Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionاگه اين 3 زن ايراني رو شناختين؟ Emptyاگه اين 3 زن ايراني رو شناختين؟

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionاگه اين 3 زن ايراني رو شناختين؟ EmptyRe: اگه اين 3 زن ايراني رو شناختين؟

more_horiz
سلام سحر خوبم 1
عید شما مبارک 5
بگم؟
از راست به چپ:مهناز افشار_سارا خوئینی ها-مریلا زارعی
درست گفتم؟
یه جایزه لطفا 16

descriptionاگه اين 3 زن ايراني رو شناختين؟ EmptyRe: اگه اين 3 زن ايراني رو شناختين؟

more_horiz
لام

خوبید ؟

این متنی که براتون فرستادم خیلی مهمه

ترجمش این می شه :

یک خانم هنگام چسباندن تمبر به پشت نامه اون تمبر را لیس می زنه که نمناک بشه . زبان اون خانم با لبه ی تمبر یک زخم خیلی کوچک پیدا می کند . چند روز بعد اون خانم متوجه تورمی در زبان خود می شود و به دکتر مراجعه می کند ، پس از معاینه دکتر خاطر نشان می کند که هیچ مشکلی وجود ندارد و هیچ چیز غیر نورمالی ندیده است . اما چند روز بعد تورم زبان خانم بیشتر و بیشتر می شود و بسیار دردناک به طوری که غذا خوردن وی دچار مشکل می شود . وی دوباره به دکتر مراجعه میکند و این بار پس از عکس برداری برای انجام یک عمل کوچک راهی بیمارستان می شود جالب اینجا است که پس از شکاف کوچکی که دکتر روی زبان وی بوجود می آورد ، سوسکی کوچک به آرامی از درون زبان وی به بیرون می خزد . دکتر متوجه می شود که تعدادی تخم سوسک درون زبان این خانم بارور شده است .

پس از لیس زدن تمبر تعدادی تخم سوسک از طریق زخمی که لبه ی تمبر بر زبان او ایجاد کرده بود وارد زبانش شده و چون بافت زبان بافتی گرم و مرطوب است محلی مناسب برای رشد سوسکها به وجود آورده .

از زبان اندی هوم :

من سالها پیش در یک شرکت تولید تمبر کار می کردم به گفته شده بود که هرگز به تمبر زبان نزنم و آن زمان نمی دانستم که دلیلش چیست پس از مدتی هنگام انتقال 2500 تمبر به انبار رفتم تعداد زیادی سوسک انجا دیدم . نکته قابل توجه این که سوسکها از چسب پشت تمبرها تغذیه می کنند.

CAUTION

One day a lady licked the envelopes and postage stamps instead of using a sponge. That very day the lady found a cut on her tongue. A week later, she noticed an abnormal swelling on her tongue... She went to the doctor, and they found nothing wrong. Her tongue was not sore or anything. A couple of days later, her tongue started to swell more, and it began to get really sore, so sore, that she could not eat.. She went back to the hospital, and demanded something to be done. The doctor took an x-ray of her tongue and noticed a lump. He prepared her for minor surgery.. When the doctor cut her tongue open, a live cockroach crawled out!!!!

There were cockroach eggs on the seal of the envelope. The egg was able to hatch inside of her tongue, because of her saliva. It was warm and moist.

This is a true story reported on CNN.

Andy Hume wrote:

Hey, I used to work in an envelope factory.. You wouldn't believe the things that float around in those gum applicator trays. I haven't licked an envelope for years. I used to work for a print shop (32 years ago) and we were told NEVER to lick the envelopes. I never understood why until I had to go into storage and pull out 2500 envelopes that were already printed and saw several squads of cockroaches roaming around inside a couple of boxes with eggs everywhere. They eat the glue on the envelopes.

PLEASE PASS THIS INFO TO EVERYONE AND SPECIALLY THE ONES YOU CARE ABOUT. After reading this you will never lick another envelope or stamp.

more_horiz
خداييش اصلاً نشناختم شون 3

more_horiz
یاس سفید wrote:
سلام سحر خوبم 1
عید شما مبارک 5
بگم؟
از راست به چپ:مهناز افشار_سارا خوئینی ها-مریلا زارعی
درست گفتم؟
یه جایزه لطفا 16

سلام گلم 1
افرین عزیزم 19
یه جایزه خوب پیش من داری 2 26
privacy_tip Permissions in this forum: