب

وقتي خدا مرد رو آفريد ، داشت تمرين ميکرد

مرد : عزيزم ، من ميخوام از تو خوشبخت ترين زن دنيا رو بسازم
زن : خير پيش

فرق يک مرد با يک گربه چيه؟
يکيشون يه موجود دله است که بي چشم و روئه و براش مهم نيست که کي بهش غذا ميده ، اون يکي يه حيوان ملوس خانگيه

فرق بين يک مرد باهوش و هيولاي لاک نس چيه؟
هيولاي لاک نس تا به حال چند بار ديده شده

چرا مردها از زنهاي خوشگل بيشتر از زنهاي باهوش خوششون مياد؟
چون قدرت چشمهاشون بيشتر از قدرت مغزشونه

descriptionآقايون نخونند(طنز) ( قابل توجه آقا امین ) EmptyRe: آقايون نخونند(طنز) ( قابل توجه آقا امین )

more_horiz
واقعاً كه اين همه تمجيد از خودتون كردين خسته نشدين كسل كننده هست اين همه خالي بندي راستي مهسا از كجا حقوق مي گيري ما هم بريم اونجا كار كنيم
راستي راستي يادم رفته بود آدم رو هم حتماً مردها باعثش شدن كه از بهشت بياد بيرون اين رو يادتون رفته بود بگيد 3

descriptionآقايون نخونند(طنز) ( قابل توجه آقا امین ) EmptyRe: آقايون نخونند(طنز) ( قابل توجه آقا امین )

more_horiz
hajreza wrote:
واقعاً كه اين همه تمجيد از خودتون كردين خسته نشدين كسل كننده هست اين همه خالي بندي راستي مهسا از كجا حقوق مي گيري ما هم بريم اونجا كار كنيم
راستي راستي يادم رفته بود آدم رو هم حتماً مردها باعثش شدن كه از بهشت بياد بيرون اين رو يادتون رفته بود بگيد 3

منظورتون چیه که کجا حقوق می گیرم؟ 38

more_horiz
مهسا جان عکس منو از کجا پیدا کردی اینجا گذاشتی من میخواستم ریا نشه اخه ..چرا...
ای بابا حالا عیب نداره ولی خدایش چقدر گشتی تا تونستی همچین مطلبی رو پیدا کنی
اون گربه رو حال کردم میدونی چرا چون هر وقت ما مردا یکی یا چندتا یا چند صدتا یا چند هزارتا یا...
از شما خانمای نسبتا" محترم رو میزاریم سرکار(اینجا منظورم از سر کار گذاشتن اینه که یه مدت باشون میگردیم حالو حولمونو که کردیم میپیچونیمشون) همین حرفا رو میزنند اشغال عوضی بیشعور 1 2 28 51 76

more_horiz
ببين خانوم ، تو روزنامه نوشته که مردها به طور متوسط در روز از پانزده هزار کلمه براي صحبت کردن استفاده ميکنند ولي زنها از سي هزار کلمه . ديديت ثابت شد شما زنها بيشتر حرف ميزنين تا ما مردها؟ خانم : هيچ هم همچنين چيزي نيست . فوقش ثابت شده که ما هر حرف رو بايد دو بار بزنيم تا توي مخ شماها فرو بره ...! ببخشيد چي گفتي؟؟

آره اتفاقاً(نعوذ بالله) خدا هم زماني كه خواست آيه نازل كنه به خودتون نگاه كرد آخه هر چي كه آيه براي مردها نازل شده همه نيم خط و يك خطه اما براي خانوما 5خط 6خط و الي.... آخر

more_horiz
پیدا کردم اینم ادرسی هستش که این خانومه این چیزا رو از کش رفته
[You must be registered and logged in to see this link.]
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply